yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (625)
  • medya (80)

  625. (link: https://www.suslusozluk.com/soru/biz-gerçekten-bu-kızlara-mı-aşık-oluyoruz?tab=answers&p=1 Bu) soruya gelen cevaplara ve cevapların aldığı beğenilere bakınca hepinizden tiksindiren. 2 tane yamuk çüklü erkeğin gözüne girmek ve onların onayını alıp "aa bu kızlar farklıymış" dedirtmek için hemcinsinizi gömecek kadar erkek budalası olmak, ahlak diye kendinizi yırtarken sizden farklı düşünen kadına saygı duymamak. Anca anonimken içinizdeki çirkef açığa çıkar, akışta hepiniz elit kesilirsiniz. 

  Rezilsiniz. Mide bulandırıcısınız. Kadınlığın yüz karasısınız. Olmamışsınız gerçekten ya. Yazıklar olsun. hadi pamuk eller şikayete, gönderin şimdi bunu kabine.

  2 haziran 12:02

  624. İnsanların ne kadar canavarlaştığına şaşakaldığım aparat. Her soruya konuyla alakasız bile olsa bir adet nefret dolu cevap gelmesi mümkündür. Bu cevapları veren insanların nasıl hayatları var da tanımadığı kişilere karşı bu kadar kin dolu olabiliyorlar, anlamak güç.

  ilgili medya:
  1
  31 mayıs 08:58 31 mayıs 10:49

  623. "Güzel miyim", "çirkin miyim", "yorumlar mısınız" sorularının spesifik olarak yasaklanması gerek.

  Kesinlikle atan kişinin sağlığı için iyi değil. Diğer yazarların tiplerine güzel/çirkin demek veya puanlamak süslü'de bulunmaması gereken bir davranış. Kendim daha önce cevap verdim fakat yanlış olduğunu düşünüyorum ve bir daha cevap vermeyeceğim. Umarım sizlere de mantıklı geliyordur.

  21 mayıs 13:08 21 mayıs 13:09


  622. Beni hayatta çok paranoyaklaştırmıştır. Ama çok da bilinçlenmemi sağlamıştır. Her konuda. Özellikle sağlık.zaten hastalık hastasıyım, iyice hasta oldum.

  21 mayıs 12:53 21 mayıs 12:53

  621. Burda yazılan pek çok girdiye katılmakla beraber teknil bir sorum var🙈 soru cevap aparatında neden soru yazamıyor olabilirim tecrübeliler aydınlatabilir mi

  20 mayıs 19:23

  620. Çoğunluğun başlığı olmasına rağmen okumadan if sorduğu aparattır. Elimden geldiğince her gördüğüm soruya deneyimlerimi yazıyorum ancak sürekli aynı soruyu görmek görüntü kirliliğidir bana göre.

  20 mayıs 17:44

  619. bazen öyle hayatlar yazılıyor ki troll desen bu kadarına da vicdanı elvermez diyorum, gerçekse bu nasıl gerçeklik...

  bir de genelde sevgilisinden ayrılması gereken hanımkızlarımız kullanıyor.

  20 mayıs 17:42


  618. bazı sorulara cevap yazarken kendimi (link: https://lh3.googleusercontent.com/proxy/yfUDhNTm8eECbxR61BAsEPCbN9flwHSM_aOM6J8EjuDWjRBFL32vv1_mkzxePa4i6ZSRJu9cSUPg1h5zqghg7_wBiqZO-oPZxSUZJH_EbKP9HRtkYfEezsmGrQVFX-OcnbgENxql3DAlXHoxCG6bMHZtHjd6n6weiyg güzin abla) gibi hissediyorum.

  20 mayıs 13:48

  617. Evet kısa sürede bir göz gezdireyim bakalım neler var dedim .Bu insanlar gerçekten var mı ? Anonim özellik var diye çok rahat yardırıyorlar insanlara. Evet size şu zamana kadar gördüğüm harika soruları ve cevapları yazıyorum:

  Soru: Süslüler kiloluyum yeme bozukluğum var neler yapıp bu durumdan kurtulurum ?

  Cevap:Az boğazını sık lömpür lömpürsün kendinize acımayana ben hiç acımam wtf?!

  Soru: Süslüler sevgilimden ayrıldım bla bla uzunca bir yazı sizce hayatıma nasıl devam etmeliyim  ? Cevap: Sen önce noktalama işaretlerini öğren nokta koy !!!

  Soru:Süslüler hamile olabilir miyim ?bu durumu yaşayanlar var mı ?sizdeki belirtileri nelerdi

  Cevap:Bizene biz mi s...tik

  Soru:Bendawla aldatılma olayı neler düşünüyorsunuz?  Cevap : Onun neyi güzel cüce yerden bitme  

  Evet bir çoğumuz hayatımızda bu tür insanlarla uğraşmak zorunda oluyoruz... Evet sen bu sorulara cevap veren anonim olarak yardıran kişi burayı okuyorsun biliyorum yapmacıklığı bırak sonra bi feminist paylaşımlar yapacaksın bırak acilen !insanların duyguları olduğunu hatırla!

  20 mayıs 12:25 21 mayıs 07:15

  616. Gerçekten bu sözlükten nefret etmeme neden olan aparat. Az önce bir soru okuyorum bir süslümüz gönül ilişkilerinden dem vurmuş dertleşmek için soru açmış yaşını da belirterek. Gelen cevabı aynen kopyalayıp yazıyorum.

  "bu yaşa kadar yanlız olmasının bir sebebi var bu da çok belli

  koca meraklısı değilim ama 32 yaşına kdar düzgün ilişki yaşayamamış insandan da bir şey olmayacağı çok belli.

  sen ezik olduğun için ancak başkalarının aşk acılarının üstüne grçiş döneminde seçilirsin. kim ne yapsın seni "

  Kimler var bu sözlükte? Kendilerini ne sanıp da böyle cevaplar vermeye cüret ediyorlar? Soruyu soranın tek bir yanlış cümlesi yok gelen cevap bu. İnsan bunca kötülük karşısında ne yapsın?

  5 mayıs 01:31