8 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

babala tvnin muharrem inceyi hala vermemesi?

artık sinir olmaya başladım,seçim geldi,insanlar izleyemicek.bilerek mi yapıyor?

1. ben de o röportajı merakla bekliyorum fakat ne zaman yayınlanacağıyla ilgili bir bilgisi olan varsa paylaşsa çok iyi olur.

21 haziran 23:01

2. Keşke hiç cıkmasaydı diyorum. Yani binali yildirimla olan bolumu izledim gerek yok ya gercekten. Bir de oguzhan ugur ne zamandan beri siyasetci ya da gazeteci oldu? Adam kendini gazeteci/siyasetci arasinda bir sey zannediyor. Ulkemin bir sey bilmeyen cocuklarini bagira bagira bir sey olduguna ikna etti gercekten.

21 haziran 23:02

3. Öyle de yine kararsız seçmenler izleyip ikna olurdu belki.

21 haziran 23:07


4. yarına, son ana saklamış olabilir. bir bekleyelim bakalım.

22 haziran 00:07

5. oğuzhan uğur açıklama yaptı. olmayacakmış.

(link: https://twitter.com/oguzhanugur/status/1009886476719546369?s=21 link)

akpli gençler bir güzel diline dolamış tadım kaçtı.

oğuzhan uğur’u severim ama bu işte de art niyet görmemek imkansız gibi

22 haziran 01:11

6. çekimler istanbul,ankara,izmir gibi üç büyük şehrin mitinglerinin zamanına kalmasa muharrem ince çıkmamazlık etmezdi. zaten seçim gününe gelene kadar hepsinin çekimi yapılıp bir anda yayınlanmalıydı bana kalırsa.

22 haziran 01:16

7. ince'nin bilerek çıkmadığını düşünüyorum açıkçası. denk getirememezlikmiş blablabla. inanmıyorum bunlara. ahmet hakan bile kendisini dumura uğratmışken, internet ortamında viral olacak bir videoda sorulara karşı hazırlıksız yakalanmak istememiş olabilir. özellikle demirtaş ziyareti ile ilgili sorulardan itinayla kaçınmak istiyor.ülkemizde çok iyi yapılan "seçmene karşı oynamak" tiyatrosunu kendinin de iyi yaptığını düşünüyorum. bkz : dincilik bkz: hergün cuma namazı kılmak(!) bunlara karşı verebilecek, tatmin edici bir cevabı yoktur zannediyorum ki. kendisiyle görüşülmek istenmesi 2-3 gün önceden haber verilmedi sonuçta, oğuzhan uğur hepsine aynı zamanda bu isteği götürdü. ve sırasıyla cevap geldi tümünden. buna ek olarak, ince'nin de diğer siyasilerden -sırasıyla; temel karamollaoğlu, doğu perinçek, meral akşener,binali yıldırım- dan daha meşgul olduğunu da hiç zannetmiyorum.

22 haziran 21:29


8. Tamam 7. Anonim.

22 haziran 21:31