102 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

bir garip fuckbuddy sorusu ne desem bilemedim?

merhaba süslüler, dün bir konser çıkışında saat 00.00 gibi fuckbuddymle buluştuk. ben baya yorulmuştum o da garsonluk yapıyor akşamları bir kafede yorgundu. bir şeyler içtik sonra kalktık bir apartmanın önünden geçerken -bildiğiniz aile apartmanı yalnız- buraya girelim mi dedi ben de yanında prezervatif olup olmadığını sordum yok dedi başta o zaman olmaz dedim sonrasında unutmuşum bir tane vardı diyip cüzdanından çıkardı, ben de olur o zaman dedim ve girdik içeri. karanlık bir köşe bulduk ve öpüşmeye başladık. yalnız bu ikinci sevişmemiz olacaktı daha yeniyiz yani. oral yapmak istediğini söyledi ama benim reglimin son günleriydi söyledim hoşuna gitmeyebilir hem ortam müsait değil dedim, bir şey olmaz dedi bu arada ben daha çok yeni yeni cinsel ilişki yaşamaya başladım 1 ay bile olmadı bu yüzden sanırım çok kolay olmuyor benim için canım yanabiliyor zaman zaman. neyse bu yapmaya başladı ama hoşuna gitmedi sanırım sonra ayağa kalktı parmaklarını sokmaya çalıştı canım yanıyor dedim durmadı yakalanıcaz korkusuyla sesimi de çıkaramadım daha sonra baya sert davranarak eğdi beni ve içime girdi canım o kadar yandı ki anlatamam. sessiz sessiz ağlamaya başladım, anladığı halde durmadı, hatta artık dudaklarımı ısıtmaktan kanatmıştım o kadar kötüydü. bittikten sonra dışarı çıktık keşke burada yapmasaydık üzgünüm kendime hakim olamadım dedi ben ne olduğunun bilincinde değildim o sırada hiçbir şey demeden gittim. hiç konuşmadık sonrasında bugün bana mesaj atmış ertesi gün hapı aldın değil mi diye ben zaten dünkü olayın şokunu atlatamamıştım kötüydüm. korunmadın mı zaten niye alayım dedim. o da çıkardım ya arada hissedemiyorum diye sana da söyledim hatta dedi. ama böyle bir şey olmadı süslüler ben çıkardığını hissetmedim hiç ama böyle bir şeyi söylese imkanı yok unutmam hadi duymadım diyelim ben onay vermeden nasıl böyle bir şey yapar aynı şekilde ona da yazdım salak salak konuşma kabul ettin çabuk ertesi gün hapı al yazmış ben şimdi bunu ne yapayım süslüler dünkü olayın tecavüzden hiçbir farkı yok gözümde bunu atlatamamışken bir de bu çıktı şimdi. bana yaptığını ödetmek istiyorum bu pisliğe nasıl bir yol izlemeliyim bilmiyorum çok kötü hissediyorum kendimi çok.

1. madem sen benden izin almadan korunmadın zaten hazır değilken zorlamıştın dün şikayet etmee gidiyorum de ama ara da söyle mesaj attı gösterir kurtulurum bu işten diye düşünmesin

raporda vajina kenarındaki mukozal harabiyetten anlaşılıyor zorlandığı tecavüzüne kanıt de

14 nisan 18:09

2. süslücüm daha 1 ay önce cinselliğe adım atmış biri olarak fuckbuddy edinmeniz çok sağlıklı bir durum olmayabilir sizin için.özellikle ilk zamanlar temizliğe daha çok önem vermelisiniz ve çok daha hassas olursunuz.fuckbuddynin olayı iki tarafın isteyerek birliktelik yaşaması değil mi yahu sizi neden taciz eder gibi zorlamış bir de üstüne kandırmış bu iğrenç varlık?

böyle insanlardan uzak durun, karşı tarafı da tehdit edin kendine gelsin bence.

