yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (13)
  • medya (0)

  1. sözlüğe bir olgunluk geleceği kesin,hey girl dergisinden fırlamış veya kadınlar kulübünden kopyala yapıştır yapılmış gibi sorulan sorular son bulur belki.

  12 kasım 2018 06:47

  2. Aniden "hesabını kapattı/kendi isteği üzerine konuk" olan yazar sayısında artış göreceğimiz kesin. :)

  keşke anonimlik geriye yönelik olarak da kaldırılsa da, hangi soruya, kimin ne cevap verdiğini görsek. bir de bence cevap silmek de yasaklansa, soru cevap'ta önemsiz fikrini söyleyip, karşısındaki yardım isteyen kadını yermek, onun anneliğini, eğitimini, gelir durumu, özgürlüğünü ve kadınlığını ezmek adına hadsizleşen mutsuz ve kompleksli yazarlar patır patır dökülse. :) aynısı size yapılsa depresyondan çıkamayacak küçük snowflake'ler soru cevapta zeyna kesilip yargı dağıtıyor. sizin yargınızı yerim ben, Tatlısu feministleri sizi. :) 

  Gelen soruların troll olup olmaması hiç önemli değil, yardım isteyen, gerçekten canı yandığı ve üzüldüğü için soru açma ihtimali bulunan bir kadına (gizlinot: troll'se He de geç, ama ya değilse? Ya gerçekten üzülen, acı çeken bir kadınsa karşındaki?) bu acımasızlığı ve aşağılıklığı nasıl yapabiliyorsunuz, anlamıyorum. beddua etmiyorum ama karma nasıl olsa sizi bulur. 

  2-3 ruj konuşacağız, biraz cilt bakımı paylaşacağız şurda. seviyesizliğinizle herkesin tadını kaçırıyorsunuz. 

  29 nisan 2020 15:03

  3. Keşke kaldırılsa dediğimdir.

  Belki sorular için değil, anonim olarak daha rahat soranlar da olabilir kendince hassas konuları. fakat cevapların anonim olması, insanların anonim yazısı arkasına sığınarak çirkef ve hadsizce yazabilmesine neden oluyor.

  En azından kullanıcı adı görüneceği için saçma sapan cevaplar yazmaz, soru sahibini aşağılamaz ve/veya trollemez.

  26 temmuz 2020 15:05


  4. cevapların anonim olmasını ben de istemiyorum artık açıkçası. çok fazla ahlaklı olduğunu düşünen ve aksini söyleyenleri aşağılayanlar, üslup bilmeyenler, insanların ciddi bir problemine dalga geçer gibi cevap verenler ile doldu taştı. zaten nicklerimizi isim soyisim vererek almıyoruz, burası da anonim bir platform sayılır, ne gerek var ekstra anonimliğe.

  27 temmuz 2020 01:24

  5. Olumsuz cevap aldigi an baslik altina gidip saydiran alinganlar olacak ne olacak

  27 temmuz 2020 02:44

  6. sözlüğü sadece sözlük amacıyla kullanan insanlar kalacak, o kimin eli kimin cebinde olduğu belli olmayan gereksiz sorular, şikayet etseniz de bir türlü haklı bulunmadığınız hadsiz cevaplar sahipleriyle birlikte gidecek. o haliyle sözlükte bulunmak birilerine anonimden, özür diliyorum okuyanlardan ama s.kt.r git y.r.k kafalı orospu yazan biri için fazla sıkıcı olsa gerek çünkü. tabii böyle olunca anında yazar sayısı ciddi oranda düşecek. sözlüğün tıklanma sayısı azalacak. böylece reklam gelirleri düşecek, dolayısıyla mantar gibi türeyen o reklam hesapları da gidecek. niye kalsın ki zaten? adı çekiliş özünde bekleyişler, seni seçtim pikaçu dercesine yapılan o ürün göndermeler falan da bitecek hep.

  aslında her şey çok güzel olacak. tabii burayı birer rant kapısı olarak gören, ortamı aşağı çekmek için bekleyenler dışında. burada hiçbir menfaati olmadan hesapsız kitapsız sadece denediği ürünü yorumlayan ya da burayı bir konuyla ilgili görüş belirtmek için amacına uygun olarak kullananlar için değişen bir şey olmayacak. kısaca sözlük, sözlük olduğunu hatırlayacak yeniden. hadi bir deneyelim denemesi bedava diyeceğim ama tam bir sütün bize verdiklerine mecburuz durumu hakim ne yazık ki burada. (gbkz: kahrolsun bağzı şeyler).

  27 temmuz 2020 22:22

  7. Yer yerinden oynar dostlar...

  28 temmuz 2020 08:41


  8. sorulan soruların altında daha az kavga çıkabilir. daha az troll soru açılır, daha az troll cevaplar gelir, daha az kaos çıkar.

  28 temmuz 2020 13:51

  9. çiçek gibi olur, kötü niyetli trolller canları istediği gibi saydıramazlar.

  28 temmuz 2020 18:07

  10. Of keşke keşke, yorum eksilemenin kalkmasından sonra sözlüğün ihtiyacı olan tek şey. Bu zor zamanlarda zaten modumuz düşük, makyaj süs işleri azaldı ağız tadıyla ürün deneyip yorum bile yapamıyoruz. Birde soru cevaptaki kaosla uğraşıyoruz. Sözlüğe giresim kalmadı bu ortam yüzünden, umarım en kısa zamanda bu karar alınır. 

  9 ocak 23:56