14 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

başıma gelen paranormal olay (korkacak süslüler bakmasın lütfen)?

yoruma yazacağım 

1. süslüler ben anaokulu öğretmeniyim. okulların açıldığı ilk hafta ben öğretmenler odası gibi bi sayılabilecek bi odada (çocuklar hikaye vaktinde bazen kullanıyor ama genelde öğretmenler kullanır) saatimi çıkarmıştım. 3-4 ders sonra gittiğimde saat yoktu. her yeri aradık bulamadık. sonra alk kata indiğimde telefon (Bluetooth) saatime bağlandı. aslında ben üst katta çıkartmıştım. arıyoruz tarıyoruz yok. işin ilginç kısmıysa mesela bi sınıfta telefon bağlanıyor sınıfın her yerini arıyorum, sonra 5 dakika sonra o sınıfa giriyorum bağlanmıyor, başka bi sınıfta bağlanıyor. derken son kalan bi kaç çocuk da çıktıktan sonra bağlantı tamamen kesildi. koluma takıp takmadığımdan bile şüpheye düştüm ama bi yandan da eminim, okuldaki herkes emin. 1 ders önce öğretmen arkadaşımla fotoğraf çekinmişiz ve kolumda saat var. Neyse bulamayınca çocukların birinin çantasında Gitti herhalde dedim çok umursamadım. üzerinden 1.5 hafta geçtikten sonra, saatimi kaybettiğim konumdan yaklaşık 2 km uzaklıktaki bekar evimizde bulundu. (Okuldan kimse yok) normalde orda yaşamıyorum, okula uzak olduğu için. o gün gitmiştim. kullanmadığımız odanın camının 1 metre kadar altında balkon yapılacakmış da sonradan vazgeçilmiş gibi bi beton parçası var onun en son kısmından çıktı. benim saatim olduğuna da telefonuma direkt bağlanmasından emin oldum, ilk önce eşleştirmek gerekiyor çünkü. o gün ararken saat resmen okulda gezinmişti ama ben çocuklardan biri sanmıştım, hiç aklıma paranormal şeyler gelmemiŞti. Sonra durumu anlayınca Ürktüm çok ama mantığıma yatmadı yani. Siz bu durumu nasıl açıklarsınız? Başına böyle bir şey gelen süslü var mı? 

9 ekim 20:20

2. birisi çalmış, olay büyüyüp herkes aramaya başlayınca da evinizin o balkon tarafına atmış olabilirler?

9 ekim 20:28

3. Süslü çocuklardan biri alıp sonra pişman olup geri getirmiş olmasın

9 ekim 20:29


4. 9 kat süslü ve dubleks. 10. Kat oluyor yani önü boş ya bütün ihtimalleri düşündük açıklayamıyoruz

9 ekim 20:30

5. Süslü okuldan çıksa çocuklar derim haklısınız ama.....

9 ekim 20:31

6. okuldan biri aldı, sizi tanıyan ya da evinizi sorup soruşturup öğrenen biri. sonra pişman oldu ya da alam çocuğün ailesi öğrendi geri vermeye yüzleri olmadı evinize bıraktılar açık bir yerden. cam kenarında mı altında mı bir şey demişsiniz bu da güçlendiriyor bu fikri.

9 ekim 20:37

7. son süslüm helikopterle mi bıraktılar ya son kata hahsshshhdb vallahi psikolojim alt üst oldu

9 ekim 20:39


8. offf şimdi de bu doğaüstü varlıklar moda oldu soru-cevap kısmında

9 ekim 20:39

9. Ne yalan söyleyim soruları gördükten sonra paylaşmak istedim ama neden ofladığınızı anlayamadım. Başıma gelen anlayamadığım bir olayı paylaştım sadece süslü? 

9 ekim 20:41

10. çocuk veya ailesi o apartmanda birini tanıyorsa evine girip balkona fırlatmış olabilirler. saatte kırık çizik filan var mı? bu kadar şüphelendiyseniz polise götürseydiniz yabancı parmak izi var mı diye.

9 ekim 20:41