4 yanıt
  • linki kopyala
  • şikayet et

bir türlü güvenememe sorunu,ilişki,kafa karışıklığı?

iyi geceler süslüler,öncelikle şöyle bir açıklama yapayım ciddi boyutta güvensizlik ve anksiyete sorunum var psikologa da gittim,gidicem de tekrar.beni hayatımda en çok sevmiş,değer göstermiş,ilgilenmiş adamla tekrar barıştım çok mutluyum aslında fakat o ankarada benim şehrimde değil.elinden geldiğince sık görüşmeye çalışıyoruz hep iletişim halindeyiz fakat ben uzak mesafeye bağlı olarak sürekli acaba aldatır mı,acaba başkasından hoşlanır mı vs şeklinde düşüncelerle boğuşuyorum şehrimde olan sevgililerim için de böyle düşündüğüm oluyordu ama uzak mesafe olunca iyice arttı.evde arkadaşlarıyla otururken bir kız gelmiş birinin yakın arkadaşı,biz konuştukvs falan ama bana söylemedi ben hemen niye söylemedi falan şeklinde düşünceler üretiyorum halbuki aklına gelmemiş döylemek kaldı ki her geleni söylemek zorunda değil biliyorum ama kendimi durduramıyorum.bana gerçekten değer veren birisi,bende onu çok seviyorum ve içi boş sebeplerden dolayı ayrılmak istemiyorum.her uzak mesafe ilişkisinde biri mutlaka aldatır mı süslüler yoksa aldatıcak olan aynı evde olsanız bile aldatır mı?ve bu sorunu nasıl yenebilirim?gerçekten yardımınıza ihtiyacım var teşekkür ederim şimdiden.

1. ikimizde üniversite 2.sınıfız.memleketi benim şehrim.

lise üçten beri aramızda bu hoşlantı mevzusu var tabii ayrıyken başka hayatlarımız olsa da geçmişimiz kuvvetli

11 ocak 01:12

2. Seninde dediğin gibi aldatacak olan her yerde yapıyor bi sürede ruhumuz duymaya biliyor ama uzaktan ilişki yürütmek güvenmeden zorlaşıyor. gerçekten için rahat edemeyecekse kendini üzme

11 ocak 03:55

3. Aldatma ihtimali mesafe arttikca artan bir sey degil bence veya siz surekli kontrol ettikce azalan bir sey de degil. Bu bir secim. Yani hepimizin karsisina biriyle beraberken de baskalari cikiyor ve kimileri aldatmayi seciyor. Aynen iyiyi secmek veya kotuyu secmek gibi. Bunu yapacak insani engelleyemezsiniz yapmayacak insan da yapmaz. Evde dizimin dibinde oturuyor dersiniz o belki de tuvalette gizli gizli baskasiyla mesajlasiyodur vs. Bunu sevgilinize koru korune inanin guvenin diye soylemiyorum sizin icin soyluyorum. Surekli suphe duymak insanin enerjisini acayip somuren bir sey ve sonucunda da olacagin onune gecemiyorsunuz. 

11 ocak 08:18


4. Çok haklısınız süslüler çok teşekkür ederim hepinize artık kendimi bu şekilde yormamaya çalışıcam

12 ocak 02:22