girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (409)
  • medya (14)

409. Psikolojimi bozdu buradaki ilişki soruları artık tüm erkeklerden nefret ediyorum

20 mayıs 10:04

408. kategori engelleme ayarı gelse hemmen gidip gönül işleri’ni engelleyeceğim aparat. bugün Kocasını fake hesaptan taciz edip ayartanı da gördüm ya bundan sonra hiçbir şeye şaşırmamam lazım şu aparatta.

Başta güzeldi, vayy ne biçim hayatlar varmış diyordum gözüm açılıyordu da artık kafam almıyor, paranoyaya az kaldı. E bakma sen de demesi kolay, 50-100 cevap verilmiş ilk sıraya çıkmışken sıkıysa bakma. insan meraklı...

18 mayıs 22:09

407. Kesinlikle allık muadili sorularına cevap vermemem gereken aparat. Bir kişi nars dolce vita muadili sormuştu ben de elf blushing rose'un benzediğini söyledim, soru sahibi gelip hakaretler etti, nars'ı bulamıyorum elf'i nereden bulayım, bildirim geldi diye gelip bakıyorum zamanımı çalıyorsunuz diye çıkıştı ve soruyu sildi. Wtf. Bir iki gün önce de biri the balm hot mama'nın mac'teki muadilini sordu, ben de style'ın benzediğini söyledim. Soru sahibi hemen silip kaçtı. Galiba allık muadili olayı sözlükte şifreli bir haberleşme aracı. Örgüt dışından biri cevap yazınca enselendik diyip kaçıyorlar swh.

18 mayıs 13:43


406. Gayet normal olan sorusunu, hatta anonimden bile sormadığı soruyu ben cevap yazarken silen yazar, sana laflar hazırladım.

18 mayıs 12:33

405. dün görümcesinin ateist, deist arkadaşları ve ennn biricik prenses kızını aramaması hakkında soru soran süslünün hesabı 6 aylığına askıya alınmış. müjdemi isterim.

18 mayıs 09:35

404. istediğiniz kadar soru cevaba aykırı insanların üzerine gelip sonra tezdi-araştırmaydı diyebilirsiniz müdahale etmiyorlar.

17 mayıs 16:20

403. çalışmaya mola verdiğim an elim buraya gidiyor. diğer sorunlarımı göz ardı edip aç, yorgun, uykusuz sabah 6-7lere kadar ders çalışıyorum. uyumadan önce giriyorum, biri mutlaka bir sürü link paylaşmış, fincanımı yorumlar mısınız zor zamanlardan geçiyorum demiş oluyor. gerçekten mi ya? kimsenin derdini küçümsemek istemiyorum ama sorunlarını çözmek için sabahtan akşama çalışanların yanında kahve yapıp fincan fotoğrafı çekenler beni çok sinirlendiriyor. canım istedi fal bakmak isteyen var mı diyenler bile daha az itici geliyor sorununu bahane edenlerden.

17 mayıs 06:33


402. Normal zamanlarda alkol kullanıp ramazanda oruç tutanlar için ikiyüzlü yazılan aparat. Sizin gibiler yüzünden dinden soğuduk bilin istedim 

16 mayıs 21:24 16 mayıs 21:25

401. bugün meme fotoğrafı yollanır, yarın allah bilir ne olur sürprizli sözlüğün bir o kadar sürprizli bölümü. derdim memenin görünmesi falan değil sonuçta meme hepimizde olan bir şey. yalnız yukarıda da denmiş herkes canı istediği gibi üstsüz fotoğraf vs yüklerse, herkese açık olan bu aparatta yakında birilerinin başı ağrır gibi. buna bir çare bulunsa iyi olur en azından belli soruları içerik olarak sadece üye olanlar görebilsin. dediğim gibi bugün meme, yarın deniz olayları. ne de olsa sıcak çok sıcak, daha da sıcak olacak demişler.

16 mayıs 21:09

400. Gerçekten üye olan ve olmayan kız erkek yüzlerce kişinin okuduğu bir sözlüğün soru cevap aparatına memintoları atmak nasıl bir yürektir yiğidim?

Edit:güzel trolledin ama sorunu silmeden şikayet etmiştim bunu bil:( 

ilgili medya:
1
16 mayıs 20:48 16 mayıs 21:52