12 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

arkadaşımın cinsel hayatı ve bana kızması?

süslüler öncelikle biraz detaylı yazıcam çok rahatsız olunacak şeyler yok ama gene de söylemek istedim. arkadaşım sevgilisiyle bir takım şeyler yaşıyor. ama seks veya birleşme yok. bana anlattı işte sütyensiz,incecik bir bluzla kalıyormuş,sevgilisi üstsüz oluyormuş,göğüsler popo her şey dahil aşırı tutkulu öpüşüyolarmış, kız bunun sırtını boynunu kızartmış falan bu tarz şeyler. sonra bana dedi ki,kendimi çok kötü hissediyorum sence bu sevişme mi? bende yani sevişmeye kaçan bir öpüşme olmuş dedim. oda bana ama çıplak değiliz falan dedi. bende tamam sevişme olmasa da hani ben bunu öpüşmeden ziyade sevişmeye yakın bulurdum dedim. aşırı kızdı ve kırıldı şuan. benimle konuşmuyor. süslüler ben mi yanlış yorumladım? hani eğer öyleyse gideyim özür dileyeyim o yüzden soruyorum sizce benim dedikleri mi doğru yoksa arkadaşımın dedikleri mi?

1. Saatlerce öpüşüyolarmış ve hani sırt boyun karın meme popo her taraftan. Kız sütyensiz ince bluz çocuk çıplak olunca bende öyle yorumladım ama ne biliyim şuan kötü hissediyorum kendimi bana çok kızdı çünkü arkadaşım. Ben mi yanlış değerlendirdim diye düşünüyorum.

16 nisan 03:39

2. Sevişiyorlar gayet işte neden kırıldı ki asdfafaf

16 nisan 03:42

3. Ne biliyim süslü kızın üstünde bluzu ve eşofmanı, çocuğun üstünde de eşofmanı olduğu için sevişme sayılmazmış.çocuğun erekte olduğunu bile hissetmiş. Bende bunları duyunca sevişiyorsunuz dedim diye kızdım. Hayır zaten bu kadar özelini dinlemek istemiyorum zorla anlattı çok kötüyüm bi dinle sence böyle mi diye. Söyleyince de kızdı anlamadım bende napsam

16 nisan 03:46


4. arkadaşınız sevişmediğine dair kendisini ikna etmek istiyor da ondan. sizden de onay almaya çalışmış.

bence önce yaptığı şeyin arkasında durmakla başlasın işe. bu bir önsevişme. bunda da kırılacak bir şey yok. neden kendini ve sizi buna inandırmaya çalışıyor, mesele burada.

çünkü yüksek ihtimal, seviştiğini kendine itiraf edemiyor. çünkü sevişmek onun için anormallik gibi bir durum olmalı. kırılmanın başka bir açıklaması yok.

kızarsa kızsın boşverin.

16 nisan 04:00

5. Bende aynılarını dedim hani nolucak sevgilin seviyorsun böyle şeyler yaşamak normal dememe rağmen kızdı. Ben kendimi kötü hissediyordum ama konuşunca iyi geldi teşekkür ederim :)

16 nisan 04:06

6. Sevişmiş. Ağlayarak namaz kılarsa kalbi ferahlar xd

Şaka bir yana böyle bir gerizekalıyla arkadaş olmazdım sanırım, kötü bir şey yapmış gibi neyin itirazı, kendini rahatlatmaya çalışması bu? “Ok sevişmemişsin” de geç, öyle sansın akıllı.

16 nisan 04:11

7. Buz gibi sevişme. Arkadaşınıza sonradan pişman olacağı şeyler yapmamasını tavsiye ediyorum.

16 nisan 08:40


8. merakimi mazur gorun ama niye ve nasil boyle insanlarla arkadassiniz? bu kafa yapisini ve boyle ici bos tripleri nasil cekebiliyorsunuz? 

16 nisan 09:37

9. kaç yaşında bu ya? 15 mi? siz haklısınız süslücüm. kusura da bakmayın ama arkadaşınız kör kütük aptal

16 nisan 15:13

10. Allahım böyle saçma zihniyetlere ayar oluyorum. Yaptığının arkasında durmayacaksa yapmasın o zaman. Ayrıca yaptığını ayıp bir şey olarak görmesi de işin başka bir saçma tarafı. Yorum duymak istemiyorsa kimseye anlatmasın yaşadıklarını. Ben bu konuyla ilgili konuşmak yorum yapmak istemiyorum diyin böyle durumlarda bu arkadaşınıza.

16 nisan 21:40