14 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

addax ürünlerinin kalitesi nasıl?

çok kötü diyen de var normal diyen de. bir ceket ve bluz beğendim ancak kararsız kaldım.internetten baktığım için dayanıklılığı vs geçtim duruşu kalitesiz mi olur onu da kestiremiyorum.sizce almalı mıyım yoksa cidden kötü kalitede mi?

1. Ben 3 ürün aldım 2 pantolon bir tişört. Hepsini iade ettim daha da almadım. Belki bana kötü denk geldi ama böyle kabaydı duruşları. Estetik gelmedi bana.

12 haziran 01:26

2. çok kaliteli değil. iki yıkamadan sonra ağız yüz kayıyo doğruyu söylemek gerekirse ama sezonluk olarak alıp giyebilirsiniz zara mango hmnin ürünleri de uzun kullanılmıyo artık. bazıları çok bariz ucuz kalitesiz duruyo ama hepsi değil, mağazada bakmak en iyisi eğer yaşadığınız yerde varsa.

12 haziran 01:27

3. kaliteli değil süslücüm, ben sadece evde giymelik şeyleri alıyorum.

12 haziran 01:53


4. Bazen çok çılgın şeyler düşürdüğüm bir yer ama bu nadiren oluyor, mağazada üstünüzde görmeden almayın derim.

12 haziran 02:06

5. Kesinlikle beş para etmez. Uzaktan bile kalitesiz olduğu yaldır yaldır belli oluyor zaten. Yukarıdaki bir süslünün dediği gibi dikişleri filan da çok kötü. Bursa’lı bir arkadaşım aşırı aşırısı övmüştü de tüm aldıklarımı hibe ettim, evde giyilebilecek tarz olanları pijama niyetine filan giyiyorum. 

12 haziran 02:06

6. sezonluk bence ceket için bir şey diyemem ama aldığım kazak, tişört, hırka vs. evde giymelik oldular sonraki sezon için

12 haziran 02:38

7. Seçmek ile ilgili. Gayet güzel ürünlerim var benim addaxtan. Aşırı ürün çeşitliliği olan ve sürekli yenilenen bi yer. Üzerimde baya kaliteli duruyor açıkcası bence taşımak ile ilgili esas..... 

12 haziran 03:20


8. Diğer süslülere katılıyorum, 1 ay daha bekler üzerine para koyar zara-mango-oxxo tarzı yerlerden alırım daha iyi. Burdan giyinen bir arkadaşım vardı, ben daha güzel duran bir parçaya bile rastlamadım. Mağazada görmekte yarar var, yanıltıcı olabilir internetteki görseller.

12 haziran 03:22

9. Ben büyük bir addax fanıyım. Seve seve kullandığım bir sürü giysim var. Genelde sezonluk oluyorlar ertesi sene bir kayıyor deliniyor ama ucuz yani seneye yenisini alırım olarak bakıyorum. (Bir kaç yıldır kullandığım ürünleri de var ama yok değil.) geçen gün bir bluz giydim, iki farklı arkadaş grubuyla buluştum(ki içlerinden bir arkadaş hayatta addaxin kapısından girmez) gören herkes çok güzelmiş dedi mesela. fakat internetten almanızı tavsiye etmem. Mağazada bile denemeden bilemiyorsunuz nasıl duracağını.

12 haziran 08:22

10. mağazada elinizde canlı canlı görmeden almayın. ben seviyorum bu arada addaxı biraz denk gelme meselesi. aldığım şeyler çok beğeniliyor. geçen arkadaşım bu güzelliğinin sebebi ne dedi. makyaj bile yoktu :d sadece üstümdeki bluzden dolayı dedi. biraz kendinize yakısanı bilmek, üründen anlamak. yoksa mağazayı kötüleyemem. şöyle bi bakınca mango da aynı cünkü :d

12 haziran 16:26