11 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

bana bir akıl verin kardeşlerim?

uzun zamandır göz göze geldigim birisi var. fakat bir turlu olmadi. onun da benim de hayatima farkli insanlar girdi, cikti. ikimizde mezun oluyoruz. sosyal medya hesabi kullanmiyor bildigim kadariyla. yakin arkadasina yazip numarasini veya varsa sosyal medya hesabi isteyip acilsam cok mu ezikce olur?

1. Yanlis anlasilma olmasin hayatimizda birileri varken goz goze gelmedik.

12 haziran 19:13

2. ben yapardım. kaybedecek neyiniz var? bir daha görmeyeceksiniz.

12 haziran 19:15

3. bir insandan hoşlanmak ve bunun için iletişime geçmek neden ezikçe olsun ya.

12 haziran 19:16


4. sosyal medya kullanmadığına emin misiniz süslü? bence iyice araştırın. en yakın arkadaşının instagram'ına bakın mesela, belki undercover takılıyordur, bir yerde ipucu bulursunuz. ben olsam direk gider kendisinden isterdim numarasını :) empati kurduğum zaman benimle tanışmak isteyen bir erkeğin gelip kendi açılsın isterim, araya herhangi bir arkadaşımı sokarsa anında soğurum. ama tabii yinede herkes farklı.

12 haziran 19:26

5. Eminim arkadaslar sosyal medya kullanmiyor. Didik didik ettim. Daha once de ilk adimi attigim insanlar oldu. Fakat arkadasina yazip ondan numarasini istemek cok mu ezikce olur. Bu yuzden kararsiz kaldim

12 haziran 20:09

6. ben 4. anonim. yök süslü tabii ki de eziklik değil neden eziklik olsun. içine nasıl sınıyorsa öyle yap.

12 haziran 21:14

7. Peki nasil yazayim kizlar. Arkadasiyla da hic muhabbetimiz yok. Gokten duser gibi yazmak sacma mi olur

12 haziran 21:29


8. Aldim kizlar :))

12 haziran 21:53

9. Goruldu yapip interneti kapatmis ahahha. Bu erkekler neden boyle ya

12 haziran 22:33

10. Eee bakıştığınız tanımadığınız birini bu kadar ciddiye almamalısınız. Bir de sevgililerimiz varken göz göze gelmedik yanlış anlamayın demişsiniz. Gelseniz nolur zaten herkes herkese bakıyor, en iyi ihtimalle dış görünüşünüzü beğenmiştir ondan bakmıştır. Büyük ihtimalle de sizin kim olduğunuzdan haberi yok, siz bakıyorsunuz diye öylesine bakıyordur. Belki bakmıyordur bile size öyle gelmiştir. İnsanlar herkese bakar zaten?? 

 Bu arada görüldü yapıp cevap vermemek de çok çok ayıp. Ama çocuğun kişiliğini bilmeden, tanımadan açıldığınız için sizde de bir miktar hata görüyorum kusura bakmayın.

12 haziran 22:44