6 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

acil!!! instagram ile ilgili bir soru?

kızlar instagram hesabı açtım yeni. kendi hesabım, fake değil yani. ama farklı bir isimle açtım çünkü kendi sosyal hayatımdaki kişilerle paylaşmak istemiyorum bu hesabı. farklı bir konsepti var. benim önerilenlerimde sürekli tanıdığım kişiler çıkıyor. onlarda da ben çıkıyor muyumdur? bir başka sorumda insanlara bildirim falan gider mi şu yeni hesap açtı diye? facebook veya rehberim bağlı değil bu arada.

1. 1. Anonim teşekkür ederim. Diğer hesap benim fake zaten ama en yakın arkadaşımı takip ediyordum. O beni takip etmiyordu, gitmiş midir acaba ? :/ Bir de heyecandan da’yı bitişik yazmışım, özür.

19 ekim 22:27

2. Facebook ile açmışsanız, tanıdığınız kişiler çıkması normal hatta bildirim de gitmiş olabilir "facebook arkadaşınız xxx adıyla instagramda" gibisinden.

19 ekim 22:27

3. 2. Anonim hayır facebook’la açmadım. Facebook’u dondurmuştum zaten. Ama anlamadım tüm tanıdıklarım önerilenlerde :/

19 ekim 22:29


4. Aynı telefon numarası ile girmenizden kaynaklanıyor bunu herkes biliyor sanıyordum. Kesin bulunmak istemiyorsanız sadece bunun için yeni hat alın sorun çözülsün

19 ekim 22:43

5. Bilgilendirme için teşekkürler kızlar ^^ Demek ki hiç yüzümü paylaşamayacağım,anladım :/

19 ekim 23:03

6. Instagramin gizlilik izinlerini okursaniz sizle ilgili butun hesaplari gorduklerini, telefondaki mesajlarinizi dahi okuduklarini, ip adresiniz uzerinden akilli tv dahil bir cok teknolojik esyaniza ulastiklarini gorursunuz. Bu bilgilerle sizin kim oldugunuzu anlamak ve sizin icin "kisilestirilmis" oneriler yapmak zor degil, ayni sekilde baskalarina da siz onerilirsiniz.

20 ekim 20:37