yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (202)
  • oylar (145)
  • medya (9)

  202. Çoğu ped markası bende alerjiye sebep olur. Sleepy ped cildime zarar vermedi. Kotex kadar iyi bir marka değil ama fena da değil. Denemeye değer.

  24 kasım 19:47

  201. Deneyip memnun kaldığım ped. Normalde kıraç kullanıyorum, naylon gibi olmadığı ve pamuksu olduğu için daha rahat ve sağlıklı geliyor. Sleepy'nin yapısı da buna benziyor. Yani alternatifi olarak çok iyi. Hatta fark yok diyebilirim. Fiyat olarak da daha uygun.

  24 kasım 13:27

  3

  200. Bundan birkaç ay önce 60'lı mega paketinin ekstra ince olan çeşidini satın almıştım. Fiyatı uygun olduğu için ve sözlükte beğenen de bir kısım olduğu için merak etmiştim.

  Bahsedildiği gibi ince ve iç çamaşırına yapışmakta sıkıntı olmuyor. İnce olmasına rağmen bende kayma , sızdırma gibi şeyler olmadı. Bence pedin yan bantları da bu konuda iyi. Yalnız şu yönü var ki bir daha alıp almamakla tereddütlü bıraktı beni. Pedin yüzeyi çok sert. Zımpara gibi. İçerisinde pamuk oranını vs bilmeden aldım. Sert olmasından dolayı beni oldukça rahatsız hissettirdi. Arkadaşlarım bu markanın küçük paketlerinden kullanmıştı ve çok begenmislerdi. Benim tahminimce bu büyük boylarındaki ve küçük boylarındaki pedlerde kullanılan pamuk oranından dolayı birbirinden farklı. Birde şunu da ifade etmek istiyorum. İnce olmasından dolayı çok güvenemeyip reglimin çok yoğun olmadığı günlerde kullandım. Çok yoğun olduğu günlerde kullansaydım , sızdırma ve koku yapar mıydı bilemiyorum.

  Her ne kadar kötü bir ped olmasa da çok da başarılı gelmedi bana. Ne olur , farklı çeşitlerinin küçük boylarını arada deneyebilirim. Onun dışında kotexle devam edicem muhtemelen.

  23 kasım 15:54


  3

  199. hepsiburada'dan 1,5-2 sene kadar önce 170tl lik bir alışveriş yapmıştım. ne kadar ped aldığımı o an hesap edemedim ama eve koca bir koliyle geldi. evde 3 kadınız ve anca bitmek üzere pedler.

  emililimi çok hızlı değil bu yüzden aniden yoğun şekilde kan geldiğinde rahatsız ediyor ve değiştirmeniz gerekiyor. benim ilk 3 gün kanamam çok olur bu yüzden ne marka kullanırsam kullanayım sürekli değiştirmem gerekiyor. sonrasında zaten kanamam azalıyor. bende bi sıkıntı oluşturmuş değil.

  öncesinde kullandığımda pamuk gibi bir yüzeyi vardı. o sebeple zaten o kadar yüklü sipariş vermiştim ama gelen pedler plastik, plastik olmasa da eskisi kadar pamuklu değildi. buna rağmen tahrişe vs neden olmadı.

  elimdekiler bitsin muhtemelen yeniden sipariş vereceğim.

  23 kasım 14:13

  198. Sleepy market adlı kendi satış websiteleri olan hijyenik ped markası.

  Günlük pedlerini denemek için yüklüce bir alışveriş yaptım. Zaten kullanıyorum ve her ay adet oluyoruz bozulacak bir şey değil yakın zamanda diye.

  Öncelikle zaten önceden (bkz: sleepy natural ultra hassas hijyenik ped) ürününü kullanmış ve sevmiştim. Ondan normal olanını, Günlük pede ihtiyacım olduğu için sleepy natural günlük pedi (gizlinot: Başlığı açılmadığı için bkz eklemedim. Kullandığım zaman inceleyeceğim.), (bkz: sleepy natural slim ekstra ince hijyenik ped) uzun olanını ve (bkz: sleepy natural soft ekstra yumuşak hijyenik ped) uzun olanını sipariş verdim.

