sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
19 yanıt
 • linki kopyala
 • şikayet et

anonim olarak içini dökmek isteyen var mı?

itiraf başlığında nicklerimizle içimizi dökmek pek kolay olmadığından böyle bir soru açtım. eğer uygunsuzsa soru kaldırılsın, ancak bildiğim kadarıyla sözlük kurallarına aykırı bir soru değil. içimizi döküp rahatlarız umarım süslüler, çok ihtiyacım var.

1. dökelim süslü :) 

ben başlayayım mı ilk? :)

25 nisan 21:25

2. Flörtümsü bişeyim vardı yaklaşık 2.5 aydır konuşuyorduk. Meğer herifin bir kızarkadaşı varmış. şüpheleniyordum filan itiraf etmek zorunda kaldı. Kadınla arasındaki sevgililik değilmişmiş bitik bi ilişkiymiş , Benim hala onun yanında olmamı istiyordu.  Çok üzgün olduğunu vs söyledi. 

Ben biraz sert tepki verdim. 

25 nisan 21:28

3. Ben işyerinde çok zorluk yaşıyorum. Çok geriliyorum ve stres altında çok sağlıklı düşünemiyorum. Resmen algım kapanıyor. Bunun yanında müdürüm çok çabuk parlayan bir insan, her hareketime çok çabuk kızıyor. En ufacık bir yanlışımda bile çok kızdığı için her şeyi defalarca soruyorum. Kendimi salak gibi hissetmeye başladım. Bunun yanında bir şefimiz var haftada bir uğrayıp kontrol ediyor. Onun yanında çok kibar davranırken, o yokken kaba davranmaya devam ediyor. Bazen beni maşa olarak kullanıp bir şeyler yapıyor ve bu anlaşılacak gibi oldugunda sinirini benden çıkarıyor yine.

25 nisan 21:29


4. 1. Anonimcim cevabını görmeden yazdım kendi cevabımı :) başla hadi dinleyelim, dök içini :)

25 nisan 21:30

5. Yeni bir şehire geldim ve 1 tane arkadaşım diyebileceğim biri var, o da mıy mıy biri. Lanetli gibiyim kimseyle arkadaş olamıyorum. Ortamlara giremiyorum. Sanki herkes beni hor görüyormuş gibi. Özgüvenle ilgili zaten var olan problemlerim bu süreçte daha da derinleşti. İstediğim şey çevremdekiler den sevgi değil de saygı görmek.

25 nisan 21:31

6. Uzun süreli bir ilişkim vardı. Hayatımda öyle büyük bir yeri var ki. Hem arkadaşım hem sevgilim (di). Birlikte çok şey atlattık, yaşadık. Ve şimdi ona asla yapmamam gereken bir şey yaptım.Başka birine öyle aşık oldum ki hayatımda daha önce yaşamadığım bir şey bu. Ayrıldım ama her gün görüyorum neredeyse eski sevgilimi. Beni her gördüğü yerde nefret eden bakışlarını görüyorum. Diğer yandan ilişkim devam ediyor ve ona öyle tutuluyorum ki bu hislerimden korkuyorum. Sanırım belamı buldum.

25 nisan 21:32

7. Ağlamaktan yazamıycam bile. Burdakileri okuyup daha da çok ağlamaya geldim

25 nisan 21:34

8. Güçlü biriymiş gibi davranmaktan yoruldum. Annesiz babasız olmaktan, evimin olmamasından, çocuk sahibi olacak paramın olmamasından ve insanların sürekli sinirlisin,gülmüyorsun demesinden yoruldum. 

25 nisan 21:38

9. Şu hayatta istediğim hemen hemen herşeye sahibim ama bir tek işim yok.

25 nisan 21:41

10. 28 yaşında senelerdir işsiz, bunalımda olduğum ve depresyonda olduğum, sağlığımla ilgili sorunlarımın olduğu bir dönemde birisiyle tanıştım.

Daha önce hiç sevgilim olmamıştı. Görünüş olarak da takıntılarım vardı. Kendimi beğenmiyordum. Beni de kimsenin beğenmeyeceğini kabullenmiştim ki beğenen de çıkmıyordu. Dibin dibindeydim açıkçası.

Sonrasında bi şekilde bu kişiyle tanıştım. olmayacağını düşünüyordum ama oldu. Ve şu an, çok mutlu hissediyorum. 

Onun da ilk sevgilisiyim, o da benim. Korkularımız aynı, hissettiklerimiz aynı. Her şeyimiz aynı. Her şekilde birbirimizin yanında olmaya çalışıyoruz. 

Bu duyguyu hissetmek çok güzel bir şey. Gerçekten iki insan tek yürek olmuş gibiyiz.

Dileğim de, benim gibi olan ya da hayata karşı umutsuz olan ya da sevmeyi sevilmeyi isteyen kim varsa ya da hayattan umudunu kesen kim varsa karşısına onu gerçekten sevecek, hayata olan inancını arttıracak birisi karşısına çıksın. :)

Aranızda böyle insanların olduğunu ve şu an bu satırları okurken umutsuz olduğunu, “bana denk gelmez” dediğini biliyorum. Ben de diyordum çünkü. Ama gelecek sadece zamanını bekliyor. :) 

25 nisan 21:44