9 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

becca aydınlatıcının gereksiz ünü?

kızlar bugün sephorada becca mıncıkladım özellikle aydınlatıcıları ful sim değil mi ya. işıltı falan değil bildiğiniz sim. yani ismi bilmesem drugstoredan hem de kıytırık bi marka sanardım. peki bu ürünler nasıl böyle dünya çapında patladı. içindeki simlerle patlatan bu ürünlere niye millet paraları döküyor. cidden merak ettim nasıl bi satış politikası bu

1. Kutusunda ve hatta el üzerinde gerçekten öyle duruyolar, haklısınız ama ben birkaç kullanımdan sonra fark ettim ki cidden çok parlıyor. Yani simli gibi evet ama o sim taneciklerinin her biri çok parlayınca yanağa uygulayınca o ıslak görünümü sağlıyor işte. Bendeki opal bu arada.

Elimde mary lou da var ama becca daha iyi.

13 haziran 02:42

2. Bir de videolarda parıldayabilir ama yakından o simler nasıl durur düşünemedim bile. Çok ilginç ya. Satın bence siz de onu o zaman özel bi hediye değilse :)

13 haziran 02:43

3. bende mini boyu var, full sim olduğunu düşünmüyorum çok güzel bence ama genelde becca kullananlar (ünlü youtuberlar yabancı olanlar falan özellikle) öyle bir abanıyor ki ürüne full sim gibi gözüküyor videolarda falan..

13 haziran 02:54


4. Ben de toz olarak champagne pop, krem formda da opal vardı. Krem formdaki serisini daha çok beğendim. Bana sim sim gelmiyor ama o kadar para verilcek bir tarafı da yok bence. Krem formdaki de hemen bitti Tekrar gidip alcağım bir ürün değil mary lou gayet başarılı. krem için de marc jacobs kullanıyorum bu ara en azından bereketli asla bitmiyor :d

13 haziran 04:50

5. Krem ürününü kullanıyorum ben de. Gerçekten belirgin ; ama bu versiyonunda sim yok. Ve pudralı bir yapısı olduğu için inanılmaz kalıcı. Mac ccblerden çok daha başarılı buluyorum bu anlamda. Bu nedenle krem versiyonunun parasını hak ettiğini söyleyebilirim.

13 haziran 06:42

6. likiti çok övülüyordu benim aklımda onun iyi olduğu kaldı ama kabı çatlıyormuş

13 haziran 11:56

7. soru sahibi süslüye kesinlikle katılıyorum. Ben de ilk defa yurtdısında bir sephorada görmüstüm. Hemen merak ettim bakayim nasılmıs falan dedim. Resmen sim sim ve parça parça duruyor. yani şok geçirmiştim görünce. Hiç beğenmeyip almamıştım. adını değiştirsen drugstore diye millet yerin dibine sokardı kesin.

13 haziran 14:28


8. Bende moonstone var, hatrı sayılır sayıda, farklı markalardan aydınlatıcı kullandım. Açık ara becca alır. Yüze değdirmeyle ışıl ışıl parlıyor. Ben yüzüme güneş ışığında bakıyorum sürünce hiç öyle simli durmuyor. Ama şu çok açıkki aydınlatıcıyı çok belirgin sevenlere uygun en azından benim kullandığım.

14 haziran 00:10

9. Ben de opal i kullandım uzun süre ama yapısını günlük makyajlar için kalın buluyorum. Partikülleri görnür büyüklükte sim sim görünme gibi değil aslında. Özellikle fotoğrafkarda ciltte ıslak bitişli dursa da  ben ne zaman biraz fazla kaşırsam erkek arkadaşım aydınlatıcılardan nefret ediyorum moduna bürünüyordu o yüzden yeniden alınacaklar arasında değil. (Erkek arkadaşım yüzünden değil de duruşunun belirginliği sebebiyle, yoksa ona kalda no makeup çıkıcam dışarı)

14 haziran 15:37