22 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

çok kötüyüm bombos bakıyorum ağlayamıyorum ?

sınav sonucumu gördüm mucize olmazsa geçemeyeceğim. bu dersten zaten kalmıstım. benim için dönüm noktasıydı ve zaten sene kaybettim geçemeyerek, ilerleyemedim hiç. okul mu değiştireceğim bölüm mü değiştireyim. tekrar bekleyemem zaten.ben ne yapacağım bilmiyorum.herkesten özür dilerm mesgul ettiğim için.ben ne yapacağımı bilmiyorm.her şey için emek verdim bu zamana kadar.yüksek sonuclar aldım noldu zor okullarda okudum çabaladım noldu, elimde hiçbir şey yok şuan. yıkıldım.ben hiç iyi değilim.biliyorum bu bir soru değil.sadece yıkıldım.

1. ben suan bununla bas edemiyorum.geleceğim o kadar belirsiz ki onca emeğe rağmen. sağlıklı bir karar için düsünüp sonra doktora gideceğim bas edemiyorum şuan bunu kaldıramıyorum

9 mart 23:48

2. Suslucum su an ne desek sana bos gelecek. Ama sunu bil du dert ettigin hersey gelip gececek. Isin icindeyken oyle dusunemiyorsun haklisin ama sinavlar okul va hayatimizi elimizden alip goturdu. Yasam kavgasina dondu resmen hersey. Yasamayi unuttugumuz bi hayatin icinde debeleniyoruz. Yapma etme. Soyle bir agla. Icin cikana kadar. Sonra bi silkelen. Kendine gel. Guzel gunler su an goremesek de gelecek.

9 mart 23:49

3. sağolun. dönüm noktasındaydım.ya olacaktı düzelecekti ya da şuanki durumda olacaktım. belirsizlik. okulu değiştireceğim ve napacağım bilmiyorum.herkese teşekkürler.

9 mart 23:55


4. bu zamana kadarki tüm emeklerime yazık oldu.ne icin elimde koca bi sıfır. gerçekten inanamıyorum

9 mart 23:57

5. aynı durumdayız sanırım tek fark ben sınavdan çıktığımdan beri öyleyim. ilk bir kaç gün kimseyle konuşmamıştım. hala sonucunu bekliyorum. ikinci sınavınızdan kaç almanız gerekecek? ondan yüksek almaya uğraşın?

9 mart 23:57

6. sınav 4 tane. 2 sini olduk mümkün gözükmüyor gerçekten.yine de bırakmayacağım ama durum bu.herkes hayatını kurdu arkadaslarım mezun olacak çok yakın. ben nerde hata yaptım. bu kadar basarının sonucu nasıl bu olabilir

10 mart 00:01

7. Şöyle düşünmeyi denesen; "bi 5 sene sonra bu durum umrumda olacak mı?"

10 mart 00:04


8. Her kimsen bana mesaj at süslü, seni teselli edemem ama acını paylaşabilirim en azından. Aynı şeyleri yaşadım farklı formlarda olsa da. Hayatın devam ettiğini bil. Yarının daha güzel olacağını bil. Sakın yıkılma tamam mı? Lütfen. Şimdi kendine gel biraz, bitmedi hiçbir şey. Bak gerçekten bitmedi inan.

10 mart 00:06

9. olacak çünkü hayatım değişti suan. ne mesleği yapacağım hangi okulda okuyacağım. ama insallah bişeyler düzelir de umrumda olmaz.

10 mart 00:07

10. beni tanıyorsun süslü. yarın yazabilirim belki şuan değil.

10 mart 00:08