sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
26 yanıt
 • linki kopyala
 • şikayet et

bana biteceğini, geçeceğini söyler misiniz?

süslü çok seviyordum, ayrıldı benden öldüm zannettim ama şu an çok mutluyum’su hikayeler anlatabilir misiniz? sanki acım bakiymiş, asla geçmeyecekmiş gibi hissediyorum. hayatım boyunca öyle birini bulamazmışım ve kimseyi de onun kadar çok sevemezmişim gibi hissediyorum. yollayın gelsin yalvarırım ya çok kötüyüm.

1. o acı hafiflese de kalıyor. daha büyük acınız sıkıntınız olunca aklınıza gelmiyor bi tek.

10 ocak 20:54

2. süslücüm inanır mısın o kadar sevdim ki acısı bile bitmesin istedim ama bitti. içimde azaldığını hissettiğimde deliye döndüm düşün, ben onun sevgisi ya da acısı, onun herhangi bi şeyi içimde olmadan nasıl yaşarım diye, düşün o kadar şuursuz bi şekilde acı çektim. dile kolay beş sene. yattığım yerde allaha yalvarırdım allahım nolur geçsin bu acı diye. annemin ayaklarına kapandım bana yardım et diye. ki anne kız ilişkimiz hiç yoktur. günlerce dua etti başımda. çok sigara içtim bazen sigara içmek değil yemek istedim adeta. çok yürüdüm. saatlerce boş boş yürüdüm. yemek yerken başkalarıyla seviştiği aklıma geldi yemek boğazıma saplandı. lokmalar ağzımda büyüdü. o kadar çok kustum ki. geceleri rüyalarımda başkalarına dokunduğunu görürdüm. uyumadan işe gittim aylarca. servisim 6:45'de, ben 6 olmadan evden çıktım bir saat yürüdüm kendimi yaşamaya hazırladım, yoksa gün içinde ağlamaktan bitap düşüyodum. bayıldığım olurdu. ben kimsesiz büyüdüm sayılır, o benim kolum bacağım sevgilim arkadaşım ailem her şeyimdi, bitmek zorundaydı, bitti. 2 yıl oldu ve şu an hiçbir şey hissetmiyorum kendisine karşı. hiçbir şey. ben bu acı bitsin istedim, bittiğinde afalladım doğru ama hep iyi olmak istedim, bu yüzden daha iyiyim. sabrettim. geçecek dedim. bunu arkadaşlarım bana hep hatırlattı, ben de kendime hep hatırlattım. öncelikle istemeniz gerekiyor. ardından başkası bile oldu, sevemedim doğru, terk ettim ama başkasını sevemeyeceğimi düşünmüyorum şu an. ha sevmek istiyor muyum o muamma.

10 ocak 21:10

3. Ölcem zannederdim acımdan. Bi daha öyle sevemem, daha iyisi yok gibi. Valla milyon kat iyisini buldum evlendim. Geçecek süslü, geçiyor.

10 ocak 21:18

4. Her birinizi güzel ve yaralı kalplerinizden öperim süslüler ya. İyi geldi duymak, sağolun. ♥️

10 ocak 21:21

5. How i met izleyen bilir, ted hep “the one”ı arardı. Ben buldum ve dedim ki “ he is the one”

 sonra bi şeyler yaşandı,saçma sapan bi bela aldık başımıza. Sonra artık biz olmadık,ben bi başıma çukurun dibinde kaldım.iki yabancı olduk aniden. Yan yana uyuyan biz değilmişiz,saatlerce konuşan biz değilmişiz gibi aniden gitti.Kalkamam sandım,kurtulamam burdan sandım. 

Sonra o hemmmmmen biriyle ilişkiye başladı. 

Fotoğraflarımız olmasa vallahi kendimden şüphe edeceğim acaba biz hiç mi tanışmıyoruz diye o kadar gitti,kaçtı bizden. 

Şimdi napıyorum peki? Omzuma öpücük kondurup, “ affferin kız sana, hükümet gibi kadınsın,ne güzel atlattın beee” diyorum.

