16 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

ayrılık sonrası dönemi nasıl atlatıyorsunuz ve bu kararı nasıl veriyorsunuz?

bu kadarı almak zor değil mi, pişman olmaktan korkmuyor musunuz ve ayrılık sonrası o hüznü, o yoğun dönemi nasıl atlatıyorsunuz

1. atlatamıyorum

12 haziran 22:02

2. bi avrupa yakası izliyorum bi müzik dinliyorum. ayrılıkla baş etmede dünya markasıyım. (gizlinot: işbu entry'i yazarken ağladı hgaghs )

12 haziran 22:05

3. Yasamaya devam ediyorum. Annemle arkadaslarimla sohbet ediyorum.

12 haziran 22:06


4. Merve boluğur murat dalkılıç'ı psikolojik bir yöntemle kafasından sildirmiş. Maddi olarak imkanınız varsa neden olmasın diyorum ben:)

12 haziran 22:25

5. Ben çok kolay atlatıyorum, tek bir damla gözyaşı dökmeden. Bunda hep ilişkiyi bitiren taraf olmamın da etkisi var. İlişkiyi sonuna kadar yaşıyorum ve artık gerçektem bende bitmiş oluyor. Geriye dönmek isteyrn tem bir duygu barındırmıyorum içimde.

Kötü zamanlarım olursa da sürekli oyalıyorum kendimi. Olumsuz düşüncelerin zihnime doluşmasına izin vermiyorum. Bir de fazla sıcakkanlı bir yapım var mesela, sürekli yeni insanlarla tanışıyorum. Bazen flört ediyorum, belirli bir noktaya kadar insanların bana ilgi göstermesine izin veriyorum.

12 haziran 22:28

6. 5.anonim tebrikler..öyle biri olsam kesinlikle hayatımdaki çoğu sorunu yaşamıyor olurdum.  

12 haziran 22:33

7. 5 gün sonra 1 yıl olmuş olacak yüz yüze görüşmeye ve 8.5 yıllık ilişkimin acısını sürekli içimde hissediyorum. 1 ay 30 gün; ben 22 gün iyiyim kıvırıcam bu işi, onunda benimde hayatımıza birileri gelcek ve gircek, bizi değerli hissettiren kalıcı insanlar olcak diye umutlu düşünüyorum. Kalan 5 gün kimseyi istemiyorum, bi daha kimsenin bana bu kadar yaklaşmasına ve sonrasında üzmesine izin vermicem diyorum. Kalan 3 günde de şerefsizin oğlu hiç mi özlemedin diye saydırıyorum.

13 haziran 00:29


8. Ona dair her şeyden kurtularak ve yeni insanlarla tanışarak.

Arkadaşlarım ve en sonunda ben bıkana kadar günlerce durmadan ağlayarak.

Şarkı dinlemeyerek, alışverişe çıkarak, geceleri uyuyakalana kadar arkadaşımla konuşarak ve bazen onunla uyuyarak.

13 haziran 01:49

9. çok zor ki.. mesela onun köpek gibi pişman olup geri gelmesi de değil. mesele artık aranızdaki şeyi kaybetmiş olmanız. iyisiyle kötüsüyle yaşadığınız bu şey bitti.

ben ayrılamayız sanıyordum. 4,5 yıl oldu şakasına biz evlenmek zorundayız artık derdim. ama işte neyse.. kızlar içim hala acıyor..

benim unutmam ancak bir başkasıyla çook mutlu olmamdan geçer. umarım doğru insan karşıma çıkar. çünkü ben hayatında olan biteni anlatmayı seven bıcır bıcır konuşan biriyimdir. off içimi döktüm gibi oldu. arkadaşlarınla buluş onlar sen daha iyisini hak ediyorsun filan diyorlar işte bi 1 saat kadar kalbin soğuyor :D :D

13 haziran 10:41

10. ilk 10 gün bir rüya gibi geçti. sanki beynim reddetti ayrıldığımızı. bana çok kötülükler yapmasına rağmen onu sevdiğim için kendimden nefret ettim, bunları yaşattığı icin ondan nefret ettim ama acaba telafi eder mi diye telefona bakmadan yapamadım aynı zamanda. çok kötü bisey ya sanki bir kere ayrılınca ve böyle üzülünce büyü bozuluyor. şimdi karşıma gelse yine severim ama o eski şefkat, huzur olmaz içimde. tekrar sevemeyeceğimi düşünüyorum. bi erkekle konuşurken kendimi zorluyorum sadece, acaba onun gibi konuşur mu diyorum. nasıl geçecek bilmiyorum ama keşke zamanı ileri alsam, başkasıyla beni üzmeyen ve çok sevdiğim biriyle mutlu olduğum günlere.

13 haziran 22:01