5 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

bir biseksüellik sorusu daha???

romantik anlamda hiçbir kadına asla ilgi duymuyorum,duymadım ancak seks açısından bir kadınla deneyim yaşamak isterdim,bu istek çok şehvetli olmasa da oluyor.bu biseksüel olduğum anlamına mı gelir yoksa başka bir şey mi?ayrıca bir kadınla sürekli cinsel ilişkim olsun da istemezdim.

1. Tek cinse duygusal anlamda ilgi duyup biseksuel olmak mumkun, tıpkı biromantik olup heteroseksuel veya homoseksuel olunabilecegi gibi.

12 ocak 17:16

2. “bir kadınla sürekli cinsel ilişkim olsun istemezdim” demenizden sadece deneyimlemek istediğinizi çıkarabiliyorum. Fakat iki cinse de cinsel açıdan ilgili duyup romantik açıdan tek bir cinse ilgi duymak da normal bir durum. Örneğin; bisexual-heteromantic olmak gibi. Fakat sizin bi-curious olduğunuzu düşünüyorum :)

12 ocak 17:20

3. Ben de öyleyim. Kadınlarla duygusal ilişki kurup evlendiğimi filan düşünemiyorum ama bazen aşırı cinsel istek duyuyorum. Bi kadınla flörtleşmek çok heyecanlı olurdu. Ama hiç yaşamadım ben de, bence bilemiycez de denemeden. Ve burda nickimi açık etmekten de çekiniyorum ama burda bu konu hakkında konuşabileceğim birileri olmasını da çok isterdim 

12 ocak 17:23

4. Sevgili anonim, merak ettiğiniz veya konuşmak istediğiniz bir şey varsa bence nickini açık edenlere yazabilirsiniz :)

12 ocak 17:26


5. bu durumda bi-curious oluyorsunuz. neden asla ilgi duymuyorum diye katı bir tavır takındığınızı anlamadım. belki içten içe bir kadınla olma fikri veya biseksüel olma fikri sizi korkutuyordur. belki de söylediğiniz gibi sadece cinsel anlamda ilgi duyuyorsunuzdur.

12 ocak 18:40