5 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

bazı rüyalarımın çıkması hakkında?

herkese iyi geceler süslüler. son zamanlarda kafama oldukça takılan bir durum oluştu bazı rüyalarımın sabahına rüyamda gördüğüm kişilerle alakalı haber alıyorum ama her rüya da olmuyor bu fakat son zamanda çok sık yaşamaya başladım. birkaç örnek verecek olursam, geçenlerde rüyamda yakın bir kız arkadaşımı gördüm bir süre önce ayrıldığı (uzun bir ilişkiydi) sevgilisi ile aynı masada oturuyorlardı bende yanlarındaydım muhabbet ediyorduk sabahına arkadaşım barıştıkları haberini verdi. bundan öncesinde de birkaç böyle benzer rüya görmüştüm fakat en net çıkan rüyam bu oldu şaşkınım bu durumdan sonra. aranızda benzer durumlar yaşayan var mı? bu nasıl olabiliyor? 

1. ben asla cinsel/duygusal şekilde görmediğim bir arkadaşımla seviştiğimi gördüm. bir hafta sonra alkollüyken seviştik. hala açıklayamadığım bir gizem bu benim için.

11 ekim 00:49

2. Bana da oluyor bu arada genelde kötü rüyalarım çıktığı için kötü şeyler gördüğümde çok tedirgin oluyorum gerçekten büyük bir dert benim için,bi dönem rüya görmemek için dua ederek uyumaya çalışıyordum.

11 ekim 00:55

3. Nasıl olduğunu bilen biri beni de aydınlatsın takipteyim 

11 ekim 00:56


4. Annemin rüyaları da çıkıyor süslü. Anlatmadığında çıkıyor özellikle.

11 ekim 01:34

5. Annemin rüyaları çok çıkar. Ben genelde saçma sapan rüyalar görürüm ama arada çıktığı oluyor. Eskiden rüyalarım daha çok çıkardı ama sanırım büyüdükçe saflığımı yitiriyorum.

11 ekim 08:59