7 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

aliexpress'ten gözlük sipariş eden süslüler, kör olmam inşallah?

merhabalar. ilk kez bir aliexpress siparişi vereceğim. şu cat eye 3-4 dolarlık gözlüklerden sipariş etmek istiyorum ama göz bu neticede. hiç o toplara girmesem mi?

1. Gözlükten beklentin nedir?

Yıllarca gözlük kullanan biri olarak pahalı ve ucuz gözlük arasında görüş değişikliği gözlemlemedim. Eğer cercevesi için alıyorsan camları optikte değiştirtebilirsin. Sadece aksesuar olarak kullanacaksan bence hiçbir sorun yaşamazsın.

11 ocak 23:01

2. aslına bakarsanız orjinal 2 gözlüğüm var ve ikisinden de memnunum. bu aliexpress gözlüğü daha çok arada sırada takmalık aksesuar olsun diye istiyorum. yani yarım saatlik takılan sürelerde de çok bir zararı dokunmaz herhalde (yazar: notisme)(yazar: sarisindegilim)

11 ocak 23:08

3. alip camini degistirtebilirsiniz gozlukcude

11 ocak 23:26


4. Camını değiştirmekle uğraşmayacaksanız takmayın. Risk almaya değer mi. Zaten cam değiştirmek de birkaç saatlik iş ve uygun fiyatlı cam çok. 

12 ocak 00:54

5. Gözlük camları siyah mı yoksa renkli olanlardan mı?

12 ocak 01:22

6. Camları renkli olanlardan (yazar: Notisme)

12 ocak 01:35

7. yaklaşık 2 yazdır kullanıyorum, değişik değişik aldım kullanıyorum herkesde çok begeniyor ama aşırı derecede kullanmıyorum çunku gerçekten camları göz yoruyor, açıkçası mangoda h&m de satılan gözlüklerden farkı yok kalite olarak ya da şu 20-30 tl ye satılan gözlüklerden, ben camlarını değiştirmek için sorduğumda camlar çok pahalı demişlerdi o yuzden hiç bulaşmadım. dip not düşeyim çok uzun ömürlülük bekleme 2 senede kaput oluyor gözlükler eğer guzel muhafaza etmez bnm gibi sağa sola atarsanız

12 ocak 13:51