18 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

acilll! 2 gunluk kediye kendi sutumu(bebegimi emziriyorum) versem olur mu?

esim eve 2 gunluk kedi getirdi. gozleri bile kapali. annesi beslememis. esim normal bebek mamasi almis. benim sutum daha besleyici olur mu kedi icin, sagip versek?? bilgisi olan birileri yazarsa cok sevinirim. cok minnos bir kedi 😻

1. Yok artık

21 mayıs 18:36

2. Ay bu ne tatlışlıkkk. Eğer bebek kediler için formula varsa onu kullanın kendi sütünüzü vermeyin zararı olmaz ama faydası da olmaz bildiğim kadarıyla

21 mayıs 18:43

3. süslü bilmiyorum ama kediler inek sütü vs içince laktozdan dolayı ishal olup halsiz düşüyorlar ya, anne sütünde de varmış hatrı sayılır laktoz. o kadar küçükse riske atmayın bence miniği.

21 mayıs 18:43


4. Petshoplarda ya da veterinerlerde satılan süt tozları var ama bağışıklığı güçlensin diye kendi sütünüzden de verebilirsiniz bence. Ayrıca idolümsünüz. :)

21 mayıs 18:43

5. Bunu görkem karman yapınca ortalık karışmıştı. Ne zararı var bilen varsa aydınlatabilir mi bizi? Gerçekten merak ediyorum. Bilmediğim bir konu.

21 mayıs 18:49

6. O kedi sutu tozundan bulamadik. Veteriner arkadasimiz bu bebek mamasini al demis esime. Esim ona sormaya cekindi benim sutumu vermemi de :) sizlere sorayim dedim. Laktozun dokundugunu ben de ogrendim de sundan dolayi sordum, bebek mamasi oluyorsa eger sutum daha iyi olmaz mi diye dusundumm. Bilmiyorum yani akil yuruttuk sadece.

21 mayıs 18:50

7. Ayrica biz ineklerin sutunu iciyoruz da kediler bizimkini icince mi suc :)

21 mayıs 18:52


8. Verecekseniz suyla karıştırıp verin ancak kedi süt tozlarından bulabilirseniz daha iyi olur. Çok tatlısınız ♥️

21 mayıs 19:02

9. Olur mu olmaz mı kedi bakmadığım için bilmiyorum ama okuduğum en güzel soru...

İçim titredi...

21 mayıs 19:09

10. görkem karman bebek olmayan bir kediye kendi sütünü verdi diye eleştirildi, 2 günlük bebek kediye değil. 

süslüm soruya cevabım yok ama buralarda gördüğüm en tatlı soru demeye geldim :)

21 mayıs 19:58