sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  49 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

  beni tehdit ediyor yardımınıza ihtiyacım var ?

  1. Merhaba süslüler, öncelikle lütfen beni daha fazla üzecek olanlar yorum yazmasın yeterince çaresizlik içerisindeyim zaten. Bundan bir kaç ay kadar önce yeni yeni tanıştığım flörtleştiğim bir adamla ilk ilişkimi yaşadım. Alkolün de etkisiyle tanımadan birlikte oldum gerçekten çok pişmanım fakat beni daha çok pişman eden bir olay oldu. Ben bu adamla konuşmaya devam ederken evli olduğunu öğrendim. Dünyalar başıma yıkıldı ve terk ettim hiç kolay olmadi birakmamam için çok baskı yaptı. Hatta adamın karısı da biliyormuş ilişkimizi ve müsaade ediyor kadına ulaştım ve konuştum gayet normal karşıladı bunlar nasıl aile anlamıyorum. Şimdi adam ben onu terk edince başladı tehditlere ailene birlikte olduğumuzu söylerim gelirim oraya yüzleşirim fotoğrafları gösteririm ailene her şeyi anlatırım beraber yaptığımız partileri vs. Ailem çok anlayışsız insanlar işin kötü yanı. Şimdi diyebilirsiniz ki madem bu kadar korkacaktın neden ilişki yaşadın adama kısa sürede tüm özelini açtın evet haklısınız ama adam resmen rol kesmiş meğersem çakalın tekiymiş ve ben onun eline düştüm. Yaşım 20 adam da 33 yaşında. halâ aileme bağlıyım ve bu yaşadığımız özel şeylerden birini duydukları an hayatımı bitirirler çok ama çok kötüyüm ben nasıl kurtulcam bu adamdan ? Onu tehdit edebileceğim ne bileyim adamın kaybedeceği hiçbir şey yok. Bir de bu ş.refsiz mardinli bizde çok normal seni ikinci eş olarak alırım falan demeye başladı yemin ediyorum günlerdir uyuyamiyorum yataktan çıkamıyorum ilk ilişkim bu şekilde travma mı yaşatacaktı bana resmen kendime yazık ettim çok güzel bir bölümde okuyorum kendi kendimi yaktım bu sefer

  10 şubat 05:15

  2. Adam sizi tehdit ettiğinde yazılı olarak bunları belgeleyip savcılığa şikayette bulunun. 

  10 şubat 05:18

  3. Olan olmuş, pişman olup kendi kendini yemenin hiçbir anlamı yok. Bu adamın çocuğu falan var mı? Ayrıca kadına ulaştım demişsiniz ama bu şerefsizin verdiği bir numaraysa o bile yanlış olabilir, birini öğütleyip konuşturmuş olabilir mi? Şikayet etmekten başka çareniz yok. Eğer ailenizin olayları bambaşka boyutlara sürükleyeceğini yazmasaydınız twitter’dan falan rezil ederdik insan içine çıkamazdı şerefsiz...

  10 şubat 05:27


  4. Hayır eşini bizzat buldum konuştum kadın o kadar normal karşıladı ki anlatamam kadının öyle biri olduğunu gördüğümde daha kötü oldum tabi. Çocukları var küçük 4 yaşında kızları var. Ailem de adamdan farklı değiller babam, annem özelimi öğrendikleri an okuldan alırlar artık döverler mi öldürürler mi onların insafına kalmış.

  10 şubat 05:29

  5. Ailem bu olayı öğrendikten sonra rezil olmuş olmamış bana bir faydası olmayacak ki. Size yaşadığım ızdırabı anlatamam bazen düşünüyorum bırak öğrensinler okuldan alsınlar hatta adamla zorla evlendirsinler en fazla ölürsün diyorum iyice asabım bozuldu kendimi vermem gereken derslerim varken güzel bir hayatım varken kendimi bitirdim

  10 şubat 05:32

  6. soru sahibi saçmalamayın ne ölmesi. sorularım var.

  1.bu adam ne iş yapıyor, eminim rezil olmaktan korkacağı bir çevresi vardır bunu kullanabilirsiniz.

  2. tehditlerini hangi yolla yaptı, elinizde mesajlar varsa saklayın daha sonra dava açmak için

  3. elinde gerçekten fotoğraflarınız var mı, inkar edebilirsiniz elinde bir kanıt yoksa.

  adama boyun eğip geri dönmeyi sakın düşünmeyin çünkü o zaman hür iradenizle onunla birlikte olmuş sayılırsınız ve sizi tehdit edebileceği daha çok şeye sahip olur daha fazla muhattap olup bu bataklığa iyice bulanmayın. güçlü durmanız gerekiyor adam sizin ailenize olan korkunuzu sezmiş bunu kullanabileceğini biliyor. dava açıp onu rezil etmekle tehdit edin, dediğim gibi elinde fotoğraflar gerçekten yoksa kimse ona inanmaz.

  10 şubat 05:53

  7. Elinde kanıtlar var maalesef. İş olarak ticaretle uğraşıyor kendi işini yapıyor herhangi bir kuruma bağlı değil ve ben aptal gibi tüm mesajlarımızı sildim.

  10 şubat 05:57

  8. Resimler açık resimler mi yoksa kafede restaurantta falan mı ? 

  Özel resimler değilse hala inkar edebilirsin. Bana kafayı taktı iftira atıyor De ailene. Sende kendi hayatın için yalan söyle.

  Sen ona mesaj yazsan istemediğini söylesen yine tehdit mesajı falan yazar belki. Şikayet et 18 yaşından büyüksün polis ailene söylememeli. 

  Çok üzüldüm keşke yardım edebilecek birisi olsa.

  10 şubat 06:55

  9. tekrar tehdit ettiğinde mesajları silmeyin. sizden umudu kesmedi, ailenize fotoğrafları gönderip sizi elinden kaçırmasının bir anlamı yok. tehdit etmeye devam edecek bir sonraki tehditte kanıtları alın adama da adliyeden fotoğraf atarsınız. 20 yaşındasınız aileniz dahil kimseye hesap vermek zorunda değilsiniz şu an onlara bağımlı olduğunuzu biliyorum ama çocuklwrını böyle bir adamın kucağına bırakmazlar, sizi sokağa atacak değiller. 

  10 şubat 06:56

  10. Burdan gerçek bir avukat bulsan ve o kişinin numarasını versen , belki hukuk dili ile korkutabilir. Burdan avukat olup yardım eden çok insan oldu daha önce.

  Avukat bir arkadaş anonim olmadan yazsa sende özel mesaj atsan numarasını versen.

  Ya da burda polis olan, eşi, babası polis olan birisi arayıp konuşsa şu densizle.

  10 şubat 06:57