Öp omzunu hadiii :)

10 ocak 21:27

6. 3 seneyi saçma bi kavgadan sonra sıkıldım ayrılalım diyerek 1 gecede çöpe attı. çok ağladım, öldüm sandım, kabuslar görmekten sabah 5’te uyandım hep çığlık atarak, uyanınca ve uyumadan önce ağladım, aklıma her geldiğinde ağladım. Kimseyi o kadar sevemem, kimse beni de o kadar sevemez diye ağladım ruh gibi gezdim ortalıkta. 2 ay sürdü. silkelendim. ne anısı canımı yakıyor, ne birşey. Tüm fotoğraflarını herşeyini çöpe attım. ondan çok daha fazla sevdiğim bir insanla beraberim şu an. unutuluyor, daha çok sevecek ve sevilecek insan da bulunuyor. içinizi ferah tutun. 

10 ocak 22:08

7. 2 senelik ilişkiyi öyle bir şeyden silip attı ki donakaldım. Biz onunla tatillere gittik, gezmedik yer bırakmadık, konuşarak, içerek, dertleşerek sabahladık, anasını-dayısını-ablasını-babasını-dedesini ta ebesinin teyzesine kadar tanıdım, o da ilk kez benim sülalemin içine girmişti. İlk kez böylesine teslim olup bıraktım birine kendimi. İlk kez birinin annesi olmak istemedim ve onun benim ailem olmasına izin verdim. Şimdi konuşuyoruz, görüşüyoruz - ✌️arkadaşça ✌️Ama hayatında ne olup bitiyor bilemiyorum, iyi mi kötü mü soramıyorum. Son bir iyiliğim dokunacak ona son kez, sonra onu görmeyeyim duymayayım istiyorum. Ayrılalı 10 gün oldu arabasının torpidosunda kadın bilekliği vardı. Hemen mi ya, hemen mi?

10 ocak 22:15

8. 2 yıl boyunca deli gibi sevdiğim , benim de çok doku dolu anılar yaşayıp ailesinin içine girdipim adam tarafından aldatıldığımı öğrenip ayrıldım süslüm. Öldüm sandım, bir daha kendime gelemem sandım. Üzerinden bir yıl geçti, henüz hayatıma yeni birini almaya hazır değilim, kimseye karşı farklı duygular da hissetmedim fakat kendi kendime çok mutluyum. Kendisi aklıma geliyor hâla elbette fakat canımı yanmıyor. O güzel günlere yaşandı bitti gözüyle bakıyorum. Benim ilişkimin kötü bir sebepten bitmesi işimi kolaylaştırdı tabi ki fakat emin ol seninki de geçicek. Çok klişe ama doğru olan bir şey var zaman her şeyin ilacı, sabret acını yaşa ve geçeceğini bilerek yaşa. Çok daha güzel günler seni bekliyor

10 ocak 23:22

9. Güçlü kadınlar çok teşekkür ederim minnettarım. Yazdıklarınızdan sonra çok daha iyi hissediyorum 🙂 

11 ocak 08:20

10. (link: https://www.suslusozluk.com/soru/b%C3%B6yle-bir-aldat%C4%B1lma-ki-elim-aya%C4%9F%C4%B1m-titriyor-s%C3%BCsl%C3%BCler-deste%C4%9Finize-ihtiyac%C4%B1m-var ) bu aldatılma sorusunun sahibiyim süslücüm. daha çok az bir süre geçti üzerinden. ilk zamanlara göre daha iyiyim. ama hala özellikle akşamları anılarımızı, birlikte ettiğimiz sohbetleri, sarılarak uyuduğumuzu, kadeh tokuşturduğumuz zamanları hatırlayınca akıyor gözyaşlarım. bir sesini duymak için arasam mı diyorum. hatta şu an iş yerinde bunları yazarken bile gözlerim doldu. mideme öküz oturuyor. kalbim sıkışıyor.

ama tek bildiğim bir şey var: hiç bir duygu ilk günkü şiddetinde kalmaz. insanların ailesinden birisi ölüyor. 1 yıl sonra ilk günkü acının çok daha azını hissediyor.

duygularını kabul et. geçmese bile çok çok azalacığını bil. kendinden daha değerli hiçkimse yok bu hayatta.

11 ocak 08:59