yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  16 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

  annemle sorunlarım asla bitmiyor biraz teselliye ihtiyacım var kimseye anlatamıyorum ?

  sy

  1. Ben bir seneden fazladır nişanlıyım ve diyebilirim ki nişanlandığım günden beri annemle sorunlarım bitmiyor. Kafasında kurup onlara inanan bir insandı hep ama bu kadarını beklemezdim. Okurken kütüphaneye ders çalışmaya giderdim sokaklarda sürtüyorsun kimi kandırıyorsun derdi. Nişanlandım burnumdan geldi. Ben nişanlımın ailesinden yeterince para kopartmayacakmışım. Ne yaptırırsam karmış. Altınlar mücevherler isteyecekmişim. Bugün düğün tarihi almak için gelecekler bize ama annem ev almadan asla yapmam sen çok istiyorsan git önce ev sonra düğün diyor. Ki nişanlım zaten ev alacak bakıyor ama başka şehirde yaşadığı için ve ben de çalıştığıö için hep burda değil. İşimizi halledelim demiştik ama annem müsade etmeyecek sanırım. Ben koca meraklısı nişanlıma daha da ağırlarıno söylüyor. Sen onunşa yattın mecburen evleniyorsun namusumuz iki paralık oldu diyor. Koca meraklısı diyor. Hayatımı zehir etti. Ben kızdırma atarım yüzüklerini kafalarına diyor. Canımdan beZdim artık. İntiharı bile düşünüyorum artık. Ya da evden çıkıp gitmeyi. Ben kimse üzülmesin diye uğraşıyorum ama olmuyor. Bu akşam bana dua edin lütfen. Bu durumu yaşamış olan varsa da lütfen bir şeyler yazsın çok ihtiyacım var. 

  25 nisan 12:29

  2. Suslum oncelikle durumunuz icin cok uzuldum. Kac yasindasiniz?

  25 nisan 12:33

  3. Annenizin sanırım tedavi olması lazım.sizin yerinizde olsam Evden toplanıp çıkardım, nişanlımi ve ailesini de annemle karşılaştırmam. Hatta düğüne kadar düzelmezse, tedavi kabul etmezse de düğüne çağırmam. Böyle yazdığıma bakmayın, elbette çok zor kararlar ama bu gidişle sizde hasta olursunuz ve sanki nişanlınizla aranızı da büyük riske atıyor.

  25 nisan 12:36

  4. Bıktım şu manyak ve psikopat ebeveynlerden. Herkes cocuk dogurmasin iste. Cocuk yetistirmeyi yedirmek icirmek sana insanlar kısırlaştirilsin yeminle ya. mahvediyorlar insanlarin hayatlarini. Yazik gunah. 

  25 nisan 13:03

  5. Annenizden baska bir buyugunuz yok mu yakininizda? Dayi, teyze vb. Onlara durumu acsaniz ve annenizle konussalar? Evlenene kadar idare etse yeter. Evlendikten sonra da kesinlikle iliskinizi koparmanizi tavsiye ederim eger kendi yuvanizda mutlu olmak istiyorsaniz cunku bu gidisle evliliginizi de bitirir anneniz.

  25 nisan 13:09

  6. Canım süslüm bak nişanlısın çok az kalmış bu anne sıfatını haketmeyen insandan kurtulacaksın yakında.sabret nıye onun yüzünden çok güzel mutlu gecırecegın yıllarından olasın.duymamaya çalış umursama nişanlın da belli ki anlayışlı biri.bırbırınızın kıymetini Bilin.ben mal degılım kı satar gibi altın para ev istiyosun diyin hem babanız yanınızda olmuyo mu o yardımcı olsun sıze.dugunu olabıldıgınce erken yapın her şey dört dörtlük olmayıversın eksıgınız olsun ama bu kadından ne kadar erken kurtulsan o kadar iyi.canın isterse düğünden sonra hiç görüşmezsin.seni doğurdu diye senın sahibin degıl sen tek basına kararlarını verebilecek bi bireysin.beni sinirlendırme nişan atarım ne ya sanki o nişanlı.sabret süslüm umarım çok mutlu olursun :))

  25 nisan 13:12

  7. Bi de bugünü idare etmek ıcın aıle büyüklerınden sana destek olacak birilerini çağır derım belki anneni frenler 

  25 nisan 13:14

  8. çocuğunu kendisine ait bir mal, kukla sanan ebeveyn sendromu...kendisiyle düğün hakkında hiçbir şey konuşmayın sorarsa cevap vermeyin sinirimi bozuyosun stres ediyosun beni deyin geçin. evlendikten sonra da aranıza mesafe koyun süslü, ona söylemeden halledin düğün işlerinizi. evi falan sorarsa da beğenmedim baktıklarımızı beğeneceğim bi ev arıyoruz deyin geçin

  25 nisan 13:17

  9. Çok teşekkürler desteğiniz için öncelikle ❤️ Bu akşam problem çıkarması ihtimaline karşılık eşyalarımı topladım değerli olan olmadı alıp çıkacağım. Bunları yaşadığım için utanıyorum ama maalesef yoruldum. 

  26 yaiındayım. İşim gücüm var kendi paramı kazanıyorum. 

  Aile büyüğümüz yok maalesef. Aslında var ama görüşmüyor annem. Araları bozuk. P yüzden kimse frenleyemiyor. Bana senden hevesini alınca gelip ağlama diyor. 

  25 nisan 13:24

  10. Utanma süslüm o utansın.çok çirkin konusuyo bilerek damarına basmaya seni sinir etmeye calısıyo bence seni kıskanıyo bile olabılır.bu geceyı atlatırsın umarım ama kendı evine çıkmanı düğüne kadar bi apartta yada bi arkadaşının yanında kalmanı tavsiye ederım canım 🖤

  25 nisan 14:00