33 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

adnan oktar ve beraberinde 225 kisi tutuklanmıs süslüler ne düsünüyosunuz?

konusalım istedim.

1. Zevkten dört köşe oldum

11 temmuz 11:56

2. Hakkında çocuk istismarı adına da suçlama varmış, umarım en ağır cezaları alırlar diyorum sadece.

11 temmuz 11:58

3. İlk anonime katılıyorum.

11 temmuz 11:59


4. Beter olsun insallah pislik. Cok sevindim

11 temmuz 12:02

5. Iyi olmus. 14 yasinda kizlari kandirip, evlere kapatip tecavuz ediyorlar diye okumustum.

11 temmuz 12:07

6. Hakkındaki suçlamalara bir göz attım da - bayağı uzun bir liste- çocuk kaçırma reşit olmayanla ilişki dolandiricilik şantaj istismar ne ararsan var. Inşallah en ağır cezayı alır dicem ama hapishanede bile kendine mürit toplayabilir tehlikeli bir adam yani.

11 temmuz 12:10

7. Umarim bugun olan soma davasıni geri plana atmak icin ortaya atilmamistir. Iki gun sonra salınırlarsa cidden kusucam bir köşeye. Yillardir aynilar bu adamlar, programlar yapiyorlar asla kendilerini saklamiyorlar yillardir kendimizi öldürdük neden bu adamlara kimse dokunmuyor diye bakalim ne cikacak altindan.

11 temmuz 12:10


8. zamanlamasi manidar. yillardir faaliyet gosteriyor tarikati suclamalarda yer alan pislikleri elini kolunu sallayarak yapiyordu. ama ne hikmetse soma davasinin goruldugu, odtu'lu ogrenciler tutuklandigi, cumhurbaskanliginin devlet tiyatrosuna el koydugu gun adnan oktar'i tutukland. sadece 'algi yonetimi' amaciyla tutaklandigini dusunuyorum. gundemi bulandirma gorevini yerine getirsin bi sure sonra serbest birakilir.

11 temmuz 12:20

9. Adam ben tayyibe oy verdim beni tutukladılar nasıl olur diye inanamıyor. Ülkenin durumunu gözler önüne seren bi cümle tebrik ediyorum. Yandaş olunca birşey olmuyor , ne yaparsan yap.... 

Adam şaşkın, geç kalınmış bir gözaltı

11 temmuz 12:51

10. Bir ara ışide yanlamaya çalışmıştı. Onu da listeye eklemek lazım. Yanında gezen kadınlar bir kere çalıştığım yere gelmişti öğrenciyken. Başlarında çobanları olarak mafya kılıklı bir herif gelmişti. Kızların hepsi estetikten çatlayacak durumdaydı ama baya normal, aklı başında sohbet ediyorlardı. Sonra siyah bir vanla toplayıp götürdüler hepsini. Üç kuruş bahşiş de bırakmadılar 😁.

11 temmuz 12:52