yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (643)
  • medya (77)

  643. seks, dedikodu ve boş beleş konulara 100 yanıt gelir popüler olur, ama biri faydalı bir konuda fikir/bilgi almak isterse 2-3 yanıt anca olur. garip

  12 ekim 15:58

  642. kadınlar hamamı.

  bu aparatı sırf başkalarının dış görünüşlerini yorumlamak daha doğrusu aşağılamak amaçlı kullananlar var. mesela bu kişinin ismi ayşe olsun. bu ayşe'nin halihazırda zaten başlığı vardır sözlükte. onun hakkındaki görüşünü (olumlu/olumsuz) saygı çerçevesinde başlığına yazabilirsin. kızın mesela makyaj konusunda bir iddiası mı var, "makyajlarını beğenmiyorum." demek gayet normal. stil konusunda bir iddiası mı var, "kombinlerini yakıştıramıyorum." demek normal. beğenmeme, eleştirme hakkımız var elbette. ama sırf bunun için soru açmak...

  soru cevap aparatı temsili:

  "görkem karman'ın ağzı kocaman olmuş."

  "barbara palvin'İn vücudu çok kötü."

  "damla altun'un şurası şöyle, burası böyle."(gizlinot: çok daha ağır sözler vardı ama yazmak istemedim.)

  bir de bu çok önemli eleştirileri için soru cevap aparatını kullanıyorlar. hemcinsimizi bu kadar ağır eleştirmeyelim diyenlere de "salak" diyorlar. salak diyenleri şikayet bile etmeyeceğim. moderasyonun bir şey yapmayacağını biliyorum.

  şimdi bu girdimde "salak" sözü geçiyor diye ben kabini boylarım muhtemelen.

  burada hemcinsimize fiziksel özelliklerinden ötürü neden hakaret etmemeliyiz anlatmayacağım. herhangi bir insana fiziksel özelliklerinden ötürü neden hakaret etmemeliyiz anlatmayacağım. bunu neden anonimin de anonimi olarak, soru cevap aparatı gibi kuytu köşelerde yapmamalıyız anlatmayacağım. çünkü bunu yapanların bana verebileceği tek cevap "salak." oluyor.

  3 ekim 10:38

  641. geçtiğimiz aylarda tam biraz toparlandı derken şu an tarihinin en kötü dönemini yaşıyor olabilir. okuduğum yorumlar, havada uçuşan hakaretler, daha önce seviyenin hiç bu kadar çok düştüğünü görmedim burada. olağan tartışma, kavga ve anlaşmazlıkların çok ötesinde bir nefret boyutuna geçilmiş. soru-cevap akışı içerisinde, gelen şikayetleri görebiliyor ve her şikayeti titizlikle değerlendiriyorum. kendi adıma elimden gelen bu en azından.

  18 eylül 06:06 18 eylül 06:07

  640. Fazlasıyla hareket ediliyor. Kadınlara özellikle şiddet taciz tecavüz konularında birbirimize destek olup yardımcı olmamız gerekirken bu kadar karamsar ve kötümser cevaplar veriliyor,kimse kimseye saygı duymuyor ,iyiliği suistimal eden troll denilen yalandan sorular soruluyor.Rica ediyorum yapmayın ! Zaten yeteri kadar görüyoruz ve derinden yaşıyoruz. Kendi sorunlarınızı burada kötü yorum yaparak düzeltemezsiniz. Bir gün o troll sorularin gerçekten bizim başımıza gelmeyeceği ne malum.

  imla hatalarını yapabildiğim kadarıyla düzelttim.Umarım benim temennilerimi de dikkate alıp kendinde uygulayan olur. Bana direkt mesaj arkadaşıma burdan da teşekkür ediyorum :):)

  18 eylül 00:43 18 eylül 01:14

  639. dün gece sorulan ve bu geceye kadar devam eden tecavüz sorusunu saatlerce sessiz sessiz izledim ve melila isimli yazar tarafından yazılan yanıtların bir kısmını şikayet ettim. o an ss alamadım, fakat şimdi şikayetlerim sonuçlanınca aldım. soru sahibi yaşadığı olay üzerine bu kişi ve şakşakçıları tarafından bir de burada baskı gördü, hakaretler işitti ve aşağılandı hepimizin gözü önünde. unutulmasın diye hepsini medyaya ekleyeceğim. belki artık bir ders çıkarıp böyle hassas konularda yazan insanlara küfretmeden, yalancılıkla itham etmeden önce bir kere daha düşünürsünüz.

  kız raporlarını yüklemek zorunda kaldı, yüklersen özür dileyeceğim hatta sana 5000 ₺ para göndereceğim diyen melila isimli yazar başta olmak üzere bütün bu kullanıcılar art arda yorumlarını silip hesap kapamaya başladılar. 

  ilgili medya:
  3
  17 eylül 02:11 17 eylül 03:50

  638. Soru sorma özelliği anonim olup cevap verenlerde anonim olma özelliğinin kalkmasını umduğum ama bu olmayacağı için okumayı bıraktığım aparat.

  Bugünkü okuduğum aldatılmakla alakalı bir soruda yazılan cevaplara şok oldum ki daha önce de bazı sorulardaki cevapları şaşkınlıkla okumuştum.başkalarının hayatına müdahale etmeyi veya yorum yapmayı çok saçma buluyorum çünkü tanımıyorum,hayatı hakkında yazdığı bir kaç cümleden neden yargıya varayım?çünkü banane?neyse sözlük bir süre sonra yine bir hata verir ve insanlara hakaret eden anonimler yine ifşa olur nasıl olsa biz de normalde piremses anonimde kenar mahalle dilberi hallerini görmüş oluruz.

  14 eylül 22:29 15 eylül 00:27

  637. insanın içinden; bir durun ya, ifadesini geçiren bölüm. bir soruya girip her anonime haklısın sen de haklısın ya sen de haklısın yazmak istiyorum. konunun bir ucundan tutuluyor, alakasız abuk subuk örneklerle fizana kadar sakız gibi uzatılıyor. aklı ve konuyu dağıtmak için etkili ama nereye varılacak böyle ? boşu boşuna katedilen yollar, sözcük ve zaman israfı.

  14 eylül 15:05

  636. Çok ilginç gerçekten, aldatıldım yazıp moral bekleyen insana kimbilir nasıl çirkinsindir adam aldatmakta haklı diyen, arkadaşımla kavga ettik sizce ne yapmalıyım diyene üff bu muhabbeti olan biri için iyi bile katlanmış arkadaşın diyen, tam günümüz türkiyesini yansıtan aparat. Bir şey yazmaya gerçekten çekiniyorum. Anonim kisvesi altında özgüvensiz saldırılarınızı duymak istiyor muyum o da var tabi de. Birilerinin el atması gerekiyor.

  13 eylül 05:17

  635. Bu ara vücut ölçülerini verip bellerinin ne kadar ince, bacaklarının ne kadar uzun olduğunu duymak isteyenlerin gündemi meşgul ettiği sözlük bölümü.

  Dipnot. Kilo, boy problemim yok. Sadece absürt buluyorum.

  11 eylül 20:55

  634. bu aparata soru soran kişi, soru cevaplayan kişilerce "ezik" kabul ediliyor. cevaplar her zaman ya azarlar gibi ya da emir verir gibi. gerçekten çok tuhaf buluyorum bu durumu. son iki aydır hiç girip bakmıyordum, iki gündür bi bakınıyorum bakınırken sürekli "siz delirmişsiniz" demekten kendimi alıkoyamıyorum. gerçekten çok tuhaf bi yer.

  1 eylül 13:46