8 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

bir senelik ilişki hakkında??? ?

sizce bir senelik ilişki uzun ilişki sayılır mı paylaşım çoksa ve bu ilk yıldonumu sizce onemli mi nasıl kutlanmalı, bir senelik ilişki de ilişkş boyutu nasıl olmalı

1. Ohho bu herkese göre değişir şimdi nelerle dolacak burası :d

11 ekim 00:18

2. Bir senelik iliskide iliski boyutu nasıl mi olmalı? Nasıl yani?

Süslü iliskinizin dinamiğini en iyi siz bilirsiniz. Bir yıl kısa bir zaman değil, yıldönümü kutlanabilir gayet. Yıldönümü adı üstünde...

Öyle büyük seylere gerek yok bence, birlikte hoş vakit geçirin, ikiniz icin de bir sonraki yıl hatırlamanız için güzel bir anı birakin yeter. 

11 ekim 00:30

3. ben ilk defa bir senelik ilişkim olduğunda çok uzunmuş gibi gelmişti. şimdi 4 seneye yaklaştı, geçen sene 3 uzun gelirdi ve şu an 4'e yaklaşınca 3 bile çokmuş gibi gelmiyor. siz nasıl hissediyorsanız bence süslüm, kalıplaşmış bir ilişki boyutu da yok. siz nasıl hissediyorsanız öyle davranın. ve bence her yıldönümü önemli, ilk en önemlisi gibi geliyor. daha sonraları yavaş yavaş evli moduna geçiyor çünkü insan. evde pizza yemek daha güzel bir kutlama yöntemi gibi geliyor. :d

11 ekim 00:32


4. uzun olup olmadığı ne fark eder ki? bana göre kısa, başkasına göre uzun. siz kendi hikayenizi yazıyorsunuz, nasıl isterseniz öyle kutlayın. bunun bir kalıbı olmamalı.

11 ekim 00:35

5. Ben birinci sene bitince vay be koskoca bir yıl bitti demiştim birkaç ay sonra 6 bitecek ve ben diyeceğim ki koskoca 6 yıl bitirdik.

İlk yıl benim için çok önemliydi kutlaması yani. En özel olan oydu hatta. Kutlanır bence gayet de güzel.

İlişki boyutu olayını anlamadım ama? Yakınlık Vs mi diyorsunuz cinsel gibi.

11 ekim 00:42

6. Evet süslülerim yani genel olarak yakınlık cinsellik bide universitedeyiz.

Bunları konuşabilecek arkadasım yok, sizle konusmak istedim kız kız arkadaş gibi

11 ekim 01:11

7. Soruyu soran anonim ben de birinci yilda ne yapacagimi dusunuyorum fikir alisverisi yapmak istersen konusabiliriz. Anonim kalmak istersen de sorun degil. Dogum gununde bile ne yapacagimi sasirmistim da belki yardimim dokunur.

11 ekim 01:53


8. cinsellik sizin ikinizle alakalı bir konu o yüzden bir şey diyemiyorum ben, iki taraf da ister, biri istemez biri ister vs. ne kadar ilerleyecek gibi durumları siz bilirsiniz tabii.

11 ekim 14:25