5 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

çıkan 20’lik dişim hakkında soru?

kızlar merhaba diş teli tedavim yeni bitti diyebilirim sağ taraftan ve soldan 20lik çıkıyor birer tane sol taraftakinin yeri orda yani zorlamıyor ama sağdaki fazla diş en son dişçimle görüştüğümde onu alalım yoksa dişler sıkıştırıp bozabilir dedi, benimde okulum anca rahatladı devamsızlık yapamıyordum kadına ulaşmaya çalışıyorum ama ulaşamadım, en son whatsapptan mesaj attım gördü ama sonra güvenlik kodu değişti falan diye mesaj geldi bana anlamadım. acaba sms mi atsam diye düşündüm de utandım sanki zorluyomuşum gibi. ağzımda gerginlik hissediyorum ve dişlerim bozulacak diye korkuyorum özellikle o kadına gitmek istiyorum çünkü bütün diş tedavimi o yaptı 14-15 yaşımdan beri biliyor beni şimdi 21 yaşımdayım. başka dişçiye gidersem belki anlamayabilir o önceki hallerini de bildiği için istiyorum ve güveniyorum çok iş bitirici bi kadın hemen çözüm buluyor, çok övdüm :p sorum şu olacak şuan sağdan çıktı gibi baya yani tam çokmadk ama çeyreği çıkmış gitsem şuan çeker mi? dişimde bozukluk meydana gelir mi birazdan yazacağım yine cevap alamazsam ararım artık o da olmazsa gidicem başka bir dişçiye korkuyorum çünkü.

1. Cektirin mutlaka. Bende ayni durumdaydim ve altli ustlu olarak cikan 20liklerin hepsi cekildi. Bir tanesi daha cikmadan cekilmek zorunda kaldi ve dikis atildi.doktorum cok iyidir yillardir taniyorum bende. Digerleri cikmisti o sekilde cekildiler ve dikis felan atilmadi onlara. Ayrica aralarinda zaman araliklari vardi tabi..

11 temmuz 14:40

2. Sağol süslü şimdi yazıcam kadına inşallah cevap verir valla vermezse de gidicem bir doktora, bütün emeklerimden değerli değil kaç yıl diş teli taktım.

11 temmuz 14:41

3. Ben 1.anonim süslü . Cevap vermezse mutlaka iyi bir doktora gidip halledin . Simdiden gecmis olsun.

11 temmuz 14:43


4. Teşekkürler süslü <3

11 temmuz 14:44

5. **neden whatsapptan yazıyosun ki? Zaten kontrolün yok mu tedavi sonrası? Ya da asistanı falan vardır arayıp ondan randevu alsaydın keşke.

Benimde aynen böyle oldu. 20lik dişim çok azıcık çıkmıştı. Dişimi uyuşturduktan sonra tornavida gibi bir şeyle dişime çat diye vurup çıkarmıştı kfkdkdk :DD geciktirmeden gidin

11 temmuz 16:17