4 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

aliexpress uygulamasi uzerinden marka aratmak istiyorum ;urun arama butonu var ama dukkan aratamiyorum bir turlu bilen var midir?

1. Anladığım kadarıyla ünlü markaların ürünlerini aramak istiyorsunuz. Internetten biraz bakarsanız markaların adlarını kısaltmalarla farklı kodlayarak aratınca bulabiliyorsunuz. Mesela zara elbise aratacaksınız za dress yazın. Listelerini yapmışlar bunun ama hepsi işe yaramıyor.

21 ocak 15:22

2. Benim anladığım demek istediğiniz satıcı hesabı aratmak mı ? Ben de uygulamadan yapamıyorum diye google a satıcı ismini yazıyorum aliexpress yazıp arayınca direk çıkıyor.

21 ocak 16:51

3. (yazar: lolori) (yazar: hep) tesekkur ederim cevaplariniz icin.tam ifade edememisim sanirim demek istedigim marka degil dukkan aratmakti ;mesela sozlukte aliexpress fircalari sayfasi var ,orada onerilen bir dukkani bulmak istiyorum ancak uygulamada aratamiyordum.Tekrar deneyecegim simdi :)

21 ocak 17:28


4. Ben de dükkan aratmaktan bahsettim. Googlea yazıyorum aradığım dükkanın adını sonuna aliexpress ekleyerek tıkladığım link zaten uygulamada dükkana yönlendiriyor.

21 ocak 18:21