girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (498)
  • medya (21)

498. Kısa birisiyim ben. Sırf bu yüzden özgüvenimin olmaması gerektiğini öğrendim ben buradan az önce. Gerçekten değerli değilmişim, şımarıkmışım ve ağlanacak hâldeymişim vesaire vesaire. Bu gece de aydınlandım, çok şükür.

Af buyur da yavrum senin genlerin, eğitimin, kültürün nasıl da laf ediyorsun diye bir düşündüm soruyu okuyunca.

12 ağustos 23:47

497. hani önceden bir sistem hatası olmuştu, şikayet ettiğimiz anonimlerin kim olduğu bilgisi geliyordu geribildirimde, o hatanın bir kez daha yaşanmasını dileten sözlük fonksiyonu. 

12 ağustos 23:39

496. Anonimlik çıktı mertlik bozuldu

12 ağustos 10:58


495. Çoğunlukla Anonim soru sormadığım halde genelde sorularım cevapsız kalıyor. Aşkolsun süslülerim :/  İlla anonim olup, Abidik gubidik hayali olaylar yazıp çizenlerden mi olalım :) 

11 ağustos 21:42

494. soruyu sorup verilen cevaplara cevap bile vermeyen soru sahiplerini gördükçe üzüldüğüm aparat..

9 ağustos 19:23

493. Sözlükte rahatsız edici içeriklerin en bol olduğu kısım olmasına  rağmen, beğenme dışında oy butonu bulunmayan da tek kısımdır. 

Fikir alışverişinin ve yazarlar arası etkileşimin mümkün olduğu bir aparatta, eksileme özelliğini getirmezseniz, okuduğu fikri beğenmeyene sadece karşı cevap verme seçeneğini işaret ediyorsunuz demektir. bu da gereksiz laf dalaşını doğuruyor bir bakıma. 

Polemiğe girmekten kaçınan bizler için negatif oy verme hakkımız olmalı. Öyle cevaplar ya da sorular oluyor ki, hakaret ya da küfür içermemesine rağmen, her yanından cehalet, yozluk ve bayağılık akıyor. Kaos amaçlı olanları hiç saymıyorum. Şikayet şartı taşımayan bu içerikler için en azından negatif oy verme hakkımız olsun. 

Arz ederim.  

9 ağustos 16:21

492. Anonim olma özelliği kalksa da şu trol cengaverleri görsek.

9 ağustos 15:59 9 ağustos 15:59


491. an itibarıyla efsanenin geri döndüğü aparat. geçen sefer trolü kaçıranlar için dev hizmet, trol tekrar aramızda.

9 ağustos 14:28

490. Milleti linç etmek için hazırda bekleyen bir kısım var. Bu da soru-cevaptan soğumak için yeterli bir sebep. Soruya bir giriyorsun ta ta ta taramalı tüfek gibi döktürmüşler.

Cevapların geri kalan kısmı, biraz da olsa gerçekten cevap verenler ve troll musun yazanlar ile dolu.

9 ağustos 09:56

489. Soru sorup, soruya cevap verildiği zaman da cevap vereni iplememenin neden olduğunu anlamadığım aparat.

Soruya cevap veriyoruz, sonra ohoo yeller esiyor. Bir teşekkür etmekten de mi uzaksınız bu kadar size 1 dk bile olsa zaman ayırıp cevap yazan insanlara karşı?

9 ağustos 03:09