19 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

bişeyleri açamayınca sevgilisine açtıran kızlar ?

başlık çok garip biliyorum şu an okuma salonunda ders çalışmam lazım fakat önümdeki iki kızın dediği bişey aklıma takıldı. bir tane kız geçerken kız hakkında "bu da sürekli bişeyleri aşkım açamadım diyip sevgilisine açtırıyor, kantinden bisey alıcaksa en bos zamanı bekliyor o da yoksa gene sevgilisine aldırtıyor, ağırsa taşıdığı sey askım cok agıır kolum ağrıdı diyo halbuki hafif" falan dediler. şimdi sizce bu kızın yaptığı şey hakikaten itici mi yoksa bu kızlar mı kıskanç davranıyor

1. Buralar çok karışır, uzaktan takipteyim

8 kasım 21:14

2. Ya suslu ne biliyim hos gelmedi arkasından konuşmaları kızın, kız gulumsedi selam verdi bide. Uzuldum bi an

8 kasım 21:15

3. Ya buyuk ihtimal onlar bu kız için ay ben çok narinim triplerinde oldugunu dusunuyolar cunku kız gelince ay prenses geldi diyip gulduler.

Haklısınız yani yardım istemek kotu veya utanc kaynagı bisey değil, kaldı ki kız hakikaten cok narin birine de benziyordu zayıf değildi ama hali aurası falan oyleydi

8 kasım 21:20


4. öff basit bir dedikodu gibime geldi benim, öylesine laf söylemek için söylenmiş. söylenmese daha iyi tabii ama bu kadar kafaya takıp bunun soru olarak yazılmasını kusura bakmayın ama çok garip buluyorum.

8 kasım 21:20

5. 5.anonim bu kadar basit bi soru bir size aşırı garip geliyorsa bu dunyada yasamak sizin icin baya zor olsa gerek

8 kasım 21:20

6. fgsdhfh ne alaka, arkadaşlarımın dedikodusunun üstüne düşünüp düşünüp sizce kim haklı diye buraya taşıyan ben değilim :)

8 kasım 21:24

7. Aşşşşırı kıskanmışlar hem de. 

8 kasım 21:24


8. Yani okuduğunu anlama yetisi çok önemli işte, arkadaşım bile değiller duydum ve bana çok nahoş geldi ama ben bu konularda hassasım burda fikir paylaşmak istedim. Hani sizin gibi eleştirmek için soru beklemek daha da garip bence :)

8 kasım 21:25

9. Kıskanılabilecek herhangi bi şey göremedim. Bence kıza gıcık oldukları için her hareketi batıyor, öylesine dedikodu yapıyorlar. 

8 kasım 21:29

10. oha bi de sadece duyduğu muhabbet fdfjjf get a life, bye

8 kasım 21:30