12 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

aldatılıyor muyum sizce-------?

4 yıllık evliyim, 2 aydır eşim yanıma yaklaşmadı. süslendim püslendim fayda etmiyor. bir sebebi de yok. stresli dönemden geçmiyor. libidosu hiçbir zaman yüksek biri de olmadı. benim başka hiçbir ilişkim de olmadı, ilişkilerde bu normal mi onu bile bilmiyorum. sizce aldatılıyor olabilir miyim? fiziksel olmasa da (ondan haberim olurdu sanki bir şekilde) hoşlandığı, konuştuğu birileri olabilir mi? ya da özetle şunu sorayım, 32 yaşındaki bir erkeğin 2 aydır hiç eşiyle ilişkiye girmemiş olması ve böyle gidiyor olması normal mi?

1. cinsellik dışında aranız nasıl süslü? bi de daha önce ne sıklıkla sevişirdiniz

14 mayıs 21:19

2. haftada 1 ya da en en fazla 2 kez, o da benim ısrarlarımla olurdu süslü. aramız bu aralar mesafeli gibi, o mesafe koyuyor çünkü bir şeyleri bahane edip pasif agresif davranışlar sergiler genelde.

14 mayıs 21:20

3. aldatılmada, her şey olabilir ama bir sorun olduğu kesin. eşiniz hakkında bu kadar güvensiz, şüpheci olup burda cevap arayacağınıza karşısına geçip sıkıntısı neymiş bir sorsaydınız.

14 mayıs 22:29


4. Aldatıyor diyemem ama normal değil

14 mayıs 22:35

5. 5. Anonim sizce sormadım mı? Sizce bu dediğinizi düşünemeyecek kadar aptal mıyım? Sizce gerçekten eşimden öğrenmeye çalışmadım da mı burada sorma ihtiyacı duyuyorum?

14 mayıs 23:23

6. soğuma, uzaklaşma gibi duruyor konu.evli olmadığım için bilemiyorum ama kendi uzunlu kısalı ilişkilerimde de bunlar başıma geliyor, yani eşinizin tarafında olduğumu düşünün, bana oluyor bunlar.

aldatma olmuyordur belki ama başka insanlarla bir şeyler yaşamak istiyordur, ne bileyim ünlü ünsüz instada gördüğü herhangi birileri. sizden ya da ilişkiden soğumuştur, olabilir. hemen kötü düşünmeyin, belki zamanla düzelecek şeylerdir bunlar. mutsuz olduğunuzu falan söyleyebilirsiniz eşinize, dürüstçe oturup konuşulabilinir bunlar. hiç olmadı evlilik terapistine falan gidilebilir.

böyle bir olayda hemen aldatılma ihtimalini düşünüyorsanız bilinçaltınızda ben ona yetemiyor muyum, beni beğenmiyor mu gibi düşük özgüvenli bir şeyler var gibi de görünüyor biraz. eğer o sizin bu düşük özgüvenli tavrınızı hissediyorsa bu da mesela ciddi bir soğuma sebebi. siz güçlü olun. seks yapmak istediğinde yine size gelecek, ya da sizi aldatan, sizi haketmeyen biri olmayı seçecek. bırakın kararı o versin. sizin dürüstçe konuşmaya çalışmaktan başka yapabileceğiniz bir şey yok bu olayda. lütfen üzülmeyin

15 mayıs 10:15

7. Arkadaslariniz var mı Akşam dışarı cikacaginiz birileri ? Biraz o evde otursun siz gezin, rahat takılın. Sorunların üstüne gitmeyin. Gerekirse sinirlensin desin ki aramızda sorun var ve sen böyle davranıyorsun. Yani bırakın o konuyu açsın. Ha bu arada 23 yaşında yıllardır sevgilisi olmayan bekar biriyim. Tavsiyelerim ne kadar doğrudur bilemem :)

15 mayıs 21:32


8. Üzgünüm ama evlendiğimden beri aynısını yaşayan biriyim bu sorunun...benim zorumla sevişerek çocuk yaptık,ve tamamen bitti şimdi...1,5 senedir sevişmiyoruz..size önerim size dürüst olmasını tam olarak ne hissettiğini söylemesini isteyin.eğer ki Yorgun’um,iş,stres gibi şeyler diyorsa bence yavaştan yolunuzu çizin.bunlar işin bahanesi çünkü.yani yazdığınızı okuyunca sanki ben yazdım sandım o derece aynı...

16 mayıs 12:08

9. son anonim, siz ne yaptınız? Nasıl idare edebiliyorsunuz eşinizi?

16 mayıs 12:12

10. Hiç birşey yapmadım süslüler.öyle ev arkadaşı kıvamında yaşıyoruz.işte çocuk bütün enerjimi hayatımı alıyor bende umursamıyorum artık.eskiden çok takıyordum.acaba fiziğimimi beğenmiyor diyordum (ki şişman değilim spor yapıyorum ve bakımıma özen gösteriyorum boyum 163 kilom 52) neler yapmadım ki.fantazi kıyafetleri,beraberlik porno film izledim falan.adam buzdolabı yani hep ben istekli o kaçar durumdaydı.gizli hay mi? Bilemiyorum.bu onun ikinci evliliği.ilki ile çok erken yaşta evlenmiş ve 12 sene sonunda boşanmışlar.o evlilikten çocuğu yok.

16 mayıs 14:10