0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • oylar (0)
  • medya (1)

5. Ben çok sevdim bu ürünü. Genel olarak hiçbir temizleme mendilinin bütün makyajı tamamen çıkartacağına inanmıyorum. Bu nedenle bu tarz mendilleri genelde ya seyahatte ya da evdeysem makyajımın kabasını almak için kullanıyorum. Her zaman elimin altında bir paket bulunur. Bu temizleme mendilini sevmemin nedenlerinden en büyüğü diğer temizleme mendillerine göre oldukça kalın olması. Genellikle bu tarz mendilleri o kadar ince yapıyorlar ki gözünüzü silene kadar ağzı burnu yapılıyor, inceliyor. Bu üründe ise öyle bir durum söz konusu değil boyutu büyük ve kalın havlu gibi. Dolayısıyla çok rahat ediyorsunuz. Temizlemesi diğer mendillere göre daha etkili. Paraben de içermiyor ve uygun fiyatlı. Bundan sonra hep alacağım bir ürün. Ben çok sevmem ama hafif bir salatalık kokusu da var. 

30 ekim 21:58

4. micellar suyumun bitmesi ve en yakında olan a101 den alarak denediğim ürün. açıkcası pek bir beklentim yoktu ilk aldığımda ama bb krem pudra far ve maskara olan yüzümü iyi temizledi. henüz bitmiş değil ama bitince alma olasılığım olan bir ürün.

23 ekim 14:12

3. Denediğim kadarıyla gayet güzel iş çıkarıyor. Ten makyajımı ( cok yoğun olmadığı ve uçtuğu için de olabilir) güzel çıkarıyor. Acil durumlarda kurtarıcı. Rimeli de güzel temizliyor. Elbetteki hiçbir şey suyun temizleme jelinin ve üstünden misel suyun verdiği temizlik hissini veremez ama bu adımları yapamadığımız yerlerde son derece başarılı iş çıkarır bence.

22 ekim 17:05


2. Dün a101'den tamamen ihtiyaç sebebiyle aldım ve akşam denedim. Cildimde bb krem, pudra, allık, bronzer ve gözümde waterproof olmayan bir maskara ve yoğunca far vardı. Bir tek rujum çok kalmamıştı. Böyle bir makyajı çıkardı ve tamamen temizledi. Sonrasında mecburen yüzümü beyaz sabunlu su ile yıkadım ben rahat edemediğim için ama çok çok acil durumlarda illa yıkamanız da gerekmeyebilir. Çok hafif salatalık kokuyor. Makyaj temiZleme mendillerinin bıraktığı Köpüklü deterjanımsı bir his bırakmadı. İçeriğinde alkol, paraben vb. Türevleri yok. Lens kullanmama rağmen gözümde, göz altımda alerji/hassasiyet de yapmadı. Her a101'de rahatlıkla 4,5 TL'ye de bulunabilen bir ürün olduğu için şahsen bundan sonra acil durumlar, seyahatler için vb. Kendisini kullanmayı tercih ve tavsiye ederim. 

edit. ürünün sevdiğim diğer bir özelliği ise normal ıslak mendile göre daha pamuklu bir kumaşa benzer dokuda mendillerden oluşması. son derece yumuşak olduğu için de yüzünüzü gözünüzü hırpalamıyor.

22 ekim 12:40 22 ekim 13:05

1. Bugün a101 den 4.95 e aldım. Eve gelince hemen denedim tabii ki. Bugün bolca rimel ve krem far sürmüştüm. Göz makyajımı gayet güzel çıkardı. Cilt makyajımı da aynı şekilde. Ben performansından oldukça memmun kaldım. İçinde alkol ve paraben yok. İçinde alkol ve paraben bulundurmaması bence çok iyi. Fiyat zaten çok uygun. Daha ne olsun. Bence muhakkak denemelisiniz. Suya dayanıklı makyaj için ne kadar iyi bilemiyorum. Lakin günlük makyajın kabasını hatta bence biraz daha fazlasını almak için muhteşem bi mendil.

ilgili medya:
1
13 ekim 19:39