2 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

başkent iletişim akademisinden iyi bir puanla spikerlik kursunu bitirdim?

süslüler ben psikoloji öğrencisiyim, son sınıfım, iki yıl önce burada önce diksiyon eğitimi sonra da spikerlik eğitimi aldım. şimdi bunu bir şekilde kullanmak istiyorum bu eğitim boşa gitsin istemiyorum ancak aklımda hiçbir fikir yok. bu arada yarıyıl tatilinde de staj yapmak iatiyorum, bu sertifika bana ne gibi faydalar sağlayabilir ? puanım da epey iyiydi bitirirken sınava giriyoruz da, sizin fikirlerinize gerçekten güveniyorum daha önce birçok konuda yardımcı oldu bana bu site, bana birkaç filir verebilir misiniz ?

1. hevesini asla kırmak istemiyorum ama iletişim sektöründe en aşağıdan en tepeye torpil dönüyor. nice beceriksiz adamlar malesef iyi yerlerde. biz okulda seçmeli olarak bu dersi alıyorduk ve trt'den geliyorlardı ama gelenler bile bence işe yaramaz kişilerdi.

ulusal kanallarda biraz zor ancak onu söyleyeyim. yerel kanallar olabilir belki.sertifikayı aldığın yere danışabilirsin en iyi onlar yönlendirir.

3 aralık 2017 14:33

2. çok teşekkür ederim cevaplar için. ben istanbul'dakine gitmiştim sevgili (yazar: cheriecherielady) (yazar: paris kedisi)

6 aralık 2017 15:08