7 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

bana bir akıl verin kardeşlerim?

uzun zamandır göz göze geldigim birisi var. fakat bir turlu olmadi. onun da benim de hayatima farkli insanlar girdi, cikti. ikimizde mezun oluyoruz. sosyal medya hesabi kullanmiyor bildigim kadariyla. yakin arkadasina yazip numarasini veya varsa sosyal medya hesabi isteyip acilsam cok mu ezikce olur?

1. Yanlis anlasilma olmasin hayatimizda birileri varken goz goze gelmedik.

12 haziran 19:13

2. Eminim arkadaslar sosyal medya kullanmiyor. Didik didik ettim. Daha once de ilk adimi attigim insanlar oldu. Fakat arkadasina yazip ondan numarasini istemek cok mu ezikce olur. Bu yuzden kararsiz kaldim

12 haziran 20:09

3. Peki nasil yazayim kizlar. Arkadasiyla da hic muhabbetimiz yok. Gokten duser gibi yazmak sacma mi olur

12 haziran 21:29


4. Aldim kizlar :))

12 haziran 21:53

5. Goruldu yapip interneti kapatmis ahahha. Bu erkekler neden boyle ya

12 haziran 22:33

6. Eee bakıştığınız tanımadığınız birini bu kadar ciddiye almamalısınız. Bir de sevgililerimiz varken göz göze gelmedik yanlış anlamayın demişsiniz. Gelseniz nolur zaten herkes herkese bakıyor, en iyi ihtimalle dış görünüşünüzü beğenmiştir ondan bakmıştır. Büyük ihtimalle de sizin kim olduğunuzdan haberi yok, siz bakıyorsunuz diye öylesine bakıyordur. Belki bakmıyordur bile size öyle gelmiştir. İnsanlar herkese bakar zaten?? 

 Bu arada görüldü yapıp cevap vermemek de çok çok ayıp. Ama çocuğun kişiliğini bilmeden, tanımadan açıldığınız için sizde de bir miktar hata görüyorum kusura bakmayın.

12 haziran 22:44

7. Eminim bana baktigindan. Ben nereye gitsem arkamdan geliyordu fakat acilmamisti hic. Ben de sonradan kendi yoluma baktim. Cevap verdi. Yeni bir insanla iletisim kurmak istemiyormus. Cok da dert etmiyorum yahu :) icimde kalmadi sonucta.

12 haziran 23:07