27 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

30 yaşından sonra aşkı bulmak?

süslüler merhaba. 31 yaşındayım ve en son 24 yaşında aşık oldum. son 4 yıldır da yalnızım. aşk nedir unuttum artık. çalışıyorum, yeni insanlarla da tanışıyorum ama yok yok. doğru insan ile karşılaşma umudum kalmadı artık.  30 yaşın üstünde olup aşkı bulanınız var mı? biraz umut aşılar mısınız?

1. kız niye bulamayalım aşkın yaşı mı var aşk seni her yerde bulabilir yeter ki doğru insan olsun pişman etmesin. asıl belli bir yaştan sonra ilişkiler farklılık kazanıyor erken yaşlarda yaptığın yanlışları yapmıyorsun. ümit her zaman var 30 yaş ne ki :)

12 mart 19:33

2. 7 yıl oldu ama cidden umudum kalmadı. Zaten erkeklerin çoğu evldnmiş durumda veya evlenmek üzere. Artık yolda çift görünce ezik hissediyorum. 

12 mart 19:37

3. Otuzların tadını çıkarın. okul muhtemelen bitmiştir, iş güç yerindedir, güzelliğinizin tam da oturduğu çağlar. sizi "yirmilik kız isterim" diye konuşan barzo erkekler etkilemiş galiba. Yahu onlar gözü açılmamış olsun, her dediğimi yapsın diye genç kız aranan kurtlar süslücüğüm, onlara mı kaldınız siz? Tadını çıkarın hayatın, aşk da olacak, illa ki olacak, yeter ki sevin kendinizi. 

12 mart 19:41


4. Süslüm bende 30 geçtim aşk neydi nasıldı hatırlamıyorum, gel birbirimize sarılalım.

12 mart 19:45

5. ay ezik hissedecek bir şey yok bunda isterse 10 yıl olsun. allah her şeyin hayırlısını nasip etsin süslücüm her gün haberlerde duyuyoruz severek aşık olarak evlenip de sonra eşinin şiddetine maruz kalarak ölen kadınları. yanlış düşünüyorsun bence yaşı zamanı yok bu işlerin kafaya taktıkça çıkılmaz olur işin içinden.

12 mart 19:46

6. Aslında o şekilde sen yaşlısın çıtır arıyorum diyenine denk gelmedim. Erkeklere içim ısınmıyor, kalbim atmıyor :( hele bazıları gerçek aşkını lisede üniversitede buluyorlar (allah mutlu etsin) benim neden o şekilde olmadı hala arıyorum diye çok üzülüyorum. 

12 mart 19:46

7. Tabi hayırsız olacaksa hiç olmasın. Hayırlısı olsun ama sonsuza kadar sürecekmiş gibi... 

12 mart 19:49


8. Sarılalım 4. Süslüm. 

12 mart 19:50

9. Ben 4 anonim:) valla bende bazen hep tek olucakmışım gibi geliyor. Çevremde hiç içimi kıpır kıpır eden yok. Bazen bende ümitsizleniyorum. Yani bu yaştan sonra tanışmak ve karşı tarafa kendini anlatmak zor geliyor. Çoğu arkım sırf evlenmek için evlendiler.işte onlarla bir araya geldiğimde kendimi çok tek hissediyorum. 

12 mart 19:53

10. İşte o evlenmek için evlenmiş olmak imkansız gibi birşey benim icin. Aşk olmadan olur mu hiç? :(

12 mart 19:57