27 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

çocukken şeytan (the exorcist) filmini izleyip travma yaşayan var mı?

tam derdini seveyimlik bir soru ama merak ediyorum. işsiz de değilim, aksine çok işim var ama işlerden kaçasım var. ben çocukken the exorcistin türk versiyonu olan şeytan filmini star tvde öğle saati izleyip çok büyük bir travma yaşamıştım. yıllarca rüyalarıma girdi. şeytan filmini ya da orijinali the exorcisti çocuk yaşta izleyip de travma sahibi olanlar var mı benim gibi?

1. Ah süslü ben de 7 yaşında falandım, bir de bana kimse izletmedi. Normal türk filmi sanıp izledim. Hizmetçi rolünde ahu tuğba vardı asjsklsşsg

15 mayıs 13:04

2. ben.  en küçük amcam izliyordu, sen izleyemezsin demesine rağmen ortalığı Ayağa kaldırdım izleyeceğim diye. Bir de o esnada keşfettiğim bir özelliğim çıktı ortaya, korktuğum birşey gördüğümde kafamı çeviremiyorum, gözlerimi dahi kapayamıyorum. Sanki kafamı çevirdiğim yerde yada ellerimi gözlerimden çektiğinde karşımda direkt içine şeytan giren kızı bulucakmışım gibi geldiği için tüm filmi gözlerimi kıprmadan izlemiştim. 2 ay falan yalnız yatamadım, tuvalete tek başıma gidemedim mutlaka annemi de tuvalete götürüp arkasını döndürüyordum görmesin diye, bi yandan da ya kafası filmdeki kız gibi dönmeye başlarsa diye korkuyordum. Gerçekten zor atlattım. Kaç sene geçti hala korku filmi izleyemem, bu tarz şeylerin konuşulduğu mekanlarda durmam falan. 

15 mayıs 13:08

3. Çok severdim skdkkfkg. Merdivendeki yeşil kusmuk sahnesiyle aklımda yer etti.

15 mayıs 13:08


4. Kızlar cevapları okurken bile kafamda tubular bells çalıyor.

15 mayıs 13:15

5. Ben bunu degil de jaws’i izleyip uzun zaman denize girmemistim. Pancar gibi yaniyordum kumda otura otura shahsjs

15 mayıs 13:16

6. bana izletmemişlerdi ne yabancı ne yerli versiyonunu. chucky kabuslarıma girmişti ama, yine tümünü izleyememiştim. bir de it. bir de piranha mı ne vardı gerçi onu ergenlikte izledim de yine de feci tırsmıştım.

15 mayıs 13:19

7. Chucky ve it'i de çocukken izlemiştim, hatta hayvan mezarlığı ve yaşayan ölülerin dönüşünü de. Bu yaşıma kadar 400 ü aşkın korku filmi izlemişimdir ( liste yaptığım için sayıyı biliyorum) hiç bir şey beni turkish gül gets possessed kadar etkilemedi ya ne filmdi, cihan ünaldan hala tırsıyorum ahahaha

15 mayıs 13:23


8. Küçükken benden 1 yaş büyük kuzenim anlatmıştı bana. Nasıl anlattıysa ödüm kopmuştu.

15 mayıs 13:23

9. ben gremlinlerle ilgili bir korku filmi seyredip tramva yasamistim zaten biraz korkulu bir cocuktum hic iyi olmadi benim icin.

15 mayıs 13:23

10. Exorcist i değil ama summoning temalı bir film izleyip yıllarca etkisinden kurtulamadım kljl

15 mayıs 13:24