sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  64 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

  babanız giyiminize karışıyor mu? karışıyorsa örneğin nelere?

  mesela su an alanyadayım, asla öyle mikro mini olmayan midi bir şort giydim ve kavga cıktı bu arada 24 yasındayım.sizinkiler nasıl? karısmıyor diyecekler karısmıyor, karısmaz, ben söyle böyle olduğum icin vs gibisinen yazmasın, sadece karısılanlar ve derecesini merak ediyorum.tesekkürler.

  1. Karışmaması lazım ama karışıyor. Şort giymemi istemiyor. Dar giyinmemi istemiyor askılı istemiyor. Dizdeki elbiseye dahi karışıyor. Öyle bazen kavga bazen güzellikle bazen de uğraşmak istememem ile bir şekilde çözüyorum. Bazen de gizli.

  11 temmuz 2018 22:05

  2. Bir ara Apaçi dolu bir mahallede yaşarken çok karışıyordu ama şu an yazlık bir bölgedeyiz ve çok umrunda değil gibi.ama dekolteye kızar yine askılı giysem bile öyle önü çok açık olmuyor mesela.bazı babalar çok karışıyor ne yazık ki benim denize şort tişört ile giren arkadaşım vardı ya

  11 temmuz 2018 22:08

  3. Çok tuhaf bi ailedeyim kafasına göre laf ediliyor

  11 temmuz 2018 22:10


  4. kapalı olduğu halde annesi o** demiş kıyamam çünkü kapalı olmayanlara diyebilir yani, kendinizi ifade etmeyi bilmiyosanız yazmayın şuraya ya

  11 temmuz 2018 22:46

  5. Babam her şeyime karışıyor mesela asla kısa kollu giymeme izin vermiyor hep yarım kol giyeyim istiyor. Dar pantolon giymeme izin vermiyor. Hani şu çok rahat olan tulum tarzı pantolonlar var ya onları giydirmiyor çok ince olduğu için. Asla yakası açık bluzlar falan giydirmiyor gömleklerimin düğmelerini sonuna kadar kapatıyorum yanında. Hayatımda hiç etek giymedim. Elbise giymek hayallerimin arasında :) Kapanmamı istiyor ama ben istemiyorum tabiki. Şimdi diceksiniz ki nasıl bu kadar sana karışabiliyor sen bir şeyler demiyor musun? 3 gün önce yine evde giydiğim normal bi tişörtten dolayı bana kötü sözler söylemesinin ardından ' her kapalı çok ahlaklı, her açık terbiyesiz mi' şeklinde cevap verdim ve karşılığını dayak yiyerek aldım. Bu hep böyle sürüyor beni dışarıda falan yakalıyor istemediği şeyleri giymiş şekilde -normal kısa kollu tişörtle falan- ardından kızıyor, karşılık verince dövüyor veya direkt dövüyor. Evet zindanda gibiyim, onlarla birlikte yaşıyorum bakalım daha ne kadar sabredebileceğim... Biraz iç dökme gibi oldu ama süslücüm umarım cevap verebilmişimdir

  11 temmuz 2018 23:02

  6. Benim babam da cumaları öğleden sonra karışıyordu. Sanırım cumaya gidip okunan hutbelerden etkileniyordu biz annemle o kanıya vardık :d

  11 temmuz 2018 23:10

  7. 11. süslücüğüm konuşmak isterseniz mesaj kutum her zaman açık, ekonomik özgürlüğünüzü kazanıp kurtulmanızı diliyorum.

  11 temmuz 2018 23:54

  8. Benim babam karisiyor.22 yaşındayım ve eskiden daha kötüydü.zamanla yavaş yavaş alistirdim galiba.

  Mesela eskiden beyaz tişört giymeme bile laf eden bir babam vardı.önce onu yok ettim.sonra dar jean giymeme laf ederdi.o da gitti.tişörtü içime koymama da kızardı biraz.onu da bitirdim.su an sadece askılı ve mini etek giymemi istemiyor.yavaş yavaş yaparsanız sanırım git gide azalıyor.zaten ekonomik ozgurlugumun olmasına 2-3 yılım kaldı.o zaman da etek,askılı giyinmeye başlarım diyip disimi sıkıyorum.

  Not:tatil yerlerinde şort,etek giymeme bisey demiyor.

  12 temmuz 2018 02:35

  9. Benim de bazen karışıyor. İstanbulda kekoların, abazanların ve gelişmemiş insanların fazla olduğu bir ilçede yaşıyorum ne yazık ki. Burda etek,şort, hatta askılı bluz giymem bile benim için sıkıntı. Babam da bunun farkında olduğu için bir zamanlar karışırdı "etek" konusunda. Pantolona falan karışmıyor Allahtan. Yazlık yerde mini şort,askılı giyerim karışmaz. Yaşadığımız yerden dolayı böyle yaptığını biliyorum ve açıkçası hak veriyorum... keşke doğru düzgün insanlarla yaşasak da istediğimizi giyebilsek ama mümkün değil. Olaya "ben artık büyüdüm bana karışamazsın" boyutundan bakamıyorum bu nedenle. Çünkü ben pantolon ve gayet kapalı bluz giymiş halimle bile bazen sokakta yürürken bakışlardan vs. rahatsız oluyorum. Hele etek,şort giymiş hâlimi hayal bile edemiyorum. Eğer babanıza karşı içinizde bir öfke varsa bu öfkeye kapılmayın. Bir de onun açısından düşünün.

  12 temmuz 2018 02:55

  10. Anonim 15 ve 16 soru baslığıyla en ilişkilş cevap beyan edenler sizlersiniz.cok tesekkürler babanız karısmıyormus ah harika.

  12 temmuz 2018 10:44