  Hepsini kendi websitelerinden sipariş ettim. 4 gün sonra kargolandı ancak kargo 9 gün sonra bana ulaştı. Okurlar mı bilmiyorum ama kendilerine tavsiyem ptt kargo ile çalışmamaları çünkü gaziantepten 1 haftadır yaşadığım ile yolda görünüyordu ürün.

  Ürünleri denedikçe ya burayı ya da ürün başlıklarını editleyeceğim.

  ilgili medya:
  1
  21 kasım 14:32

  4

  197. Klasik pedlere göre daha sağlıklıymış gibi göründüğü için denedim. Bende rahatsızlık veya tahriş olmadı. Fiyatı da uygun. Sızdırmazlık veya ıslaklık konusunda yorum yapamıyorum çok fazla kanamam olmadığı için. Kanamanız hafif oluyorsa şans verebilirsiniz, fiyatı da uygun. Migros'un pedlerini de bu firma yapıyor, ben aralarında bir fark göremedim, onu da öneririm

  26 ekim 21:45

  196. Sızdırmazlık konusunda çok iyi olduğunu söyleyemem çünkü birkaç kez bu nahoş olaylar yaşandı .d ancak kokusuz olması ve irritasyona sebep olmaması hala kullanıyor olmamın en büyük sebebi yanı sıra sızdırma konusuna yeniden dönecek olursam benim için yeterli kalıyor. Fiyat olarak da gayet uygun, en son 40'lı paketini 15 tl gibi bir fiyata almıştım yerel marketten. Benden alıp kullanan arkadaşlarım da diğer markaları bırakıp sleepy almaya başladılar, 2 müşteri daha kazandırdım sana sleepy kıps ;)

  23 ekim 12:37


  3

  195. İlk regl olduğumdan beri Ekseriyetle Orkid kullandığım için orkidle karşılaştırayım:

  Orkide göre daha pamuksu, Orkid buna göre poşet gibi daha çok

  Orkide göre daha kalın, kalınlığı rahatsızlık veriyor

  Orkide göre daha az emici sanki bütün sıvı üzerinde kalıyormuş gibi hissediyorum, sürekli ıslaklık hissi veriyor

  Orkide göre daha çok sızdırıyor. Bu ölümcül hata işte.

  Çamaşıra yapışıyor sıkıntı çıkarmıyor

  Bence kotexle sleepynin çok farkı yok kotex sleepy e göre daha fazla emici idi sadece. Bir de biraz daha pahalı. Kotexle sleepy arasında kalsam sleepy'i fiyatından dolayı tercih ederdim ama Orkid'in sağladığı gönül rahatlığını hala başka pedde bulamadım.

  23 ekim 11:02

  4

  194. orkid vs. markalara kıyasla pamuklu yüzey oluşu çok büyük artı ama sızdırma konusu yoğun günlerde bir tık eksik kalıyor bu konuda biraz daha geliştirilirse sürekli kullanacağım peddir kendisi

  8 ekim 12:16

  5

  193. bugüne kadar kullandığım en iyi pedlerden ki hemen her gittiğim ülkede değişik marka varsa da denerim -libresse pek severim stickerlı olması kolay atılması ayrı güzeldir-

  reglim çok yoğun olmuyor sleepy'de de sızıntı problemi yaşamadım. orkid, molped vb. markalar aşırı naylon poşet gibi geliyor hiç rahat edemiyorum ve o bölgeyi de mutsuz ediyor gibiler. kotex görece daha iyi olsa da pamuk pamuk döküntü yapması, kalıntı bırakması beni çok rahatsız ediyordu. sleepy'nin softlarını hiç sevmedim ama slim'lerinden çok çok memnunum her arkadaşıma da tavsiye ediyorum, herkes bu markaya geçiş yaptı. satış kanallarını rakipleri gibi maksimize ederlerse ve ürünü sızıntı vs şikayetlerine karşı geliştirirlerse 1 numaraya gelirler zira reklam yüzü seçimleri ve iletişim yolları da gayet iyiydi

  7 ekim 23:05