girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (497)
  • medya (21)

497. Benim için cevabının gerçekten önemli olduğu sorulara kaos çıkarmaya uygun bir zemin yaratmadığı gerekçesiyle cevap verilmemesine deli oluyorum. Hayır yani kimse cevap vermek zorunda değil de, kavga da etmeyin madem başka soruların altında da dangalak gibi. Bir daha soru sorarsam yanıtlanması için sonunda hakaret falan etmeliyim sanırım.

bugün 01:37

496. sürekli ikili tartışma çıkaranlara bir şey yapılması gereken fasılite, bi ispiyon opsiyonu gelmeli.. Bir kaç kişiyi özellikle takip ediyorum sürekli kaostan besleniyorlar. Takip ettiklerimin bir çoğu uçmuş neyseki^^

dün 21:52

495. Geldi yine gündem üstünden kaosla beslenenler. Soruyu sor,sonra "ortalığı karıştıram,kenara çekilem".

dün 00:10


494. 23 yaşındaki sevgilisini evlenmeye ikna edemeyen 36 yaşındaki ablamızın sorusunu diğer başlığı altında "yaşınının doğru olmadığını, polemik yaratmak için soru sorduğunu" belirterek şikayet ettim. diğer başlığındaki şikayetlerde hesap 6 ay askıya alınıyormuş. 6 ay sonra yüzsüz yüzsüz gelip burda yazı yazma, hele "6 ay askıdaydım, artislik puanım, mesajlarım bla bla " diye yazı yazma sakın. ağır psikolojik sorunlarınızın yol açtığı saçmalıklarla burda insanları meşgul etmeyin artk.

15 ağustos 16:32

493. Kısa birisiyim ben. Sırf bu yüzden özgüvenimin olmaması gerektiğini öğrendim ben buradan az önce. Gerçekten değerli değilmişim, şımarıkmışım ve ağlanacak hâldeymişim vesaire vesaire. Bu gece de aydınlandım, çok şükür.

Af buyur da yavrum senin genlerin, eğitimin, kültürün nasıl da laf ediyorsun diye bir düşündüm soruyu okuyunca.

12 ağustos 23:47

492. Anonimlik çıktı mertlik bozuldu

12 ağustos 10:58

491. Çoğunlukla Anonim soru sormadığım halde genelde sorularım cevapsız kalıyor. Aşkolsun süslülerim :/  İlla anonim olup, Abidik gubidik hayali olaylar yazıp çizenlerden mi olalım :) 

11 ağustos 21:42


490. soruyu sorup verilen cevaplara cevap bile vermeyen soru sahiplerini gördükçe üzüldüğüm aparat..

9 ağustos 19:23

489. Sözlükte rahatsız edici içeriklerin en bol olduğu kısım olmasına  rağmen, beğenme dışında oy butonu bulunmayan da tek kısımdır. 

Fikir alışverişinin ve yazarlar arası etkileşimin mümkün olduğu bir aparatta, eksileme özelliğini getirmezseniz, okuduğu fikri beğenmeyene sadece karşı cevap verme seçeneğini işaret ediyorsunuz demektir. bu da gereksiz laf dalaşını doğuruyor bir bakıma. 

Polemiğe girmekten kaçınan bizler için negatif oy verme hakkımız olmalı. Öyle cevaplar ya da sorular oluyor ki, hakaret ya da küfür içermemesine rağmen, her yanından cehalet, yozluk ve bayağılık akıyor. Kaos amaçlı olanları hiç saymıyorum. Şikayet şartı taşımayan bu içerikler için en azından negatif oy verme hakkımız olsun. 

Arz ederim.  

9 ağustos 16:21

488. Anonim olma özelliği kalksa da şu trol cengaverleri görsek.

9 ağustos 15:59 9 ağustos 15:59