9 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

3 yıllık ilişkiniz bitti diyelim bittiğinede kesin gözüyle bakıyordunuz araya zaman ve insanlar girdi?

olmaması gereken ne varsa oldu diyelim ama ikinizde tekrar bi araya gelmek istiyosunuz herşeyi unutup affedip tekrardan başlamaya değer mi

1. Değmez.

11 ocak 15:38

2. Değmez deyip kendini engelleyecek iraden var mı? kendi adıma daha önce eski sevgilime dönme durumum olmadı. Olsaydı düzeleceğini sanmıyorum. Fakat yine de denerdim. Yeniden başlayıp tekrar ayrılacağımızı yaşayarak görmek isterdim. Geriye dönüp baktığında acabaların olmasın.

11 ocak 15:47

3. Her şey unutulmuyor maalesef 

11 ocak 15:50

4. Ben eski sevgilimle alakasiz sebeplerden kavga edip ayrildim. 7 senelik iliskiydi. Barismak isterken yakin bir arkadasimla birlikte oldugunu ogrendim. Su anda ayriligimizin uzerinden 4 sene gecti ve baktigim zaman hayatta en iyi anlastigim en eglendigim insandi fakat ASLA biraraya gelemem. Cunku yuzune her baktigimda aklima dunyada baska kadin kalmamis gibi gidip arkadasimla beni sirtimdan bicaklamasi gelir. Araya baska insanlar girdi diyorsunuz siz de o da bunlari asabilecek misiniz? Bu konuda kendinize durust olun gercekten cok zor. Sezen Aksu ne demis, “araya girenleri, el surenleri ben unutsam kalp unutmaz”. Bazen kalp unutmuyor iste.

11 ocak 15:53


5. Hepinize gerçekten çok teşekkür ederim cevap verdiğiniz <3 için ne yapacağımı bilmiyorum ama

11 ocak 16:04

6. Deneyin ve kendiniz görün süslücüm. Herkes aynı yollardan geçecek diye bir şey yok.

11 ocak 18:02

7. en sevdiğiniz cips'i açar yemeye başlarsınız.

fakat tıkanmaya başladığınızda "sonra yerim" diyerek kaldırırsınız.

daha sonra bu kaldırdığınız cipsi yemeye karar verirsiniz ama paketi o ilk açtığınızdaki lezzet gitmiş,bir şeyler değişmiştir.

ilişkilerde buna benzer

kısacası bu noktada karar sizin.

kaldırdığınız cipsi "aklımda kalmasın..."diyerek takrar deneyebilir ve midenizi bozabilirsiniz/aynı hazzı almayabilirsiniz veya "nasılsa bayatladı" diyerek direkt çöpe atabilirsiniz.

yinede

her ilişkinin farklı bir dinamiği olduğunuda unutmamak gerek...

11 ocak 18:30

8. 2 yıllık ilişkimde sevgilimi sevmediğimi fark edip ayrıldım.

onun bir takım takıntılı halleri ve ailesel sebepler ilişkimizi hırpaladı.

yaklaşık 6 aylık ayrılıktan sonra tekrar başladık. bu ayrılık sürecinde ona çok alıştığımı, aslında o takıntılarının sevgisinden kaynaklandığını ve etrafıma baktığımda onun gibi bir tek adam bile olmadığını fark ettim. saçma sapan erkeklerle dolu etraf. ama ailesel sorunlar hala devam ediyor. belki yine ayrılırız bilmiyorum ama bana verdiği değer hoşuma gidiyor artık. umarım sizin için de hayırlısı olur.

12 ocak 09:28

9. ilişkiyi cipse benzetmek istemem tabi bu kadar basit değil bence :D eğer arada sevgi varsa çok zorlu koşulların üstesinden gelebileceğinize inanıyorum.

12 ocak 21:04