sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  23 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

  aniden konuşmayı kesen flört ?

  kızlar 10 gündür twitter'dan konuştuğum biri vardı. benden 8 yaş büyük. benim şu anda okuduğum üniversiteden aynı bölümden mezun olmuş ve asistanmış şu anda. ilk o bana yazdı siz de mi orada okuyorsunuz diye. ben başta hep geçiştirdim kısa kısa cevaplar verdim o sordukça sordu. ama ne ısrar. siri gibi cevaplar veriyordum. sonra nolduysa muhabbet aktı gitti zihinsel olarak mizah anlayışı zevkler hayata bakış açısı, aşırı uyum sağladık. saatlerce konuştuk. o kadar ki gün içinde cevap vermeyince nerde kaldın diye sorgulamaya başlamıştı. pek tipim olmamasına rağmen ilgi duymaya başladım. ama telefon numaramı istememişti o zamana kadar. sonra bi gün bana kendi yaptığı komik bir video atmak istediğini söyledi. aa atsana dedim ben de. whatsapp'tan atayım dedi, buradan atılmıyor mu dedim, telefonda videolar dedi. ben de ''hmm anladım" yazdım. sonra noldu peki. hiçbir şey. evet tam olarak hiçbir şey. o anda numaramı vermek istemediğimi ima ettim diye birden konuşmayı kesti. neden bile demedi yahu. ki telefonumu direkt bile istemedi. video atacakmışmış. ben iki gün bekledim belki bir şey yazar diye. hiçbir yaşam emaresi göstermedi. sonra beklemeyi bıraktım. baktım hala birbirimizi takip ediyoruz. takipten çıktım. bunu hemen nasıl gördüyse o da çıktı. ben çıkmasam hala takip ediyordu ama. çok ilginçti gerçekten. hala anlam veremiyorum. bu nasıl gurur nasıl ego. acayip de mütevazı gelmişti bana oysaki cidden yazışma dilinde istemeyince insan hiç kendini ele vermiyor. ben mi gururunu kırdım acaba diye dusunuyorum ama yok yani bunun için konusma bitirilir mi cocukca geliyor bana.

  1. süslü twitter kasıyo wp gelsene diye yeşil ışık yakmış adam sen de hemen set çekmişsin adama.ego kasan tarafın o olduğu konusunda emin değilim şahsen.

  10 ocak 02:25

  2. bunun için konuşma gayet bitirilir bence ben de olsam bitirirdim. flört ettiğini söylediğin kişiye niye numaranı vermek istemezsin ki yani, çocuk da utanarak istemiş belli ki. benden hoşlansa neden numarasını vermesin diye düşünmüştür. gayet gurur kırıcı bir hareket bence

  10 ocak 02:25

  3. Suslu adam hakli valla. Zaten muhabbeti zorlaya zorlaya ilerletmis. Numarayi da vermek istemedigini gayet belli etmissin (isteden bile istemiyorsun gibi durmus) takipten de cikmissin olaylar bence artik kapanmis uzgunummm

  10 ocak 02:27


  4. Siyaset bilimi süslüm

  Yok vallahi ego kasmak degildi amacim ya. Biraz daha konusup karakterini yakindan tanimak istedim telefonumu vermek icin zira telefonu verince is hemen bulusmaya geliyor. Hayal kirikligi yasamak istemedim. Ama bilemedim.

  10 ocak 02:31

  5. Videoyu bahane ettiğini bildiğim için o anda çok takılmadım, merak ettim ama konuşmayı kesince soramadım :(

  10 ocak 02:41

  6. Hemen çıkmadım süslü 10 gün bekledim baktım yazmıyor çıktım ben de. Aslında o süre zarfında laf atmayı da düşündüm ama ne yazacağımı bilemedim. Şu anda yapacak bir şeyim yok galiba..

  10 ocak 02:43

  7. 10 gün sadece twitterdan konusup durmussunuz. whatsappa gecmek istemesi gayet normal. ne yazik ki saglikli iletisim kurmayan sizsiniz. ayni durumu yasasam ben de boyle tepki verirdim.

  10 ocak 02:44

  8. Güvenmedikçe numaramı verme taraftarı değilim bu prenseslik mi sizce ? Bir diğer sebep de ismimi sormamasıydı çünkü orada kendi adımı kullanmıyorum. Misilleme yaptım içten içe çünkü buna alınmıştım. Niyetim konuşmayı temelli kesmek değildi. Yine de karşı taraf için de kırıcı oldu durum. Ama bunu istememiştim.

  10 ocak 02:55

  9. erkek arkadasima numarami verene kadar saaatlerce skypeta surunduk, cunku niye vereyim :) anliyorum sizi ama karsinizdaki insana onu 'creep' olarak gormediginizi, bunun onunla alakali olmadigini, sadece numaranizi yeni tanistiginiz insanlara dagitmadiginizi aciklayabilmeniz gerekiyordu, siz bunu yapmamissiniz.

  10 ocak 03:05

  10. internette anonim olduğunuz için isminizi söylemek istemeyeceğinizi düşünmüş olabilir, bunda da alınacak bir şey yok. ben de internette gerçek adımı kullanmıyorum ve oradan tanıştığım birine ancak buluştuğumuzda kendimi tanıtıyorum. adınızı sormadı diye numara vermeyerek misilleme yapmak... bilemedim. garip bir iletişim tarzınız var.

  numara için erken olduğunu düşündüyseniz hmm anladım demek yerine bunu açıkça söyleyebilirdiniz. adam gayet mantıklı bi profil çiziyor, sorun genelde sizde.

  10 ocak 03:11