4 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

99 parçaya bölünmek adlı eserim?

gerçekten çoğu kişiyi takdir ettiğim bir konu var ve bunu basıl başardığınızı sormak istiyorum. çünkü enerjim artık çok düşük ve güçlü kalmakta zorlanıyorum. son sınıf son dönemim bitirme projem var bir yandan onlarla uğraşırken bi yandan vize haftam ve staj yapıyorım 3.5 gün. aynı zamanda akşamları erkek arkadaşımla görüşmek çok istiyorum ki bu senelerdir yaptığımız bi şey. evde otursam bile herhangi bi iş yapamıyorum. sabahları erken kalkıyorum makyaj bile yapamıyorum enerjim yok. ne yapmalıyım, önerileriniz var mı?

1. Aşırı pasaklı oldum, ne saçımı yapıyorum ne odamı temizliyorum. Yani nasıl aşabilirim, aslında esas sorum günü 30 saat nasıl yapabilirim ama sanırım bu pek mümkün değil.. aşırı mutsuzum ve kaygılanıyorum sürekli....

7 kasım 01:42

2. süslü, 8-18 çalışıp çıkışında 1 saat yüksek lisansa gidip akşam 22 ye kadar dersim oluyor. Bu arada vize haftam,işler yoğun ve bitirme tezim var. Muhtemelen zaman yönetimi yapamıyorsunuz.

7 kasım 09:21

3. zaten siz nasıl yapıyosunuz demekti amacım? zaman yönetimi yapamadığım için bunları yazıyorum. öneri verseniz keşke benim derdim daha büyük tarzında yazmak yerine :)

7 kasım 18:28


4. Vallah önerim yok da, bizim sınıfta bir x vardı, bu kız hem staj yapardı, hem okulun voleybol takımındaydı, hem arkadaşlarıyla, hem sevgilisiyle gayet gezip tozardı, her kişiye ayrı zaman ayırırdı, okula makyajsız gelmezdi, hep güzel giyinirdi, hasta falan da olmazdı maşallah, dersleri de çok iyiydi, ortalama yaptı kız resmen, her şeye yeterdi yani. Bence onların günü bizimki gibi değil, 25 26 saat falan onlarınki. Kıza da baya baya imrenmişim ben (gizlinot: 🙈)

8 kasım 18:08