girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (498)
  • medya (22)

498. Yeni modası 'Benim gibi düşünmeyenler cevap vermesin.' olan süslü sözlük bölümü.

19 ağustos 23:28

497. Ben, standart bir insan olarak bilgi veremeyeceğim, yardımcı olamayacağım, veya hoşuma gitmeyen sorulara cevap vermiyorum ama insanlar nedense hiçbir faydası dokunmamasına rağmen her sorunun altına fikir belirtiyorlar. "iğrenç", "bunu mu merak ettiniz?", "ee napalım yani". Asla anlam veremiyorum orda soran kişiye yarar sağlayamacağın bir durum var, neden gidip hakaret ediyorsun ki? Gerçekten enteresan. Sanırım bazı insanları hiç anlayamayacağım.

Troll mevzusu da bir garip. O soruya gelip troll yazacak vakti buluyorsan, yardımcı olacak vakte de sahipsindir. Ama orda gerçek olma ihtimali olan bir olay varken gelip de sadece "troll" yazılıyor. Garip.

19 ağustos 18:12

496. saçma sapan anonimlerin bir kaç gündür coştuğu ve illahlah getirdiği aparat. biri şiddet görüyorum ses kayıt için uygulama lütfen diye sorar agresif anonimin teki ses kayıt yazıp aratmak zor değil diye laf sokar , birisi abim beni dövdü, küfür etti korkuyorum vs yazar (okurken sinirden delirmiştim ) anonimin teki yazdıklarınız bana inandırıcı gelmedi der, bide yeni moda çıkmış , biz size nasıl yardım edebiliriz acaba diye saçma sapan gerginlik çıkarma. vss. yani hayatınızın iğrençliğini milletten çıkarmaktan bıkmadınız mı ? öfke bulutu gibi ortalık karıştırmaktan bıkmadınız yeter.

19 ağustos 17:59


495. Bu saatten sonra ayda yıl bir bakarım, o da cevaplamak için değil. Aha da buraya yazıyorum, kendime verdiğim sözümdür.

İnsanların birbirlerine "köpek" muamelesi yaptığı(gizlinot: auuwwww) ve bir başkalarının bunu savunduğu, bir başkasının birini emniyete şikayet ettiği bir bölüm. Girip de canımı sıkmak neyime yarıyor?

17 ağustos 19:05

494. Benim için cevabının gerçekten önemli olduğu sorulara kaos çıkarmaya uygun bir zemin yaratmadığı gerekçesiyle cevap verilmemesine deli oluyorum. Hayır yani kimse cevap vermek zorunda değil de, kavga da etmeyin madem başka soruların altında da dangalak gibi. Bir daha soru sorarsam yanıtlanması için sonunda hakaret falan etmeliyim sanırım.

17 ağustos 01:37

493. sürekli ikili tartışma çıkaranlara bir şey yapılması gereken fasılite, bi ispiyon opsiyonu gelmeli.. Bir kaç kişiyi özellikle takip ediyorum sürekli kaostan besleniyorlar. Takip ettiklerimin bir çoğu uçmuş neyseki^^

16 ağustos 21:52

492. Geldi yine gündem üstünden kaosla beslenenler. Soruyu sor,sonra "ortalığı karıştıram,kenara çekilem".

16 ağustos 00:10


491. 23 yaşındaki sevgilisini evlenmeye ikna edemeyen 36 yaşındaki ablamızın sorusunu diğer başlığı altında "yaşınının doğru olmadığını, polemik yaratmak için soru sorduğunu" belirterek şikayet ettim. diğer başlığındaki şikayetlerde hesap 6 ay askıya alınıyormuş. 6 ay sonra yüzsüz yüzsüz gelip burda yazı yazma, hele "6 ay askıdaydım, artislik puanım, mesajlarım bla bla " diye yazı yazma sakın. ağır psikolojik sorunlarınızın yol açtığı saçmalıklarla burda insanları meşgul etmeyin artk.

15 ağustos 16:32

490. Kısa birisiyim ben. Sırf bu yüzden özgüvenimin olmaması gerektiğini öğrendim ben buradan az önce. Gerçekten değerli değilmişim, şımarıkmışım ve ağlanacak hâldeymişim vesaire vesaire. Bu gece de aydınlandım, çok şükür.

Af buyur da yavrum senin genlerin, eğitimin, kültürün nasıl da laf ediyorsun diye bir düşündüm soruyu okuyunca.

12 ağustos 23:47

489. Anonimlik çıktı mertlik bozuldu

12 ağustos 10:58