sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (611)
 • medya (48)

611. Dün geceden beri bende çalışmıyor sorular yenilenmiyor

20 mart 19:39

610. Dun geceden beri kullanamadigim, yenilenmeyen aparat.

Banlanmis mi oluyorum ne oluyor yoksa hata mi verdi anlayamadim? Neredeyse hicbir sey yazmiyorum banlanmam cok sacma olur, bilgilendirebilirseniz sevinirim.

20 mart 16:12

609. öncelikle (yazar: tatar) a yukardaki girdisine istinaden gösterdiği anlayıştan dolayı teşekkür ederim. şimdi ben kendi tanımımı yazayım.

tanım: aylardır asla kaos çıkarmadığım, trollük yapmadığım, sakince takındığım fakat "süslü" kategorisindeki sorularımın hep cevapsız kaldığı süslü sözlüğün en heyecanlı bölümü. ayrıca (link: https://www.suslusozluk.com/s%C3%BCsl%C3%BC-s%C3%B6zl%C3%BCk-itiraf?i=983736 bknz) burada da belirttiğim gibi haksızlıkla hesabımın askıya alınmasına sebep olan yer. dünden beri düşünüyorum hiçbir "aykırı" hareketimi bulamıyorum. en aykırısı herhalde dedikodu sorusuna yazdığım "youtuber dedikodusu" olabilir. sırf bu yüzden gerekçe belirtilmeden hesabımın 6 ay askıya alınmasına sebep olan bu aparattan öylesine soğudum ki süslü sözlüğe bakasım bile gelmiyor artık. ayrıca soruların tarihe göre listelenmesi de hoşuma gitmedi. "acaba sözlükte bugün gündem ne?" diye girerdim. şu an asla giresim gelmiyor. bilemiyorum altan çok soğudum.....

19 mart 09:45 19 mart 09:46

608. adettendir, tanım: kıdemli yazarların şikayet değerlendirmeye başladığı yer.

soru silme özelliği kalktığından beri iyice içi boş hale gelmiş, sorular silinemediği için herkes sorusunu yoruma yazmaya başlamıştı, şimdi de birileri tüm bu soruları bulup tek tek soru yok ve soru-cevap aparatına aykırı diye şikayet ediyor.

soru cevabın amacına aykırı şikayetinin açıklaması şu şekilde;

diğer yazarlara karşı kaba davranışlar ve söylemler ile başka bir yazarın özel hayatını doğrudan irdeleyen sorular silinir. yazar hesabı altı ay süre ile askıya alınır, tekrarı halinde hesabı kapatılır.

gördüğünüz her soruyu bu şekilde şikayet etmeyiniz, sayın yönetim her hangi bir açıklama yapmadığından dolayı bir çok kişi haksız sebeple 6 ay ceza aldı. fal ve dedikodu soruları evet soru-cevabın amacına aykırı fakat içeriğinde herhangi bir yazara karşı özel hayat irdelemesi yok.

sayın fifiriye de mesaj attım şikayet sebeplerindeki ikilemi ama hayırlısı seneye çözümlenir inşallah. neyse ben bir süre şikayet onaylamamaya ve konuk yazar girdisi onaylamamaya çalışıcam inşallah çözüme ulaşır.

19 mart 09:12 19 mart 09:13

607. erkek bir sözlük yazarının süslülere (link: https://www.suslusozluk.com/soru/en-%C3%A7ekici-buldu%C4%9Funuz-erkek-meslekleri-nedir-s%C3%BCsl%C3%BCler?t=1552301386 hangi erkek mesleklerini çekici bulduğunu sorması üzerine) süslülerin adeta birer feriştah olduğunu ortaya çıkaran aparat.

"işte o an mükremin edeleli gollarıyla gapıda belirdi, danrım bir insan ancak bu gadder gapıda belirebilirdi."

ilgili medya:
2
12 mart 13:52

606. Sorduğum sorulara kaos yaratmadığı için sanırım doğru düzgün cevap alamadığım, ama saçma sapan troll sorulara sayfalarca destan yazılan aparat. Artık kullanmama kararı aldım.

11 mart 17:58

605. bugün itibariyle troll sorulardan arındırılmış aparat.(gizlinot: bakalım kaç gün sürecek)

günlerdir gerek sorular, gerekse troll hesapların istilası ile meydan muharebesi yaşanıyordu. şimdi şöyle bir göz gezdirdim de ortalık süt liman, sorular gayet iyi. aman tadımız kaçmasın diyorum ve buradan (yazar: ne diyem mahmut mu diyem) adlı uçurulmuş koca yürekli trollümüze sevgi ve selamlarımı iletiyorum.(gizlinot: swh)

6 mart 17:11

604. Dost acı söyler ama güzelleşeceğini (gizlinot: Bu modlarla ) hiç düşünmüyorum açıkçası. Bilmiyorum dikkat eden var mıdır ama süslü sözlük artık soru-cevap aparatındaki kaos ile tanınmaya başladı. Sadece troller için demiyorum. Kaos sevicilerin de bir numaralı uğrak noktası oldu. Sırf bu yüzden eskisinden daha çok okunduğunu ve modların da bu yüzden kılını kıpırdatmadıklarını düşünüyorum. Ekşi sözlükte soru-cevap aparatına dadanan trollerden birkaçını görme imkanınız da var. Umarım düzelirsin ama benim hiç umudum yok.

6 mart 12:22

603. Üyeliğim olmadan önce sürekli girdi okurdum. Soru cevap aparatından da faydalanırdım. Hala sözlüğü aşırı aktif kullanmasam da okuyorum ama herkesin dediği gibi o eski tad yok. Trol sorulara hiç cevap yazmadım ama ben ne yazık ki bilgi almak için açtığım pek çok soruda da yanıt yok.

Güzelleşmesini dilediğim aparat.

6 mart 11:14

602. ciddi konularda soru soruyorsun iki cevap geliyor ama konu dedikodu olsa altına doluşuyorsunuz

6 mart 09:39 6 mart 09:51