125 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

şimdi bu çocuk benimle ilgileniyor mu ben mi delirdim?

ne olur troll demeyin çok kötüyüm ben mesaj almakta hadi tamam sevgiliyiz diyene kadar anlamıyorum. dün yani bu gece arkadaş grubumuzla sabahladık, bu grupta da aşırı beğendiğim bir bey var. bir ara herkes uyumaya gitti, ben de arka odaya gittim ama çok soğuk olunca salona döndüm. bu çocukla en yakın arkadaşı orada yatacaktı, arkadaşı uyumuş ama o uyanıktı ne oldu dedi. üşüdüm dedim, yanına çağırdı. gittim oturdum gel omzuma yat deyince yattım canıma minnet djgkrjc neyse sonra ben biraz uyumuşum bir ara bir ses oldu irkilerek uyandım. ben irkilince elimi tutmuş, zaten bir eli de belimdeydi. kalkayım çok rahatsız ettim deyince yat dedi. omzun tutulacak dedim tamam yat dedi, omzuna çekti sarıldı iyice. yüzümden saçları çekti kulağımın arkasına attı falan. bilmiyorum bu çocuk benimle ilgileniyor mu kesin? normalde biraz nasıl desem, ağır abi geçinen biri böyle ilgilenmesi çok ilginç geldi.

1. ya okuyunca çok hoşuma gitti, gülümsedim. sabah veya sonrasında davranışları nasıl oldu? farklı,yakın, soğuk ya da eskisi gibi mi?  bence hoşlanıyor, eğer düz mantık düşünürsek tabi. siz o hissi alabildiniz mi? bence hissedersiniz.

13 nisan 09:10

2. Ya omzunda yatarken bir ara resmen kalp atışlarını duyuyordum. Sabah uyandım o hiç uyumamış heykel gibi duruyordu zaten maşallah heykel gibi :(( tuvalete gittim geldim yanına oturdum bu sefer o omzuma yattı direkt uyudu. Ama tam omzuma da değil boynuma doğru :))) uyandırdım az önce okula gitmem lazım diye giderken uyukluyordu zaten sarılarak vedalaştık. Ne yapmam lazım :(

13 nisan 09:14

3. Gayet de flörtleşiyorsunuz. Tam gaz devam :d

13 nisan 09:37


4. Ne delirmesi süslü romantik filme dönmüş ortalık :)

13 nisan 09:46

5. Isaret fisegi mi atsin cocuk napsin? Bugun yarin mesaj atmazsa gel beni bul 😬

13 nisan 09:47

6. Of heyecanlandım şu an... omzunda yatarken bir ara elimi yüzüne koydu kokladı falan orada düşündüm senden hoşlanıyorum demeyi ama yemedi keşke deseydim

13 nisan 09:49

7. Ya bu nasil bir minnosluk :dd nişanlımdan ayrilip hadi tekrar tanisalim diyesim geldi. Allah yuru ya kulun demis suslu, ufukta ışık var!

13 nisan 09:51


8. Kızlar ciddi misiniz ya gelinlik bakmak uzereyim :d

13 nisan 09:52

9. Hahahahahahahahaha

Bak suslu, sen sarilinca oyle ben de ne bileyim gelinlik almaya gittim dersin

13 nisan 09:53

10. Simdi alma kisa dogru dugunler azalinca daha ucuz olur :)

13 nisan 09:55