girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3)
  • medya (0)

1. sokakta başınıza gelen hooohhh diye kaldığınız olaylardır.

Benim direkt aklıma gelen ise şöyle: Geçtiğimiz yaz arkadaşımla buluşmuşum sonrasında eve dönüyorum saat de akşam 9 falan. Fakat dediğim gibi yaz ve cıvıl cıvıl. kalabalık, ailelerin yürüyüş falan yaptığı bir caddeden dönüyorum bir çocuk bana hazal bakar mısın dedi. Adım söylenince istemsiz döndüm yalnız tanımıyorum arkadaşı. Evet? dedim. Ya ben senle tanışmak çok istiyordum burdan hiç olmadı biliyorum ama görünce yanına geleyim dedim merhaba dedi. Ben tabii hala bakıyorum aptal aptal suratına çocuğun. Ya ben ..... okulunda öğretmenim ortak bir arkadaşımız var ondan tanıştırmasını rica etmiştim ama böyle konuşmak istedim dedi. Ben durumun absürdlüğünü fark edip sizi tanımıyorum diyerek devam ettim. hazal dur konuşmayacak mıyız şimdi dedi (gizlinot: 1 adımı nerden biliyo) (gizlinot: 2 beklentiye bak tabii konuşmuycaz) (gizlinot: 3 o ortak arkadaş kim) ben yürümeye devam edince çok beklemiştim ya yapma falan diye seslendi arkamdan.

eve gelince yine bir şaşırdım bu elemanı tanıyor muyum diye hafızamı yokladım yok tanımıyorum. yüzleri pek unutmam zaten. hemen facebookta diğer mesajlara ve arkadaşlık isteklerine baktım yine yok. ondan sonra 1 ay her facebook arkadaşlık talebine ay o mu diye atladım. çünkü bu arada deli gibi merak ediyorum (gizlinot: swh) adını da bilmiyorum ki bilsem stalklaya stalklaya çıkarmaz mıyım onu ben.

her neyse bu da böyle bir anımdır sonra ne kendisini gördüm ne ortak arkadaşı. kamera şakası da olabilir bilemedim şimdi.

not: erkek arkadaşıma anlattım. sinirlenmesini ya da kıskanmasını falan bekledim sanırım. dalga geçiyorum sandı. şapşal yerine de düştük yani hey allahım.

6 aralık 2015 20:59

2. ortalığın biranda, ispanya boğa festivaline dönüşmesi. allahtan tam zamanında eve girmişim. balkondan bakıyordum. biranda ortalık toz duman oldu. 4 tane hayvan, sahiplerinin elinden kaçtı. 2 tanesi sağa 2 tanesi sola saptı. millet, nasıl kaçıyor....

6 aralık 2015 22:54

3. En dumuru degil belki ama bugun besiktas'ta ara sokaklardan birinde arkadaslarimla oturmus sakin sakin laflarken birdenbire davul zurna sesi duymamizla irkildik. Birkac saniye sonra davul ve zurnayla calinan ve mehter marsi gibi gelen muzigin aslinda iyi ki dogdun sarkisi oldugunu fark ettik. Sonra bir baktim 10-15 kisi sokakta davul zurnayla, en onde de elinde bir pastayla bir kiz yuruyor. Dogum gunu kisisine bu sekilde baskin yaptilar, isi gucu birakip izledik biz de.

Davul zurnayla kiz alir gibi dogum gunu kutlamak da ancak bizim halkimizin yaraticiligiyla olacak bir seydir zaten. Eglenen insanlar gormeyi seviyorum. Eger o gruptan birileri okuyorsa selam ederim (gizlinot: swh)

6 aralık 2015 23:07