5 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

çok acil italyanca kursu/dersi kısıtlı zaman?

selam süslüler, mart ayında italya'ya mastera gideceğim. kabul mektubum yeni geldi ve ben acil olarak italyanca dil kursu/özel ders arayışına düştüm. gideceğim okul ingilizce eğitim veriyor ama ben orada yaşayacağım süre boyunca italyanca pratik yapıp, lokallerle çat pat da olsa italyanca konuşmak istiyorum. nasıl italyanca öğrenebilirim? çoğu dil merkezindeki a1 seviye kurslar çoktan başlamış ya da 2018 ocakta başlayip mart sonu bitecek fakat ben mart başı gitmiş olacağım. online olarak bildiğiniz dil kursları var mı? veya italyanca özel ders veren bir tanıdığınız/eşiniz/dostunuz varsa yazabilir misiniz lütfen? çok acil yardımınıza ihtiyacım var. şimdiden cevaplar için teşekkür ederim.

1. Ilk seviyeleri evde de marta kadar cok rahat ogrenebilirsiniz kendi basiniza duolingo ve cesitli applerle , birebir kurs aramayin bence. Ya da yasadiginiz sehirde italyan kultur varsa gidip kaynak kitap sorabilirsiniz, italyan dili ve edebiyati bolumu olan bir universite bulup onun etrafindaki fotokopicileri tarayabilirsiniz not icin, bildigim kadariyla istanbul ve ankarada var. Italyanca icin direk sunu indir buna bak diyemem ama minik bi internet arastirmasi blog yazisi falan da illa vardir nasil ogrendim nasil basladim diye

4 aralık 2017 12:17

2. Konu ile alakali değil ama nasil hallettiğinizi sorabilir miyim ve ücret kısmını? Kabul alma kısmı nasıl işliyor?

   İtalyanca türkçe gramer kitabi alarak başlayabilirsiniz.Günlük kaliplari öğrenirsiniz 

6 aralık 2017 00:20

3. (link: http://italyanca.info/category/italyanca/ozel-ders/ )

burayı duymuştum bakabilirsiniz.

6 aralık 2017 11:50


4. udemy.com online kurs / eğitim sitesi, italyanca dil eğitimi de var sanırım.

7 aralık 2017 03:01

5. merhaba öncelikle cevaplar için çok teşekkür ederim yazdıklarınızın hepsine tek tek bakacağım. şimdilik duolingo indirdim her gün kısa bir vakit ayırıp günlük terimler öğrenmeye çalışıyorum. sonrasında da gramer kitabı gibi ders materyelleri alacağım. 

italyan kültür merkezi'ne baktım ama ocak ilk haftası başlıyor dersler mart sonu bitiyormuş ben mart başı gitmiş olacağım o yüzden heralde kursa başlayamayacağım. online ve skype ile olan görüşmeler daha işime yarayacak gibi gözüküyor biraz geç kaldım malum.

anonim 3 neyi tam olarak hallettiğimi sordunuz tam olarak anlayamadım kusura bakmayın lütfen. okula başvuru yaptım, başvuru sürecinin ardından skype görüşmesi yaptım ve biraz zaman sonra da kabul mektubum mail yoluyla geldi. yardımcı olabildim mi bilmiyorum ama sorunuz olursa buradan yazın lütfen :)

12 aralık 2017 16:39