yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (9)
  • medya (0)

  1. 321go adlı youtube kanalının röportaj tarzındaki video serisi. ilk bölümü bir alman’a sorulan sorulardan oluşuyor. suriyeli, feminist, transeksüel, ateist, satanist, eski mahkum, avukat gibi birçok insanı tanımamızı sağlıyor ve merak edip de onlara soramadıklarımızı soruyorlar. bu insanların bazılarını toplumumuzda daha üst sınıfa, bazılarını ise daha alt sınıfa yerleştiriyoruz. bu seri ise bana kalırsa bu insanlara karşı kafamızda oluşturduğumuz olumlu/olumsuz ön yargılarımızı kırıyor ve onlara daha farklı bir gözle yaklaşmamızı sağlıyor. henüz 14 bölüm olan programı su sonia herring sunuyor.

  hatırladığım kadarıyla bir bölümde bir milliyetçiyi de konuk etmişlerdi fakat bölüm yayından kaldırılmış. 

  2 nisan 2019 17:59

  2. tesettürlü bölümünü izledim az önce. cinnetin eşiğinden döndüm.

  30 nisan 2019 12:28

  3. Olay “soramaZsın” ama katılan bir kaç konuk ‘bu çok özel bir soru’ , diye soru cevaplamıyorlar. Amaç da o değil mi zaten? Konuşulmayanı konuşmak, kimseye gidip de soramadığını sana sormak... en azından çekim öncesinde soruları anlaşarak belirleseler.

  30 nisan 2019 12:51


  4. Tesettürlü bölümünü izlerken dayanamadım. Maalesef hergün aynı düşüncelere sahip insanlarla uğraşıyorum. Bi de orda dinlemek istemedim.

  O değil de bu insanların hepsi nasıl aynı kalıptan çıkmış gibi aynı şeyleri düşünüyor. Hayret ediyorum. Artık bünyem kaldırmıyor.

  1 mayıs 2019 12:55

  5. Tesettürlü bölümündeki hanımefendi, kadınların regl döneminde duygusal olarak hassas olduğu için karar mercilerinde bulunmaması gerektiğini söyleyerek aklımı almıştır. Erkeklerin hassas dönemleri olmuyor anladığım kadarıyla. O zaman karar mercilerine uzaylı yerleştirelim. Hassas dönemleri tespit edilene kadar onlar yönetsin. Sonrasına bakarız.

  Toplumun genel görüşünü, görüşlerin ait olduğu kişilere sorarak yayın yapan bir youtube kanalı.

  1 mayıs 2019 13:35

  6. Konseptler sağlam ama konukları çok zayıf buluyorum. Feminizm bölümünde özelikle. Bu kadar önemli ve yanlış anlaşılıp yorumlanan bir kavramı aşırı yüzeysel geçtiler. Şeyma ünal kendi kanalında feminizm nedir ne değildir başlıklı bir video çekmişti, iki videoyu izleyip değerlendirenler/karşılaştıranlar ne demek istediğimi daha iyi anlayacaktır.

  1 mayıs 2019 21:26 1 mayıs 2019 21:27

  7. 19. Bölümde ki imam gibi din insanları lazım ülkemize. Tesettürlü bölümünden sonra ilaç gibi geldi. Gerçekten bu beyfendi gibi düşünen insanlardan dini eğitim alsaydım dinden soğumaZdım diye düşünerek, gece gece beni yeniden sorgulamalara itti kendisi. Sürekli bir sorgulama halindeyimdir zaten. Son dönemlerde,malum sebeplerden, İlahiyat fakültelerine, mezunlarına her zaman ön yargıyla yaklaştım. Ama bu adam beni afallattı. Ülkenin geleceğine dair bir umut da kendisi oldu. 

  Edit: dedi ki; biz transeksüelin, eşcinselin yaptığı şeyleri tartışacağımıza, bu ülkede tecavüz neden bu kadar var onu tartışalım. Kadınlar neden bu kadar taciz ediliyorlar? Bütün bunları hallettik de tek konumuz transeksüeller mi kaldı? Her şey çok güzel, bütün islam dünyasının sıkıntısı transeksüeller öldüğü zaman erkek mi yıkayacak, bayan mı yıkayacak? Bunlar dalga amaçlı sorulan sorular. Hiç bir insanın bir insandan üstünlüğü yoktur. O insan ben müslümanım diyorsa, ki onun demesi esas alınır dinde de, benim elimde değil ki bir insanı müslüman ya da kafir ilan etmek. Cennet, cehennem hiç kimsenin elinde değil. Kusura bakmayın yani.insanları çok rahat bir şekilde cennete ve cehenneme gönderiyoruz ama öyle bir yetkimiz yok. Allah’tan başka hiç kimse bilemez, ölecez görecez. 

  11 mayıs 2019 02:28 11 mayıs 2019 02:52


  8. son bölüme cadı getirmişler sağ olsunlar, soruları merve boluğur cevaplasaymış keşke acemi cadı ayşegül olarak aşdşwğdşwğdl adam süpürgem var dedi ya...ben biri karşımda bu kadar saçmalasa gülmeden duramazdım helal olsun ne diyeyim

  22 eylül 2019 23:17

  9. şimdi bir eskortu konuk etmişler. Youtube gibi herkesin ulaşabildiği bir mecrada hanımefendi her şeyi açık açık, seansına, ücretine, müşterilerine neler yaptığına kadar anlatıyor ve videoda yaş kısıtlaması yok. Emin olmak için gizli sekmeden videoyu açtım ve youtube benden oturum açmamı istemedi. videoyu şikayet ettim.

  ekleme: ve video trendlerde 11 numarada şu an.

  akşam itibariyle ekleme: videoya yaş kısıtı konmuş ve trendlerden kaldırılmış.

  31 ekim 2020 16:57 31 ekim 2020 22:55