14 nisan 18:12

3. ertesi gün hapı alın ve bir daha o çocukla görüşmeyin süslü. tam şerefsiz.

14 nisan 18:15


4. Süslücüm cinsel şiddete uğramışsınız. Kisiyi tanıyor olmanız ve başta olur vermeniz buna engel degil. Ayrıca işin vicdani boyutunda da siz acı çekerken devam eden bir manyak var karşınızda. Yaptığı tecavüz resmen. Rapor alabilirsiniz isterseniz. Ama bu kişiyle görüşme myi sonlandırılın şikayetçi olamayacaksanız da.

14 nisan 18:16

5. Ben de olsam şikayet edeceğimi söylerdim herhalde. Resmen okuduklarım beni şok etti süslücüm dondum kaldım. Lütfen iletişimi kesin zaten öyle yaparsınız diye düşünüyorum. Reglin son günleri pek bir şey olacağını sanmıyorum ama siz yine alın bi ilaç.

Prezervatifi çıkarıp bunu nasıl söylemez ya hayvan herif. İlişkiye zorlaması zaten ayrı bir aşağılık bi durum.

Kaç yaşındasınız bilemiyorum ama madem cinselliğe yeni başladınız lütfen bulaşmayın fuck buddy meselelerine. Kendinizi koruyun bu ülkede yaşayacağınız çok daha büyük olaylarda sizi bu adalet anlayışı güvenmek isteyeceğiniz polis vs kimse korumaz. Siz kendinizi korumak zorundasınız. Lütfen bundan sonra daha dikkatli olun.

14 nisan 18:17

6. 20 yaşındayım süslüler o da benimle yaşıttı. İlk ilişkimi yaşadığım kişi sevgilimdi ve kötü bir şekilde ayrıldık uzak mesafe yapamam hem biz bunu yaşadık sana güvenemem ben Burada değilken başkalarıyla olma ihtimalin beni delirtir gibi saçma sapan bir sebeple. Ben de intikam alıyordum kendimce böyle ilişkiler yaşayarak o kadar pişmanım ki . Peki nasıl ve nereye şikayet Edicem ayrıca ailemin öğrenmesini istemiyorum çok üzülürler Çünkü zaten uzaktayım okuldan Dolayı akılları hep bende kalır.

14 nisan 18:23

7. Sosyal bir gruptan tanıştığım biri vardı. Ben çok sarhosken, kondomsuz istemiyorum dediğim halde devam etti, hiç gücüm yoktu itmeye çalıştım olmadı. Sonra içime boşalmadığını söyledi. 

Hamile kaldım...

Öğrenciyim o da çalışan biri. Ben yine de insaflı davranıp kürtaj parasının yarısını istedim ondan hiç param olmadığı halde. Ne orospuluğum kaldı ne de başka bir şeyim. O hassas dönemimde o kadar çok hakaret etti ki. Tehtid bile etti o sosyal ortamda yaptığını söylemekle ilgili. 

İkimizin de yaşadığı tecavüz hayır dediğimiz andan itibaren durmaları gerekiyordu. Bu iki erkek de kötü insanlar... 

Bizim bu başımıza gelenlerle ilgili hiçbir suçumuz yok. Başta isteğim sonra vazgeçmek her zaman seçenek dahilinde. 

Bir an önce hap al o yalancı pislikle uğraşmak zorunda kalma.

14 nisan 18:24


8. selam. öncelikle buradaki cevapların hepsini okumadan eğer almadıysanız koşa koşa ertesi günü hapı almaya gidin. sonra böyle bir durumda şikayet etseniz hukuksal olarak ne olur hiç bilgim yok. fakat bu çocuğu engelleyin ve bir daha yüzüne bakmayın.

14 nisan 18:25

9. hukuksal olarak bu cinsel saldiri(tecavuz)

14 nisan 18:27

10. O kişiyle bir daha asla görüşmeyin! Yaptığı şey iğrenç ötesi.apartmanda cinsel ilişki Public sayılıyor mu ki?

14 nisan 18:32