16 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

bir evde partnerinizden başka birisi olursa rahatça ilişki yaşar mısınız?

süslüler diyelim ki birisi size misafirliğe geldi. eşinizle/sevgilinizle seks yapmak istiyorsunuz. durumu nasıl idare edersiniz?

1. Şu anki evimde yaparım cunku baya büyük, seslensem duyulmaz o derece. Ama ufak bir daire gibi bir yerse odaklanamayip zevk alamam.

12 eylül 01:14

2. annem filan gelmediği sürece yaparım sadece ses çıkarmayız. napayım yani :(

12 eylül 01:31

3. Bence onun da heyecanı ayrı biz aynı (çokça büyük olan) odada arkadaşımızdan biri uyurken yapmıştık. Yorgan altında kim görecek yahu. Birimiz bi köşede birimiz ayrı köşede. Ki misafir gelde de topluca arkadaşlarda kalsak da hep yapıtık. Ses çıkarmadıkça sorun yoktur. 

12 eylül 09:28


4. kardeşim evdeyken yapıyoruz ama ben tedirgin oluyorum. kapıyı çalmadan girmeyeceklerini bilsem de odaklanamıyorum. gereksiz bence.

12 eylül 10:35

5. evde 2 ev arkadaşı, ev arkadaşına özel derse gelen ev sahibinin küçük kızı ve dersin bitmesini salonda bekleyen ev sahibi varken başka bir odada 3'lü seks yapıldı :) muhtemelen sesler içeriye de gitmiştir ama yapılacak bir şey yok artık geçti bitti... yer zaman sıkıntısı yaşıyorduk, denk gelemiyorduk bir türlü. denk gelince de durmadık valla

12 eylül 12:00

6. bazı şeyler özel kalmalı. sevişmek çok normal bir eylem. dışkılamak da çok normal bir eylem. nasıl ki bir insanın gözü önünde tuvaletinizi yapmak hoş karşılanmıyorsa, seslerinizin duyuacağı bir seks de hoş karşılanmaz.

hayvanlar içgüdülerine engel olmadan birleşirler. bizler insanız ve bazılarımızda tam gelişmemiş olsa da beyin denilen bir oragana sahipiz. yani nefsimize engel olabilir. kaldı ki engel olmaya gerek yok biraz ertelesek yeterli.

ben saygısızlık olarka görüyorum. ben yapmam. benim olduğum evde de bu yapılırsa bir daha o çiftlerle ya da grupçularla görüşmem.

12 eylül 14:03

7. hayır, yaşamam.

12 eylül 22:09


8. 9.anonim iticiliği

13 eylül 01:14

9. Ses cikartmadan yapiyoruz diyenlerin cogu sadece ses cikartmadigini saniyor. Ben istemezdim basima gelmesini haliyle yapmiyorum

13 eylül 01:24

10. asıl 4. anonim iticiliği.

13 eylül 01:43