3 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

başkent iletişim akademisinden iyi bir puanla spikerlik kursunu bitirdim?

süslüler ben psikoloji öğrencisiyim, son sınıfım, iki yıl önce burada önce diksiyon eğitimi sonra da spikerlik eğitimi aldım. şimdi bunu bir şekilde kullanmak istiyorum bu eğitim boşa gitsin istemiyorum ancak aklımda hiçbir fikir yok. bu arada yarıyıl tatilinde de staj yapmak iatiyorum, bu sertifika bana ne gibi faydalar sağlayabilir ? puanım da epey iyiydi bitirirken sınava giriyoruz da, sizin fikirlerinize gerçekten güveniyorum daha önce birçok konuda yardımcı oldu bana bu site, bana birkaç filir verebilir misiniz ?

1. Selam selam selam :) derslerinize Rüştü Asyalı hocam da girdi mi :)) 2011-2012 yılında gittim ben o kursa her haftasonu Sivas'tan Ankara'ya giderek, ailemden gizli elbette . Hayalim spor spikeri olmaktı ama ailem izin vermedi. Mesleğini yap dediler. Çok pişmanım şu an. Okuldakilerle iletişim kur onlar sana Yol gösterecektir beni yerel bir kanala önermişlerdi Bursa'da  ailem baltaladı. Onlar mutlaka sektörden birine seni ulaştırır. 

3 aralık 14:32

2. hevesini asla kırmak istemiyorum ama iletişim sektöründe en aşağıdan en tepeye torpil dönüyor. nice beceriksiz adamlar malesef iyi yerlerde. biz okulda seçmeli olarak bu dersi alıyorduk ve trt'den geliyorlardı ama gelenler bile bence işe yaramaz kişilerdi.

ulusal kanallarda biraz zor ancak onu söyleyeyim. yerel kanallar olabilir belki.sertifikayı aldığın yere danışabilirsin en iyi onlar yönlendirir.

3 aralık 14:33

3. çok teşekkür ederim cevaplar için. ben istanbul'dakine gitmiştim sevgili (yazar: cheriecherielady) (yazar: paris kedisi)

6 aralık 15:08