59 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

çok utanarak soruyorum lütfen affedin ama?

banyo yaparken çişiniz geldiğinde yapıyor musunuz? ben ayaktayken asla çişimi tutamadığım için yapıyorum ama sanki yıkanmak yerine kirlenmişim gibi hissediyorum. ama duşun altındayken de suyun etkisiyle sürekli çişim geliyor. 

1. Alt komşumuzun tavanı neden sararsın?

7 kasım 21:40

2. Bundan daha iğrenç bulduğum çok az şey var.

7 kasım 21:42

3. Aaa her zaman işerim, sadece bacaklarımı aralarım biraz ayağım çiş olmasın diye. Nesi iğrenç acaba? Vücudumuzun ifrazatı. Teri nasıl yıkıyosak duşta, çişi de yıkıyoruz geçiyo! Utanma işe geç :)

7 kasım 21:47


4. ben 'ayakta asla çişinizi tutamamanız' mevzusunu anlayamadım. bir rahatsızlığınız mı var?

7 kasım 21:49

5. Nesi iğrenç bunun bilale anlatır gibi anlatır mısınız? Pisimi kirimi nasıl ki ovalayıp temizliyorsam çişin kiri de temizlenmiş oluyor yani. Duş teknesine de sadece ayaklarım basıyor yani ne var bunda anlamadım

7 kasım 21:49

6. Sevgili (yazar: Greece) Hayır bir rahatsızlığım yok ama insan çişi gelince tutmak için kıvranırmış gibi oluyor ya ayakta yapamıyorum onu işte. 

7 kasım 21:50

7. Tabiki de yapmıyorum. Temiz ayağımla bastığım yere işemek, bacaklarımdan akma ihtimali.. ayy tüylerim ürperdi. 

Dediğiniz gibi kendimi kirlenmiş gibi hissederim her türlü. 

7 kasım 21:53


8. Hem iğrenç hem de yapılmaması gereken bir şey müslüman olanlar için.

7 kasım 21:55

9. duş teknesi tuvalet mi arkadaşlar? sizden sonra başkaları da kullanıyor biliyor musunuz, aileniz falan hani. nasıl iğrenç bişey ya. sadece ayağım değiyor nolacak ki demiş. Başkasının pisliğine ayağınız değsin ister misiniz? Ayrıca ayağınızı klozete sokuyor musunuz ordaki çişi de sifon alıp götürüyor ne de olsa? aynı iğrençlik işte.

7 kasım 21:57

10. Ya iyi misiniz djcjcjcjcjcj basitçe yediğiniz içtiğiniz besinler böbrekte arınıp işe yaramaz kısmı idrarı oluşturuyor, iğrenç olan ne? Bence sperm, kusmuk vs daha iğrenç. Bana göre terden sonra en masum vücut atığı

7 kasım 22:02