75 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

aileler istemedi diye ayrılıp pişman olan unutamayan var mı ?

geçerli veya geçersiz bir sebep yuzunden iyi giden aşık oldugunuz adamla yollarınızı ayırdıgınız oldu mu, pişman mısınız? peki pişman olup unutamayanlar var mı, var ise bu durumla nasıl başa çıkıyorsunuz

1. Aşık olduğum adamdan karşımda ailem de olsa ayrılmam ayrılmadım da. Ailemi ikna ettim. Aşık olduğun birini unutmanın yolunu bilen varsa hayatın sırrını keşfetmiştir bence benim için çok zor olurdu. 

1 kasım 23:15

2. Olaya tam ters açıdan bakayım süslü. Aileler istemedi ayrılmayı denedik olmadı. Evlendik. Şimdi benim ailem yine telefonda belki konuşur ama eşimin ailesi asla konuşmuyor. Pişman mıyız ikimiz de değiliz. Daha bu akşam bu konuyu konuştuk biz de. Kendi ailemizi kurduk diyerek önümüze bakıyoruz

1 kasım 23:18

3. Var, başa çıkamıyorum

1 kasım 23:24


4. 4 anonim bu sizi ailenizden uzaklastırdı mı onları affettiniz mi yoksa bencil olduklarını mı dusunuyorsunuz

1 kasım 23:31

5. Ailemi affetmiyorum tabi ki, ağlaya ağlaya bu ayrılma kararını vermek zorunda kaldım. Hala unutamadım da 2.5 yıl oldu. Hala deli gibi stalklıyorum, nerede ne yapmış her şeyi biliyorum. Belki yarım kalmışlık hissi yüzünden böyle bilmiyorum ama 3.anonime imrendim. Aileme ihtiyaç duymuyorum şuan ama ona duyuyorum.

1 kasım 23:37

6. 6.anonim, normalde çok fazla yorum yapmam sorulara ama senin cevabı okuyunca içim inceden bi sızlamadı değil. Allah karşına daha güzellerini daha iyilerini çıkarsın demeye geldim. 

1 kasım 23:40

7. 6.anonim gercekten ben de uzuldum. Madem oyle suslu yaz tekrar, anlat durumu denemeye değer. Hiç olmadı içinde kalmaz.

Umarım cok cok mutlu olursun kocaman sarılıyorum sana.

1 kasım 23:41


8. Ben 6.anonim. Artık çok geç bence ya. Hayatında biri yok onu biliyorum ama artık onun ailesi de tepkili. Yani bundan sonra onlar da kabul etmez. Cesur birisi olsaydım zaten o zaman bitmezdi evi bırakıp giderdim.

1 kasım 23:44

9. 6.anonim, benim de içimi sızlattı . Peki ayrıldığınız kişi hâlâ sizi seviyor mu?

1 kasım 23:45

10. Ben olsam denerim kesin süslü, denedim ve mutlu da oldum. İçinde kalmaz en azından ya rahat bir nefes alırsın.

1 kasım 23:49