girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (523)
  • medya (27)

523. bazen çok yararlı bilgilere ve paylaşımlara denk geldiğim, bazen de bunu yazan, böyle düşünen kişiler gerçekten var mı yoksa tamamen troll mantığıyla mı hareket ediyorlar diye düşünmeme neden olan aparattır. bana kalırsa sözlük yönetimi tarafından daha yakın takibe alınarak gereksiz yere işgal edenler temizlenmeli ve bu aparat kesinlikte var olmaya devam etmelidir.

17 ekim 12:55

522. An itibariyle okumama kararı aldım. Tamam binlerce üye var herkes aynı fikirde olamaz ve aynı kişiler cevaplamıyordur ama anlamadığım şey şu ki soru sahiplerinin neden bu kadar üzerine gidildiği ve biri olumsuz cevap yazınca diğerlerinin neden peşine takıldığı. Olayı farklı iki benzer soru görüyorum birinde herkes olumlu şeyler yazmış diğerinde herkes yerden yere vurmuş,bana malum kadın sitesini hatırlatıyor artık bu aparat.

16 ekim 17:06

521. biraz önce esrarın testte çıkıp çıkmayacağı tartışılan bir soru üzerinden yine birbirine giren insanlar gözüme takıldı. biri çıkıp "burayı çocuklar okuyor." demiş. e o zaman her açılan soru altına bu cümleyi mi yapıştıralım? madem bu konuda hassasız toplum olarak, burayı okuyan çocukları etkileyecek her yere bunu yazalım. yani gelip buraya "sevgilim kafama sürttü hamile kalır mıyım, yok grup seks yapacaktım sevgilim dördüncüyü beğenmedi, yok 56 kişiyi aynı anda idare ediyorum." diye konularda harıl harıl yazıyorsanız veya yazıyorsak, insanların kişisel tercihlerini gelip burada yargılama hakkına sahip olamayız. ben her konuya yardımcı olabilecek seviyede yazıyorum, insanlar zaten objektif yorum alabilmek için danışıyor. sen oraya uyarını yaz "zararlı, bilmem ne" diye.  çocuklar konusunda gerçek hayatta bu kadar duyarlı olabilsek keşke. zararlı maddeler hakkında bir yazı okuyup görebileceği ve özeneceği en son platform burası. zaten buranın önüne geçen yüzlerce kaynak var ve hepsinin önüne geçmek mümkün değil. onun dışında yetişkin bir birey istediğini yapabilir, anonimlik kisvesi altında kimsenin üstüne çökmeye gerek olmadığını düşünüyorum.

12 ekim 15:24 18 ekim 10:56


520. şu aparattaki bazı soru ve cevapları okuyup, kendi kendime ‘try not to cringe challenge’ yapıyorum. gerçekten çok zor oluyor, daha kazanabilmiş değilim.

8 ekim 15:52

519. soru-cevap aparatında bazen gerçekten o kadar yararlı soru ve cevaplar oluyor ki, o soruları okumaktan çok keyif alıyorum. tekrar tekrar okuyabilmek, faydalanabilmek için kaydediyorum. troll soruları görmezden gelirsek böyle bir yararı da var. teşekkürler kızlar.

30 eylül 21:37

518. Herkesin herkesi susturmaya çalıştığı aparat. 

26 eylül 18:25

517. Bugünün kısa özeti "kızlar x burcu hakkında ne düşünüyorsunuz" olan, beni cringelerden cringelere sürükleyen aparat.

22 eylül 12:04 24 eylül 10:48


516. an itibariyle garip bir şekilde burç sorularından geçilmeyen aparat.. 

22 eylül 11:28

515. bazen eğlenceli, bazen üzücü, bazen sinir bozucu bir ortam. soru-cevap aparatını okurken, özellikle de yoğun linç yiyen soruları okurken kendimi black mirror dizisinde gibi hissediyorum. bence bu aparattan güzel bir black mirror bölümü olurdu.

12 eylül 21:21

514. Hayatımda ilk defa ananasa merhamet ettim...nasıl oldu ben de bilmiyorum

12 eylül 15:26