sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  146 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

  böyle bir aldatılma ki elim ayağım titriyor?süslüler desteğinize ihtiyacım var?

  açıklamam yorumda olacak .

  1. süslüler merhaba. şu an şok evresindeyim. ağlayamıyorum bile. nasıl başlasam. bundan tam 6 ay önce bir arkadaş ortamında birisiyle tanıştım. 24 yaşındayım ben süslüler. ilk defa kalp atışlarımı hissettim o akşam. bir kaç hafta sonra sevgili olduk. aramızda 3 saatlik mesafe olmasına rağmen ben sürekli İstanbul'a gidiyordum hafta sonları. o bir kere geldi benim şehrime. ama zaten ben İstanbul sevdalısıyım. Sen gelmezsen ben gelirim ki diyordu. hastayım dediğimde getirtme beni oraya diyordu. cumartesi gidip pazar dönüyordum yanından.her pazar ailesiyle buluşması gerektiğini söylüyordu. erken ayrılıyorduk. inandım. ailesiyle buluşması gerektiğine inandım. bazı hafta sonları işi gereği yurt dışına gidiyordu. yani, ben öyle biliyordum. telefonuna ulaşamıyordum, o beni arıyordu. sana ulaşamıyorum diye kızdığımda ben senin için yanımda 2 tane telefon taşıyorum sırf sana ulaşabilmek için diyordu. içime düşen kurdu bir cümlesiyle silip süpürüyordu. güzelliğim kelimesiyle tüm düşüncelerim değişiyordu. istanbul'da elimden tutup yürüdüğünde, akşam seksten sonra belime sarılıp uyuduğunda dünyanın en mutlusu oluyordum. bu arada linkedin haricinde hiç bir sosyal medyası yoktu. bir tek google hesabında etkileşimde olduğu bir kız vardı. eski sevgilisidir diye kale almadım. ama kızın ismi kazınmış aklıma. ben de sosyal medyayı pek aktif kullanmadığım için sorun etmedim. yanımdayken telefonu hep ters koyuyordu sorun etmedim. aslında içimde hep bir kuşku oldu ama insan nasıl böyle yalan söyleyebilirdi ki? bana bir gün şarap içerken kimseyi aldattın mı diye sordu. hayır tabiki dedim. senden tek ricsm beni aldatmaman dedi beyefendi. benim öyle bir durumum olursa ilk benden duyacaksın güzelliğim dedi.

  Bugün hastalığım nedeniyle işe gitmedim. ve stalkerlık yaptım. 6.his mi ne dersiniz bilemiyorum süslüler ama bir şeylerle yüzleşmem gerektiğini düşündüm. abisinin instagramında google hesabındaki kızın fotoğrafları beğendiğini gördüm. kıza tıkladım. hesabı kilitliydi. fake hesabımdan istek gönderdim reddetti. sonra ne hikmetse gizliliği kaldırdı. bir baktım ki birlikte bir sürü fotoğrafı. hastayım dediği zaman kızla buluşup çekilen fotolar. beni götürdüğü rakı balıkçıda mutluluk pozları. 1 hafta öncesinde birlikte fotoğrafa yansıyan gülücükler. açıklama yapmasını bekledim. kızla olan fotoğrafları attım ona toplantıdayım dedi. açıklayacağım dedi. bildiğin gibi değil dedi. açıklamayı duymak istememin nedeni inanacak olmam değil daha ne kadar yalan söyleyebileceğini görmek istememdi. kızı 2 yıldır tanıyormuş ve babasıyla çok büyük iş yapıyorlarmış. kız lenf kanseriymiş. babasının zoruyla birlikteymiş o kızla.

  süslüler kalbim acıyor. içim yanıyor

  27 aralık 2018 21:00

  2. Şerefsiz herif hem onun kalbiyle hem senin kalbinle oynamak ne ya

  27 aralık 2018 21:04

  3. tövbe yarabbim ya kansermiş de zorla görüşüyormuş da türk filmi mi bu? yeşilçam mı? hahaha

  çoooookkk üzücü umarım atlatırsınız en az yara ile ama kurtulmuşsunuz iyiki diyorum, ben de aldatılmaktan aşırı korkuyorum, böyle bir şey yıkıcı olsa bile yüzleşmeyi çok isterdim. bence çok üzücü ve berbat olsa dahi öğrendiğiniz için şükredin.

  27 aralık 2018 21:05


  4. Ne acıklı bir yalan bulmuş, konuşmaların ss lerini al, numarayı önce sil ki tel numarası da görünsün ve bunlar sende dursun, bi zaman gerekebilir

  27 aralık 2018 21:05

  5. Yalana bak!!! Yuhhhh yuzsuz ruh hastasi.

  Hemen kiza ulasiyorsun ve bunun ipligini pazara cikariyorsun suslucum yaptigi yanina kar kalmasin!!!

  27 aralık 2018 21:05

  6. sevgilisinin yurtdışına çıktığından şüphelenip telefon sorusu soran süslü siz miydiniz?

  27 aralık 2018 21:09

  7. Lütfen kıza kanıtlı olarak bunları anlatın o da öğrensin adı herifin gerçek yüzünü. Böyle bir olay yaşamanıza çok üzüldüm ama perşembenin gelişi çarşambadan belliymis süslüm insan sevince göremiyor mudur nedir

  27 aralık 2018 21:11

  8. Ahh süslüler ahhh:( ölmek istiyorum desem. Hayatımda ilk defa aşık olduğumu hissetmiştim. Nasıl düzeleceğim. Nasıl eski neşeli ben olacağım? Bir daha nasıl bir ilişkim olacak. Nasıl güveneceğim.

  27 aralık 2018 21:16

  9. Kıza mesajlaşmalarımızın ekran görüntüsünü attım. Kendi profilimden. 5 dk sonda kız İnstagram hesabını kapattı süslüler.

  27 aralık 2018 21:17

  10. hangi mesajlaşmanızı attınız kıza?

  27 aralık 2018 21:20