sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (626)
  • medya (61)

  626. Soran anonim gördüğüm anda kesin trol diyorum, artık anonim kişinin soracağı soruya troll olabileceği düşüncesiyle güvenim kalmadı, kolay kolay da yanıtlamıyorum o yüzden. Ben yardımcı olmaya çabalayacağım, elin yarım akıllı troll anonimi “ehehe nasıl inandılar” falan diye aptal saptal ruh hallerine girecek. hdkflfl ne kadar çok boş vaktiniz ve ne kadar tuhaf zevkleriniz var şu hayatta hakikaten. 

  sabah kahvemi içerken en sevdiğim şeylerden biri soru cevap sekmesindeki 1-2 şikayeti değerlendirmek. bugün arka arkaya gördüğüm 3 farklı soru da “cinsellikle ilgili soru sormak yasak” sebebiyle şikayet edilmiş...? Niye yasak olsun? Orda hayvan gibi bir cinsellik kategorisi varken? Cinsellikle ilgili sorulardan rahatsızlık duyuyorsan farklı kategorilere baksana arkadaşım? Genel olarak cinsel hayatı olan insanlarla mı probleminiz var, ne bu kıçından kurallar uydurmalar falan? Şu ahlak gestapoloğunu bırakamadınız elden, helal olsun valla. Hadi diyelim cinsellik konuşmak yasak, kaldırın o zaman kardeşim şu anonim seçeneğini de, soru-cevap sekmesi az nefes alsın. Cinsellik konularında hadi diyelim yazarın yaşı küçüktür, utanır eder, Diğer soruları sorarken niye utanasın ki? Millet hangi tavayı alayım diye anonimden soruyor ya. doğru evde tava bulundurmak insanlık suçu, acayip utandırıcı birşey çünkü. 

  26 dk önce

  625. Son hali ektedir, modlar bu terbiyesizlikleri daha ne kadar göz ardı edecek tartisilir.

  ilgili medya:
  1
  15 temmuz 01:59

  624. Trol kardeşlerimiz öyle bir seviyeye ulaşmış ki makul bir şekilde soru sormak isteyenler soru başına trol değilim yazıyor artık.

  16 haziran 03:14

  623. yeni ve popüler sekmeleri şeklinde gelen güncellemeyi görünce sevindiğim aparat. eskiden soru-cevap bağımlısıyken sadece yenilerin üstte olduğu güncelleme geldiğinden beri soru-cevap aparatına bakmıyordum bile. çok cevap olan soruları okumayı seviyorum çünkü. trollerden bahsetmiyorum. çok cevabı olan gerçekten faydalı sorular da oluyor. sadece yenilerin üstte olduğu haliyle çekici gelmiyordu. aslında bağımlılıktan kurtulmuştum iyi olmuştu. şimdi ise (bkz: ah shit here we go again).

  12 haziran 16:43

  622. an itibariyle yeni ve popüler olmak üzere iki ayrı sıralama özelliği gelmiş.

  11 haziran 20:25

  621. Soru sahibi lütfen üzülmesin ama yarım saattir şu benzetmeye gülüyorum, siz çok yaşayın emi (link: https://www.suslusozluk.com/soru/saçlarım-memoliye-benziyor-çok-üzülüyorum )

  25 mayıs 19:06

  620. ilk getirildiğinde savunduğum anonimlik özelliğinin kesinlikle kaldırılması gereken aparat. iğrenç insanların doluştuğu yerdir ayrıca. görselini eklediğim sorunun kendisi de (link: https://www.suslusozluk.com/soru/çok-özür-dileyerek-yorumlara-yazıyorum-malesef-siyasi-görüşle-ilgili?tab=answers&p=1 burada).

  ilgili medya:
  1
  23 mayıs 14:00 23 mayıs 14:07

  619. beyoncenin poposunun bahsettiği soru da bazı cevaplar varki efsane iş yerinde kafam dağılsın istersem süslüye bakıyorum okurken kahkaha attım bazılarını :)) beyonce nin poposunun bahsettiği nedir ya bu nasıl bir isim olmuş çok iyi :)) bugün benim mi gülesim var acaba .D

  7 mayıs 11:04 7 mayıs 11:07

  618. Düğüne kadar sevişmemeye karar verdiği sevgilisi sevişmeye çalışmayınca deliren bir anonim soru sormuş bugün. Cinsel istek kafasına vurmuş. Cevap verenlere "senin amın geniş evlenmeden başkalarıyla olduğun için" falan yazmış. Arkadaşlar cinsel birliktelik düğüne kadar yaşamak istemiyor olabilirsiniz, çok normal. Ama içten içe kudurmayın bari. Fotoğraf ekleyemezsem sırf herkes görsün bu iğrençliği diye link ekleyeceğim iki dakika içinde. (link: https://www.suslusozluk.com/soru/birşeyi-çok-merak-ediyorum-sevgilinizle-yan-yana-uzandığınızda-kıyafetleriniz-falan-üstünüzde-yani-ve-oyun-oynuyorsunuz-diyelim-ki?i=1108172 Buyrun herkes görsün)

  6 mayıs 23:13 6 mayıs 23:17

  617. Tanım: can sıkıcı başlıklarla dolu, amacına uygun kullanılmayan aparat.

  Sürekli bu tip konularda soru sorulup insanları kavga ettirmekten hoşnutsunuz sevgili soru sahipleri. Bıkmadınız kim hangi dine mensup, kim ateist, kim bakire kim değil, donunu kaç gün giymiş ve daha nice sorulardan. Üstelik bir de insanların inanç ya da inançsız oluşuna, bununla ilgili yerine getirdiği ritüellerine, uyguladığı kurallara saygı duymaktan uzak insanlar da mevcut. E yetmedi mi artık? Oruç tutanın ağzı kokuyormuş, mehir biçilince satış oluyormuş, ateistin elinden yemek yenmezmiş ve hatta evine girilmezmiş. Sapıttınız! Üstelik aramızda yaşıyorsunuz. Bu daha da kötü.

  5 mayıs 00:10