3 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

aramak ya da aramamak iste tum mesele bu?

kizlar ozet gececegim,bir adamla tanistim yaklasik 1 ay once ve ilk gunler cok iyiydi fakat daha sonra isler fuckbuddylige evrildi. oysa sans eseri bana asik oldugunu falan yazdigini gormustum arkadasina. ben ona tam olarak kim oldugumu gosteremeden bitti her sey. aramizda duygudan eser kalmadi. sadece sekse evrildik. ve su an alkolun de etkisiyle onu aramayo dusunuyorum ama tam olarak ne diyebilecegim hakkinda bir fikrim yok. su an memleketimdeyim o istanbulda,cikiyim gidiyim yuzune soyliyimlik de bi durum yok. bi de seyden korkuyorum,duygularimdan bahsedersem iyice boka mi batariz? sizce ne yapmaliyim,onun hayatimdan sirf duygularimdan bahsettim diye cikmasini kabullenemmem sanirim ama su an icimden o kadar cok aramak geciyor ki. nd diyecegim hakkinda bi fikrim de yok. o kadar tanimiyorum. ne tepki verir bilmiyorum. sizce aramali miyim? urkutmeden ne soyleyebilirim?

1. İlk başta ilgili hatta aşık gibi idiyse,  sonradan ilgisini kaybettiyse bence hiç bulaşma. "Kim olduğumu gösteremeden bitti" diyorsun ya, aslında tam da  "kim olduğunu gösterdiğin için" bitmiş. Muhtemelen en başta görünüşüne, olduğunu sandığı kişiye aşık oldu (tabi buna aşk denebilirse); zamanla kim olduğunu gördükçe uzaklaştı. Hepimiz her zaman gerçekte kim olduğumuzu gösteriyoruz, farkına varmasak da. 

18 ocak 06:54

2. Aşık olduğunu sanıp bir anda gaza gelen erkekler tayfasından. Üstteki anonim çok güzel açıklamış. Bence aramasan daha iyi.

18 ocak 08:52

3. Icip gaza gelip atilan mesajlar ertesi gun buyuk pismanlik olarak geri doner. Bilmiyorum dun gece mesaj attiniz mi ama biz kiz kiza iceceksek ilerleyen saatlerde gaza gelme ihtimaline karsi birbirimizin telefonunu saklardik veya pin degistirirdik. 

18 ocak 09:12