sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
24 yanıt
 • linki kopyala
 • şikayet et

bir arkadaşınız size yılışıksın,sevmiyorum artık seni dese?

bugün çok yakın olmayan ama ortak arkadaşlarımızdan dolayı bir şeyler yaptığım bir arkadaşımla tartıştım.olay şöyle oldu.4 kişi yemeğe çıkmıştık(4ümüz de arkadaş)bu arkadaş durup dururken sessizlik vardı yani gayet,sen yılışıksın dedi bana.nasıl yani dedim neyimi gördün?hiçbişey demedi.sustum çok açtım o an yemeğimi yedim yemek yenirken sürekli işte ne zaman gitceksin senin dersin var demi bizle gelmiyceksin diyip durdu.sonra okula geçiyorduk arabada ben sana yanlış bir şey mi yaptım bi davranışım mı oldu diye sordum.yoo sevmiyom artık seni,hoşlanmıyom senden dedi.okula vardık ben hepsine birden dedim ki ben bir daha bu arkadaşın olduğu ortama gelmem siz de beni çağırmayın bana böyle böyle laflar edebiliyor,o da memnun olur zaten gelmememden dedim.diğer iki arkadaşım gerçekten dalga geçtiler .güldüler yok çocuk musunuz,gitme nereye gidiyosun 8 yaşında mısınız falan diyolar gülüyolar.hayır da ben o an zoruma giden bi durum sonucu sinirlenip ciddi konuşuyorum onlar da böyle yaptı.sonra arayıp hadi yanımıza gel diye ikna etmeye çalıştılar çocuk arkadan gelmezsen gelmesin banane diyor sesi geliyor telden.çok sinirlendim ben bir yıldır çok ağır şeyler  yaşadım ilk aylardan sonra arkadaşlarıma güler yüzlü mutlu olmaya çalıştım.derdimden sürekli bahsetmeyeyim dedim atlatamadı derler diye.gelip de bilip bilmeden bana bu lafları etmesi o kadar zoruma gitti ki.kaybettiğimde umursayacağım bir insan da değil hani günlük 10 dk falan görür ederim.neyse kısa keseyim kızlar sizler ne düşünüyorsunuz,yerimde olsanız ne yapardınız?

1. sizin yaptığınızı yapardım. basbayağı hakaret etmiş size. bir derdi var galiba. diğer arkadaşlarınızın tepkileri de garip geldi. önemsememişler gibi.

9 şubat 2018 20:08

2. Bana da diğer arkadaşlarınızın tepkisi tuhaf geldi.çocuk musun ne demek? Asıl bu söylediklerinden sonra o arkadaşla görüşürseniz yüzsüzlük olur.ben olsam diğerleri ile. De iletişimi keserim.

9 şubat 2018 20:11

3. Evet diğer arkadaşlarımdan biri 4 yıllık en yakınlarımdandı.ortamdaki diğer kızla bir yıldır samimi ve kanka ayağına birbirlerine sarılıp edip değişik yakınlıklar yapıyolar.o en yakınım dediğim benim bu derdimi sormaz oldu hiç ilgilenmez oldu.bu olayda da yanımda olmadı ve ciddiye de almadı.gerçekten sonrasında sinirden ağladım yalnız başıma.çünkü gerçekten ben ölüm acısı çekiyordum o zamanlar bile gelip dalga geçen eden bir insandı bugünki tartıştığım çocuk.yaşlarımız da 21-22 bu arada

9 şubat 2018 20:12

4. Şuan hepsinden o kadar soğudum ki zaten.arkamda durulmamasına mı üzüleyim.üzgün olduğumun farkında olunmamasına mı bilemedim.ne yapsam bilmiyorum.bu 3lüden başka birsürü arkadaşım var yani vazgeçilmezim falan değiller

9 şubat 2018 20:13

5. Bana masada ilk yılışık dedigi an kalkar giderdim. Arabada devam ediyorsa inerdim. O gruptan hic kimse ses etmediyse hepsini de s.ktir ederdim. Kafalsr pırıl pırıl milletin bu ne rahatlık, ne gevseklik, ne bicim arkadaslik zerre kadar anlamıyorum.

9 şubat 2018 20:30

6. Ben 21im o çocuk 22 .diğer 2si de 22 ve 25 yaşında.

9 şubat 2018 20:33

7. Sakin kalıp problem yaratmamaya çalışıyorum böyle şeylerde ilk.Acaba bir davranışım mı oldu beni yanlış mı anladı vs diye sorarım falan.Kafama sıçayım ama yani takıldığım insanlara bak.

9 şubat 2018 20:35

8. bana yaşlarınız 17-18 gibi geldi de ondan sordum. bu yaşta bu tür muhabbetlere maruz kalmanız çok kırıcı. hala ergenlikten çıkamamış tiplerle ilişkinizi tamamen kesin ve onlar için hiç üzülmeyin bile.

9 şubat 2018 20:42

9. benzer bir tavrı en yakın arkadaşımın sevgilisi tarafından yaşadım gerçekten çok çirkin bir şey. Bir daha görüşmemeniniz taraftarıyım çünkü benzer tavır siz görüşmeye devam ettikçe dozunu arttırarak devam edecek. Arkadaşlarınızın tavrı daha da çirkin yalnız söylemeden edemeyeceğim. Onları da hayatınızdan çıkarmaya çalışabilirsiniz ruhsal sağlığınız için.

9 şubat 2018 20:58

10. Çok teşekkür ederim sağolun.biri aramış akşam iki kez açmadım.okulda da soğuk davranıcam beni niye ciddiye almadınız ben o lafları çekmek zorunda mıydım niye arkamda durmadınız diycem sanırım.size ne tarz bir şey dediler merak ettim?

9 şubat 2018 21:02